Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 8 12.02.2019, 05:53

Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları

Robin Norwood bugün itibarıylapopüler çok satanlar yazarı. Bu kitaplar bir nefeste okunmakta ve çok sayıda insanın dikkatini çekmektedir. Özellikle eserleri kadınlar tarafından sevilmektedir, çünkü karakterlerin kendilerini görmektedirler. Robin Norwood, insanlığın güzel yarısının başlıca sorunlarını ustalıkla tarif eder, sözlerinin koşulsuz olarak inandığını.

Biyografik bilgi

Robin Norwood 27 Temmuz 1945'de doğdu. Yaratıcı etkinliği bir aile psikoterapisti olarak başladı. Uyuşturucu bağımlılarına ve alkol bağımlılarına ciddi yardım sağladı. En başından beri başlıca çalışma yöntemi şuydu: Acı çeken iç çatışmanın gizli nedenlerini bulmak. Norwood, bireye kendi yaşam tutumunun ötesine geçme ve mevcut tutumları gözden geçirme ihtiyacı hakkında konuştu.

Robin Norwood

Şu anda, yazar ile yaşıyorKaliforniya'daki aile. Bir kadın, kendi deneyimiyle ilgili olarak yazdığı şeylerin çoğunu yaşadı. Hayatında ihanet, kişinin özünü ve kaderini anlamamaktadır. Dördüncü evlilikten mutlu ama gerçek mutluluğa başlamadan önce ciddi bir hayal kırıklığı yaşaması gerekiyordu. Robin Norwood'un yazdıklarını anlamak için hayatta zorluklar yaşamak gerekiyor. Yazarın biyografisi, her insanın olumlu değişiklikler yapma ihtiyacını teyit eder. Kaderden şikayet etmeden önce, hangi yönde hareket edeceğinizi anlamanız gerekir. Norwood'un kitapları birçok dile tercüme edilmiştir.

"Aşkı seven kadınlar"

Bu kitap gerçek bir şöhret getirdiyazar. Bugüne kadar, çok milyon kopya halinde dağılmıştır. Birçok okuyucu, kitabın gerçeği görmelerine, etraflarındaki olayları gözler önüne serip mevcut olan potansiyelleri görmelerine yardımcı olduklarını itiraf ettiler. Aslında hayat bize sürekli yeni fırsatlar önermektedir. Kural olarak, onları kullanmak için acele etmiyoruz. Bu gerçek, okuyuculara Robin Norwood tarafından açığa vurulur.

Robin Norwood'un çok sevdiği kadınlar

"Aşkı seven kadınlar"Kendi kendini değiştirme ihtimalini içeren gerçek bir vahiy. Başarısızlıkların neden hayatımıza geldiğini fark etmemize rağmen, tekrarlayacaklardır. Bu kitapta, en büyük acı olarak sevgi düşünülmekte ve kişinin kendi hislerine nasıl rehin alınmaması için iyi muhakemeli bir cevap verilmektedir. Birçok kadın gereksiz, çirkin ve çirkin hissetmektedir. Bağımsız ilişkilerin oluşumunu kendinde üreten bu güvensizliktir. Böylece, kız sadece kendi reddetme hissini telafi etmeye çalışıyor. Bir aşağılık kompleksi, kişinin kaderini uygun olmayan bir kişiyle ilişkilendirmeye ve daha sonra yanlış bir adımın sonuçlarına maruz kalmaya zorlar.

robin norwood biyografisi

İlginç, ama gerçek: İçinde bir montaj varsa, kimseye ihtiyacımız yok diye, erkekler bizi reddetmeye başlarlar. Böyle bir kadın çaresiz hissediyor, ilişkide. Daire kapanıyor. Yönetilme ve yaşama başlamak nasıl durdurulur? Her şeyden önce kendinizi bağımlılık özgürlüğünden kurtarmanız gerekir.

"Aşkın kölesi olmalı mı?"

Söylediğine dair bir diğer şaşırtıcı kitaportaklık için özgürlük ihtiyacı. Bir erkeğin ve bir kadının birliği değersizlik hissine dayanıyorsa, bir gün kesinlikle bir mola olacaktır. Yazar, kızların kendinden emin olmadıklarını, gerçek kaygılarını nasıl göstereceklerini bilemeyen ya da bilmeyenlerin hayatında sıklıkla kendilerini bir arkadaş olarak seçmelerini söylüyor. Kendilerini önceden bir çıkmaza sokuyorlar ve aynı zamanda çatışmaların nereden geldiğini gerçekten anlamıyorlar.

Robin norwood kitapları

Diğer uç ise kalıcı karşılıksızHayat boyu ek. Genç kızlar, kendilerini o kadar çok takdir etmez ki karşılık vermeyen erkeklere aşık olurlar. Karşılıksız duyguların acısını sürekli hissedin - test kolay değildir. Sonuç olarak, eşin samimiyetini kabullenemediğinden güçlü bir yaşam güvensizliği vardır. Her yerde aldatmacayı, ihaneti, yabancılaşmayı hayal eder. Robin Norwood, bu durumla nasıl başa çıkılacağını söylüyor. Yazar, kendinizi sevmenin ve ona saygının ne kadar önemli olduğunun fikrini vurgular.

"Kaderin darbelerini almak"

Hepimiz zaman zaman olurSizi başka şeylere yönlendiren bazı olaylar. Kaderin darbeleri bazen o kadar beklenmedik ki kaybolduk, ne yapacağımı bilmiyorum. Bu arada, ne olursa olsun, yenilmez ve açık olmayı öğrenmek gerekir. Öngörülemeyen bir şey olduğunda, en yaygın tepki, karşılıklı bir saldırganlığı gizlemek veya göstermek olacaktır.

robin norwood yazar

Sadece birkaçı kendi içinde cesareti buluyor;Başarılı ilerleme. Başarısızlıklar çoğu insanı kırabilir, onları kukla yapabilir. Bir kişi onun başına gelen her şeyden sorumluluk alamazsa, gelecekte olayları kontrol etmez, ancak hayat hakkında sürekli sonsuz şikayet eder. Bu arada, başarısızlığa oyunculuk başlatma fırsatı olarak bakmayı öğrenmek gerekir. Durumlar gerçekdışı olarak değiştirilebiliyorsa, olana karşı tutum yalnızca kendimize bağlıdır. Neden yıllar boyu kızgınlık halindeyken, bazı insanlar kayıplardan çabucak kurtulup tekrar başarılarlar mı? Her şey duruma karşı tutumumuzla ilgili.

Her durumda, unutulmamalıdır kizorluklar karakteri öfkelendirir, bir insanı dış koşullara karşı savunmasız yapar. Her geçen gün bir karakter ve zihin gücü sağlamaya çalışırsanız, sonuçlar çok yakında sizi şaşırtacaktır. Robin Norwood'un söylediği de buydu. "Kaderin darbelerini almak", amaçlılık, sorumluluk ve neşe duygusunun yetiştirilmesiyle ilgili bir kitaptır.

"Bu bana neden oldu?"

Böyle bir soru çoğunlukla,büyük bir aksilik yaşadı. Küçük zorluklarla, çoğu insan hala baş etmeyi öğrenirse, büyük ölçekli karışıklıkların hayatta kalması o kadar kolay değildir. Neler olduğuna dair sürekli düşüncelerin yanı sıra kızgınlık, acılık ve hayal kırıklığı hissi de vardır. Bazıları başkalarını başkalarını dertleriyle suçlamayı başarırken, bazıları da kendinden menekşe olmaya aktif olarak katılır. Bu arada, tüm bunların hiçbir anlamı yok. Bu yöntemler durumun çözümüne yol açmaz, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmazlar. Kendini geliştirme, bir kişi ulaşılabilir hedefleri belirlediğinde başlar ve onlar için gayret gösterir. Geleceğe bakabilmek ve gelişiminin umutlarını görmek gerekiyor.

robin norwood kaderin darbelerini almak için nasıl

Robin Norwood kitabında bunun nasıl olduğunu açıklıyoryapmak. Kendi hatalarınız için hayatınızı pişman etmek istemiyorsanız, adil tavsiyelerinden faydalanmanız yararlı olacaktır. Kaderin zulmünden şikayet etmenin bir anlamı yok. Her şeyi her şeyden önce kendi eline almak ve aktif davranmaya başlamak gerekiyor.

Kitapların değeri

Robin Norwood okuyuculara ilham veren yazardır.düşünün, sorumlu kararlar verin, yüksek başarılar için çaba gösterin. Bu muazzam yazarın kitaplarını hiç açmamış olanlar, gerçekten çok yararlı bir edebiyat okumak için harcadıkları zamanı unutmayacaklar. Çalışmalar yaşamak için büyük bir irade ile doldurulur, olumlu bir tutum ve başarıya sürekli inançla işaretlenir. Yazar, karakterlerinin zorlu yaşam koşullarını, çözülemez bir problem olmadığını göstermek için kasıtlı olarak düşünmektedir. Bulmak zorsa her zaman bir çıkış yolu vardır.

Dünya görüşünün tekliği

Yazar harika bir şekilde açılıyorİstenirse herkes tarafından kalplerinde bulunan bir dünya. Kitaplar bilinci genişletir, çevreleyen gerçekliğe yeni bir bakış atmaya yardımcı olur, çünkü olumsuz tezahürlere karşı olağan tepki, karşılıklı irritabilite ve saldırganlıktır.

robin norwood yorum

Robin Norwood, sana dikkat etmeyi öğretiyor.duygusal duygularını korumak için kendi hisleri. Kendimizi boş acı içinde yok edersek hiç kimse sağlığımızı geri kazanmaz. Yazarın dünya görüşünün benzersizliği, sadece olumlu şeylere yönelik olmaması değil, bu durumu yaşam için nasıl doğal hale getireceğini de bilmesidir.

Robin Norwood: Geri bildirim

Yazarın bugün kendi izleyici kitlesi varokuyucular. Kitapları hızla mağazalarda satılıyor, raflarda uzanmıyor. Onlar hakkındaki düşünceler basittir: kadınlar Norwood'un doğru kararı vermelerine yardımcı olan, kendileri için üzülmeyi bırakan ve diğerleriyle mevcut başarıları kıyaslayan metinleri yazarlar. Tüm kitapların ana özelliği, bir kişinin kendi algısının bütünsel bir görüntüsünü oluşturmayı amaçladıklarıdır. Sonuç olarak, bir ortakla dürüst, uyumlu ilişkiler kurmayı engellediği, kader armağanlarına neden güvenmediği anlaşılmaktadır.

Sonuçlandırmak yerine

Kendisiyle ve bütünüyle uyum içinde yaşama ihtiyacıRobin Norwood dünyaya anlatıyor. Onun kitapları sadece öğrenilebilen en büyük eşsiz bilgelikle doludur. Her birimizin ileriye doğru bir adım atmasını sağlamak için kendi başımıza yapmalıyız.

Yazarın biyografisi, olumlu değişiklikler için her bireyin ihtiyacını doğrular. Kader hakkında şikayette bulunmadan önce, hangi yönde hareket ettiğinizi anlamalısınız.Related news

 • Un Zehirlenmesi Nedir Un Zehirlenmesi Nasıl Olur
 • Kişiye özel ev dekorasyon önerileri
 • Tijuana
 • Çikolatanın bozulduğu nasıl anlaşılır

 • Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 24

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları


  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 100

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 14

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 73

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 84

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 27

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 99

  Robin Norwood: biyografi ve yazarın kitapları 70