Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 2019

Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 2019
20.08.2019

Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 79

Red Digital Cinema Camera Company'den kameralar

Birçok profesyonel fotoğrafçı geçervideo kaydı alanında çalışmak, sıradan resimler değil, böylece kaliteli bir kamera satın almakla aktif olarak ilgileniyorlar. Yazıda, "Red Digital Cinema Camera Company" şirketinden birkaç kamera tarif edeceğiz.kamera kırmızı

Üretici hakkında birkaç kelime

Kırmızı Dijital Sinema Kamera Şirketiözeldir. 1999 yılında kuruldu. Merkezi ABD'de, Kaliforniya'da bulunuyor. Mercekler ve dijital kameralar Red'in yapımında çalışıyor. Ayrıca onlar için aksesuar yapar.

Kırmızı Epik Ejderha Film Kamerası

Bu kamera 2012 yılında piyasaya sürüldü. 6K sensörü sayesinde, diğer HD cihazlardan çok daha fazla piksel yakalayabilirsiniz. Profesyoneller tarafından yapılan bu testler, bu cihazın 18 basamaklı bir matris aldığını söylemesine izin veriyor. Red Epic Dragon kamerasının teknik özelliklerinde imalatçının şekil 16.5 olduğunu belirtmek gerekir. Çıkış görüntüsü, maksimum temiz, düzleştirilmiş ve herhangi bir bozulma olmadan. çeviri 6K 4K veya HD kalitesi video diğer filmlere kıyasla kalitede kaybedip etmezse yardımcı olacak diğer kameralarla çekilmiş. Resmin çözünürlüğü 6144 × 3160 piksel - 19 megapiksel. Açıklanan kamera saniyede 100 kareye kadar hızda çekim yapabilir.

Üretici, teknolojiyi açıkladıŞirketin bu tür bir başarıyı sensörün donanım ve yazılımında başardı. İkincisi, fotoğraf ve video kamera arasındaki sınırı silmenize izin verir, bu da özel bir fayda sağlar.

kırmızı kızıl kamera

KIRMIZI Scarlet-X

Profesyonel kamera Red Scarlet-X, 10 bin dolardan daha ucuza satın alınabilir. Özellikleri nelerdir?

Bu cihaz şirketin piyasaya sürülmesine bir yanıt oldu"Canon" modeli C300. "Scarlet" ın satışı resmi sunumdan iki hafta sonra geldi. Satışların başında, maliyeti 10 bin doları aşmadı.

Tasarım gereği, cihaz başka bir popüler gibi görünüyorkamera - Epic. Aynı şey ağırlıkla ilgili söylenmelidir - aynı şeydir. Görüntüler söz konusu olduğunda, cihazı 5K, 12 fps çözünürlükte kaldırır. Video 4K - hız 25 fps elde edilir.

Kırmızı Scarlet-X fotoğraf makinesinin modeli dikkate alındıevrensel fotoğrafçılık ve video çekimleri söz konusuysa. Sette özel bir bayonet yuvası ve lensler bulunur. Kamera, en son "Nikon", PL ve diğer markalarla çalışabilir.

Fotoğraf makinesinin RedCode RAW formatında çekim yapması nedeniyle, bir kişi herhangi bir zamanda eksikliklerle çalışabilir ve alınan materyalleri işleyebilir.

Cihazın ek bir avantajı, oldukça geniş bir dinamik aralığa sahip sahneleri çekebilmenizdir. Bu modda, kamera çeşitli akışlarda silindirleri kaydeder.

kırmızı uyarı 3 artış kamera görünümü

Kırmızı bir

Kamera modeli One, farklı sürelerde karmaşık filmleri kaldırmak için birçok projede kullanılır. Bu nedenle en çok müzik video ve reklam elde etmek için kullanılır.

Cihaz 4K çözünürlükte çalışır. Sensörün geometrik bir boyutu var, CMOS tipi bir parça monte edildi, bu da Super 35 çerçevesine karşılık geliyor. Bu kamera satışa çıktığında, gerçek bir atılım oldu. Cihaz başlangıçta gelecekteki sahiplerinin parası için üretildi. Ne yazık ki, ilk başta her şey büyük bir aldatma teorisine benziyordu, ancak 2007'de piyasada benzersiz bir ürün ortaya çıktığında tüm şüpheler ortadan kalktı. Kamera birçok reytingde ilk sırada yer aldı. Üretici, modern tasarım ve ileri teknolojileri tek bir cihazda birleştirebildi.

Üreticinin bile beklemediği belirtilmelidir.çok başarılı bir cihaz başarısı. Kamera için 20 binden fazla para vermemesi gerekiyor, bu yüzden cihaz çok hızlı bir şekilde gitti. Optik kendi kullanıldı, bu nedenle cihazın maliyeti küçük ve kalitesi çok daha iyi. Elbette, dezavantajlar var. Onların listesinde çok hantal boyutlar ve azaltılmış bir ışık seviyesi tanıtılmalıdır. Lensler metrik ve ayak işaretleriyle özel bir ölçeğe sahiptir. Bu, cihazı maksimum rahatlıkla kullanmanıza izin verecektir.

Açıklanan kamera ve diğerleri sadecekendi kodlama teknolojisi - REDCODE. 3: 1 ila 18: 1 arasında bir sıkıştırma anlamına gelir. Akışın özel kayıt işlemi nedeniyle, kamera 4 saatlik bir çok saatlik video sağlayabilir. Kaydın küçük bir bilgi medyası üzerinde yürütüldüğü belirtilmelidir. Herhangi bir görüntü hem renk hem de sesin çeşitli düzeltmelerine dayanabilir. Etkilerin eklenmesi ile çalışmak uygun olur.

Malzemeyi birçok kişinin yardımıyla görebilirsiniz.programları. Liste tanınmış Sony Vegas'ı içerir. 10'dan herhangi bir sürümü indirmeniz gerekiyor. REDCINE yardımcı programı aşağıdaki manipülasyonlara izin verir: dönüştürme, düzenleme, düzenleme ve renk düzeltme işlemi.

kırmızı epik ejderha kamera

Çalışanlarla çalışın

Bugüne kadar dört uygulama var.Bir kişinin R3D görüntüleri ile çalışması için bir fırsat sağlayabilir. Scratch, Final Cut Pro 6.02, REDCINE ve Red Alert 3 hakkında. Kameranın görüşlerini arttırmak basit bir özellik. Son iki yardımcı program ücretsizdir. Bir kamera modelinden bir kamerayla çalışıyorlar. Ayrıca rengi kırpmanıza ve değiştirmenize de izin verin. REDCINE, çapraz platform üzerinde çalışmanıza izin verir, ancak ikinci Red Alert yalnızca Intel Mac'te çalışır.

Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 2019

Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 2019

Related news

 • Kilo veremiyorum diyersanız muhakkak bu yazıyı okumalısınız
 • YILIN SAÇLARDAKİ FAVORİSİ KALIN BOHEM ÖRGÜLER
 • Kremlin: Yeni Suriye zirvesinin tarihi belirlenmedi
 • Zeybekci İzmirde: 31 Martta Kordonda zeybek oynamaya var mıyız
 • İğne Oyası Kalpli Çiçek Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 68

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar


  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 85

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 32

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 85

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 95

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 92

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 17

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 2

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 53

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 37

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 28

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 71

  Red Digital Cinema Camera Companyden kameralar 21