Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 2019

Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 2019
14.10.2019

Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 54

Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi

Sovyetler Birliği çöktüğünde ve tamamen çöküşün ardındanekonomik sistemi, Rusya'nın finansal piyasasında yeni oyuncular görünmeye başladı. Bunlardan biri olan Promsvyazbank, tamamen farklı görüşlerin oluşturulmasını mümkün kılan görüşlerdir. Banka 1995 yılında kuruldu. Günümüzde bu finans kuruluşu, ülkenin kredi piyasasındaki liderlerden biridir ve 680 milyar ruble ve 96 milyar rublelik kendi fonlarına sahiptir. Promsvyazbank, büyüklük açısından Rusya'daki en büyük bankacılık kuruluşları arasında 10. sırada yer alır ve dünyanın 500 büyük finansal şirketinden biridir.

promsvyazbank yorumPromsvyazbank değerlendirmeden ortaklarımızdan olumlu. Aşağıdaki hizmetleri sağlayan evrensel bir bankacılık organizasyonudur:

 • kurumsal müşterilere hizmet -ödünç verme, taslak projeler, belgesel operasyonlar, faktoring, yerleşim işlemleri, aracılık hizmetleri, ödemelerin yönetimi ve nakit akışları, mevduat kabulü;
 • orta ve küçük ölçekli işletmelerin bakımı -çeşitli menkul kıymet piyasalarında kefalet, havale, mevduat alım satımı ve aracılık hizmetlerinin temini;
 • Promsvyazbank, üzerinde bulunabilirİnternetteki ana sayfası, bireylere - kredi verme, mevduat çekme, kredi kartlarının verilmesi, döviz işlemleri ve nakit ödeme hizmetleri - hizmetleri sağlar;
 • finansal ve yatırım bankacılığı hizmetleri -kredi piyasalarında işlemler, kurumsal ve belediye tahvilleri, menkul kıbrıs ticareti, kurumsal finansal konsültasyonlar, değerli metal pazarında faaliyetler, VIP müşterilere özel hizmetler, aracılık hizmetleri.

Promsvyazbank adresleriAniden paraya ihtiyacınız varsa veya bir arzunuz varsabirikmiş fonları kazanmak için şubelerinin adresleri ana sayfasında kolaylıkla bulunabilen Promsvyazbank ile her zaman irtibata geçebilirsiniz. Şu anda, bu finansal kuruluşun bölgesel ağı Rusya Federasyonu boyunca 300'den fazla şubeye ve 5300 ATM'ye sahiptir. Kredi ürün ve bankacılık hizmetleri ülkenin birçok bölgesinde sağlanmaktadır ve toplam nüfusun% 90'ına kadarını kapsamaktadır. Ayrıca, incelemeleri uluslararası basında da bulabileceğiniz Promsvyazbank'ın ofisleri Hindistan, Kazakistan, Kıbrıs ve Ukrayna'da bulunuyor, ancak hepsi öncelikle Rus müşterilerini destekliyor.

Promsvyazbank Moskova

Hizmete odaklandığından dolayıHer şeyden önce kurumsal müşteriler, bu bankacılık organizasyonu çok sayıda ortak girişime sahiptir. Şu anda, Rusya Federasyonu'ndaki birçok mağazada bankanın kendi kartında alımlarda indirim yapmasına izin veren 93.000'den fazla var.

Şimdi şehrinizde bulmak zor değil"Promsvyazbank". Moskova'da iki büyük şube ve bir merkez ofis bulunurken, diğer şehirlerde bankanın en fazla bir temsilciliği olacak. Bugün, bu finansal kurumun özel müşteri sayısı 1,2 milyonu aşmaktadır; bu da mevduat ve kredi programları için çok cazip hale getirmektedir.

Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 2019

Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 2019

Related news

 • Sağlık Dolu Süper Yiyecekleri Keşfedin
 • Çok İzlenen Videolar
 • Moskova bölgesinde alkol satış zamanı. Alkol satışı hakkında kanun
 • 5 Ölümcül Köpek Hastalığı
 • Soslu biftek nasıl yapılır

 • Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 91

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi


  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 69

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 21

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 10

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 22

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 38

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 78

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 62

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 70

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 19

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 56

  Promsvyazbank: uzmanların ve sıradan tüketicilerin gözden geçirilmesi 72