Prenses Keith Middleton: Biyografi 2019

Prenses Keith Middleton: Biyografi 2019
25.08.2019

Prenses Keith Middleton: Biyografi 45

Prenses Keith Middleton: Biyografi

Kate Middleton biyografi

Kate Middleton, biyografisiGerçek bir modern peri masalı, en sıradan ailede doğdu. Okulda ve enstitüde okudu, en sıradan İngiliz idi. Muhtemelen bütün kızların hayal ettiği aziz rüyaya kadar.

Kate Middleton: Çocukluğun biyografisi

İngiliz tacının geleceği prenses doğdu1982 yılında Berkshire ilçesinde bulunan küçük bir kasaba olan Reading'de. Kate Middleton'un biyografisi buradan kaynaklanıyor. Ailesi fakir değil, zengin değildi. Her iki ebeveyn de havacılıkta çalıştı, baba uçağın kaptanıydı ve anne İngiltere'nin havayollarında uçuş görevlisi olarak çalıştı. Ailelerinde daha sonra iki çocuk daha doğdu: küçük kız ve erkek kardeş Kate.

biyografi kate middleton

Kız sadece beş yaşındayken, ebeveynleriAile gelirine katıldı ve kendi küçük işlerini açtı. Küçük yaşlardan bir kız, onlara işlerinde yardımcı olmaya çalıştı. Aile şirketi, alıcıya gönderilen çeşitli hediyelik eşya ve süs eşyalarının uygulanması üzerine kurulmuştur. Görünüşe göre, Kate'in ebeveynlerinden birinden gelen girişimci bir damar mevcuttu, çünkü çok yakında firma Birleşik Krallık'ta yeterince popülerlik ve popülerlik kazanmıştır. Eşi benzeri görülmemiş bir hızla çeşitli hediyelik eşya satan dükkanlar satıldı ve başarılı işadamlarının karı düşünmek için zamanları yoktu. Çok yakında aile yeni bir konut haline gelen lüks bir malikale taşındı. Gelecek prenses lisede çok çalışkan ve sanat kariyeri kurmayı hayal ediyordu.

Kate Middleton: gençlerin biyografisi

Mezun olduktan sonra kız başarılı bir şekilde girdiBerkshire eyaletindeki Marlborough Üniversitesi. Burada eğitim programını yönetmiş ve kimya, sanat tarihi ve biyoloji sınavlarını geçmiştir. Ek olarak, Kate tenis ve atletizm ile başarılı bir şekilde çalıştı. 2000 yılında kız bir diploma aldı, ardından biraz seyahat etmeye karar verdi. Sonraki birkaç ay ABD, İtalya, Şili'de geçiriyor. Gezintisi sırasında bile geleceğin prensesinin çalışmalarına devam etmesi ilginçtir. Böylece, Floransa'da, Berlin Enstitüsü'nün bölgesel şubesine girer. Şili'de, yardım programına katılır.prenses kate middleton biyografiBir yıl sonra kız Britanya'ya döndü veSt. Andrews Üniversitesi'ne gider. Ve burada Kate Middleton'un yaşamında bir dönüm noktası var. Biyografisi tamamen yeni renkler kazanıyor: Prens William ile tanışıyor. 2003 yılında aralarında ilişkiler kuruldu.

Prenses Keith Middleton: Biyografi

Ancak, prensin ilgisi hiç de öyle değildiEn başından beri göründüğü gibi basit bir mesele. Kate uzun zaman gazetecilerin ateş altındaydı. Tanıtım yükü onu çok etkiledi. Bu durum, neredeyse 2007'deki ilişkilerin son çözülmesine yol açtı. Ancak, bu hoş olmayan bölümden sonra prens, metresini istenmeyen ilgiden korumak için her şeyi yaptı. 2019 yılında, tüm Britanyalı medya çiftin nişan haberlerini açıkladı. Ve Nisan 2011'de, ciddi bir düğün töreni yapıldı. 2012'nin sonunda medya, prensesin hamileliğine aktif olarak işaret etmeye başladı. Gerçekten de, Temmuz 2013'te İngiliz Taçına yeni bir mirasçı doğdu, Cambridge Prensi George.

Prenses Keith Middleton: Biyografi 2019

Prenses Keith Middleton: Biyografi 2019

Related news

 • Gizli kişi gizli veya gizli kişidir
 • Kemer Tornavida - profesyoneller için bir araç
 • Yulaf ezmesi
 • Keloğlan Masalları Videoları Sayfa 2
 • Hamileliğin son günlerinde anne göbeği nasıl olur

 • Prenses Keith Middleton: Biyografi 89

  Prenses Keith Middleton: Biyografi


  Prenses Keith Middleton: Biyografi 95

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 35

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 8

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 40

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 17

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 86

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 75

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 34

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 8

  Prenses Keith Middleton: Biyografi 82