Pragdan Münihe nasıl gidilir 2019

Pragdan Münihe nasıl gidilir 2019 Pragdan Münihe nasıl gidilir

Prag'dan Münih'e nasıl gidilir?

Avrupa çevresinde seyahat etmek çok cazipyurttaşlarımız. Schengen vizesi sayesinde, Avrupa Birliği'nin birkaç ülkesini ziyaret edebilir ve seyahatlerinden maksimum gösterim sayısını elde edebilirler. Ruslardan seyahat için en popüler ülkeler Çek Cumhuriyeti ve Almanya ve Prag'dan Münih'e giden en popüler rota. Bu nedenle, Avrupa'da seyahat eden turistler için uygun olan tüm seyahat seçeneklerini kendi başlarına belirlemeye karar verdik.

Prag'dan Münih'e

Prag'dan Münih'e Mesafe

Her rota bir tanım ile başlariki nokta arasındaki mesafe. Prag'dan Münih'e kaç mil var? Bizim durumumuzda, bu soru son derece açıktır ve dikkatli bir çalışma gerektirmez. Bu iki güzel şehir sadece üç yüz seksen kilometre paylaşıyor.

Avrupa için bile, bu mesafe son derece küçüktür ve yolun daha büyük bölümlerini aşmak için kullanılan Ruslar hakkında ne söyleyebiliriz. Sonuçta, ülkemizin geniş alanları ile ünlüdür.

prague munich nasıl gidilir?

Prag - Münih: Prag'a nasıl gidilir?

Eğer kesinlikle ve geri dönülmez her ikisi de ziyaret etmeye karar verdiysenizBir yolculuk için şehirler, sonra anlayabilirsiniz - tarih ve çarpıcı manzaraları ile dolu böyle harika Avrupa köşelerinde seyahat uzak kalmak zordur. Birçok turist düşünür, bu yüzden Prag-Münih rotası iyi düşünülmüş ve çok canlıdır.

Gezginlerin istenen şehirlere ulaşmanın çeşitli yolları vardır:

 • gezi turu;
 • araba;
 • tren;
 • hava yolculuğu;
 • otobüs

Önerilen seçeneklerin her birinin artıları ve eksileri vardır, bu yüzden daha ayrıntılı olarak konuşacağız.

Prag Münih araba ile

Gezi turu

Prag'dan Münih'e gitmenin en kolay yolu, bir veya iki gün boyunca bir gezi yapmaktır. Gerçek şu ki Prag'da bu turlar çok sayıda turist arasında büyük talep görüyor.

Kendiniz yargılamak, oraya götürüleceksiniz,Otel, beslenecek, tüm manzaraları gösterecek ve yolculuğun sonunda Prag'a geri dönecek. Yolculuğunuzdan güzel duygular elde edersiniz ve risk almazsınız. Ayrıca, Çekçe başkentinde çok sayıda Rusça konuşan rehber var. Bu sayede Münih’te gezintiye çıkabilirsiniz.

En iyisi, benzer bir tur iki gün sürecekse. Bu, tüm mekanları ziyaret etmenize ve hatta arkadaşlar ve akrabalar için hediyelik eşya satın almanıza izin verecektir. Kişi başı yüz otuz avroya sahip olmak çok zevkli olacak. Turun maliyeti, otelde konaklamak, yemek yemek, müzeleri ziyaret etmek ve unutulmaz yerlerdir.

araba ile prague Münih mesafe

uçuş

Seyahat etmenin en hızlı yoluPrag'dan Münih'e, elbette hava yolculuğu. Ancak bu yöntemin, yüksek maliyeti nedeniyle en popüler olmadığını belirtmek gerekir. Her turist Münih'e bir uçak bileti almayı karşılayamaz.

Havadaki süre elli dakika geçmez veBurada uçuşun maliyeti 250 avroya denk geliyor. Genellikle, Lufthansa tarafından doğrudan uçuşlar yapılır. Böyle bir fiyat çok abartılıyorsa, nakil ile bir rota arayın. Böyle bir hava uçuşu size ortalama yüz elli avroya mal olacak. Doğru, bu durumda yolculuk dört ila on saat sürecek. Aşağıdaki hava taşıyıcıları bu şema altında çalışır:

 • lufthansa;
 • İsviçre;
 • Avusturya.

Transit uçuşlar için biletler internetten veya Prag havalimanı binasındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Prag'dan Münih'e kaç tane

Trenle seyahat etmek

Avrupa'ya seyahat etmek için yeni değilseniz, o zamanDemiryolu taşımacılığının burada en popüler olduğunu biliyoruz. Avrupa Birliği'nin hemen hemen tüm noktaları, turistler için hayatı kolaylaştıran iyi bağlantılıdır.

Prag'dan Münih'e tren dört kez gönderiliyorgünlük Oldukça uygun bir programa sahip olan turistler, Münih'te sabahın erken saatlerinde olmak üzere bir gezi planlayabilir ya da birkaç günlüğüne Bavyera'da kalmayı planlıyorsanız, sabahları ayrılırlar.

Yolda altı saat harcayacaksınız ve ikinci sınıf biletin ücreti yaklaşık 70 avro olacak.

Otobüs yolu

Bir bütçe turist genellikle bir otobüs seçerşehirler arası iletişim. Bu hareket tarzının da oldukça popüler olduğunu belirtmek gerekir. Avrupa otobüsleri rahat ve birkaç saat geçirmek zor olmayacak.

Münih'e giden rota, üç tanınmış şirket tarafından sunulmaktadır:

 • Student Agency;
 • Deutsche Bahn;
 • Eurolines.

Her biri, belirli bir yolcu kategorisi için uygun olan kendi programına sahiptir.

Örneğin, Deutsche Bahn bir günlük otobüs. Rotayı dört saatte aştılar ama bu zevk sadece yirmi beş avro. Prag'da, ana istasyona giden bir otobüse binebilirsiniz ve Münih'te Merkez İstasyon'a gideceksiniz.

StudentAgency gece uçuşları yapar, bilet fiyatı yirmi yedi avroyu aşmaz. Münih'te, sabah saat beşte olacaksın.

Eurolines otobüsleri iki kez Münih'e gidiyorgün - sabah ve akşam. Bilet fiyatı yirmi beş Euro arasında değişiyor. Otobüs "Florenc" istasyonundan kalkıyor ve Münih Merkez İstasyonu'na varıyor.

Rota Prag Münih

Prag - Münih araba ile

Eğer bir araba kiralamak ve çevredeki güzelliğin tadını çıkarmak istiyorsanız ve ayrıca rotadan olası sapmaları planlamak istiyorsanız, o zaman araba ile bir yolculuk seçmeniz gerekir.

Eğer en geç sekizde Prag'ı terk edersenizSabah saatlerini, sonra beş saat boyunca Prag-Münih yolunu geçeceksin. Gündüz trafik sıkışıklığı ile karşılaşırsanız, arabadaki mesafe daha da uzun sürebilir ve bu yönde oldukça sık olurlar.

Ne seçilir?

Tabii ki seçim her zamangezgin. Ne de olsa sadece, hareket etmek için ne kadar zaman ve para harcamak istediğini bilebilir. Ama yine de, yukarıdakilerin tümünü kısaca özetliyoruz. Yabancı bir ülkede çok emin değilseniz, o zaman ideal bir gezi turu uygundur. Zaman önemli bir faktör olduğunda, para değil, hava seyahatini seçmeye değer. Bu meşgul insanlar için kelimenin tam anlamıyla bir nimettir.

Seyahat etmenin en yaygın yoluotobüs ve trene binebilirsin. Demiryolu taşımacılığı otobüs seyahatinden biraz daha pahalı olmasına rağmen, tüm bunlar turist tercihlerine bağlıdır. Ancak, daha rahat, bu yüzden büyük şirketlere veya çocuklu ailelere tavsiye ediyoruz.

Sonunda araba. Bir zevk ya da problem kaynağı olabilir. Her şey gezginlerin ruh hallerine ve sürüş becerilerine bağlıdır. Bir yandan pist, bir fincan kahve içebileceğiniz ve bacaklarınızı uzatabileceğiniz duracak pitoresk yerler ile donatılmıştır. Ayrıca, yol boyunca, bakmak güzel bir yer olan çok sayıda küçük yerleşim yeri vardır. Ancak, diğer taraftan, haritayı kendi başınıza gezmek ve bir rota oluşturmak zorunda kalacaksınız. Ve ayrıca arabaya yakıt ikmali ve rotanın geçiş bölümlerini ödeyin. Tüm bunlara hazırsanız, bir araba yolculuğu seçin.

Ne var ki, bu üç yüz seksen kilometreyi nasıl aşacağınız hiç de önemli değil, asıl mesele, Avrupa'nın en güzel şehirlerini kendi gözlerinizle görmenizdir.

Pragdan Münihe nasıl gidilir 2019

Pragdan Münihe nasıl gidilir 2019

Related news

 • Karakalem Obje Çizimleri Meyve 2
 • MKESH kablosu: ürünün tanımı, amacı, teknik özellikleri
 • Oturma Odası
 • Enginarlı Pilav Tarifi
 • Hazırlama Erespal. analogları

 • Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir


  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir

  Pragdan Münihe nasıl gidilir