Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 2019

Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 2019

Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 24 01.02.2019, 20:56

Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön

Pokemon Go'un sansasyon oyunu eski ihtişamını tekrar kazanmıştır.harika Japon yaratıkları. Birçoğu sevgili Pikachu'yu ve arkadaşlarını içeren eski projeleri aramaya başladı. Bu nedenle, Pokemon Fire Red, Leaf Green Version gibi oyuncakların artık popüler olabilmesi şaşırtıcı değildir.

Görünüm tarihi

Uzaktaki 1996'da Pokémon Red and Blue geldi. Bunlar kendi tarzlarında kült haline gelen ilk projelerdi. Fakat Pokemon Leaf Green, Pokemons Fire Red'in versiyonları, oyunun ilk bölümlerine yeniden dönüştürülmesi olarak 2004'te çıktı.pokemon yaprakları yeşil pokemonlar

Geliştiricilerin hepsi aynı Game Freak'ti;Nintendo ile işbirliği yaptı. Projelerini satın alınabilir yapmak için her şeyi yaptılar. Bu nedenle, kitin hemen içinde kablosuz adaptör gitti, daha sonra maalesef kendiniz almak zorunda kaldınız.

Mesele nedir?

İlke olarak, oyun bir şeyleri gerçekten değiştirmedi. dizi Pokemon Leaf Green yılında Pokemons Ateş Kırmızı karakterinizi seçmek ve dünyada onunla tüm ile gitmek gerekir. Aynı zamanda bazen diğer antrenörlerle savaşa girerler. Pokemonchikov'ı elbette toplayıp eğitin.

Pokemon Leaf Green serisinin,Pokemons Fire Red neredeyse aynıdır. Tek fark yaratıkların kümesidir. Leaf Green'de bir takım Yangın Kırmızısı'nda - başka bir Pokemon. Geri kalanlarda oyun aynıdır. Ana karakter, oyunun tercihinde de değişmeden kalır.pokemon yaprağı yeşil geçiş

Yolda

İki seri Pokemon Yaprağı arasında fark olmadığı içinYeşil, Pokemons Fire Red, sonra her iki oyun için de hikaye aynı. Yolculuğun başında, karakter için bir cinsiyet ve bir isim seçip kendi memleketine geçebilirsiniz. Çılgın bir pokemonun çimenlerin çölünü sakladığını söyleyen bir profesörle tanışacaksınız.

Profesörü takip ettiniz ve sizi tanıştı.torunu. İnanılmaz yaratıkların eğiticisi olmasını hayal ettiği gibi bu çocuğun ana rakibiniz olacağı ortaya çıktı. Profesör, oğlanlara her biri bir Pokémon'a el ele veriyor ve kavga etmeye başlıyorlar. Şimdi bu savaşlar oyun boyunca gerçekleşecektir.

Neskuchnye serüveni

Bir süre sonra yardım etme misyonuna sahip olacaksın.Profesör. Bundan sonra, bir ödül olarak, ünlü Pokex'i alacaksınız. Bu, her Pokémon hakkındaki tüm bilgileri saklayan elektronik bir ansiklopedi. Fakat bu "kitabı" doldurmak için her yaratığı ayrı ayrı yakalamanız gerekir. Profesör, her Pokémon hakkında mevcut tüm bilgileri toplamak ve en iyi ve eksiksiz koleksiyonu elde etmek için ana karakteri sorar.pokemon yaprak yeşil hileleri

Oyuncuları toplamaya ek olarak, oyuncu da ziyaret etmeliStadyumlar ve dövüş liderleri. Bunlar arasında aşılması zor olan çok deneyimli ve güçlü antrenörler var. Kazanan, önemli madalyalar kazanırsın. Sadece 8 tanesi var. Hepsini topla, Pokemon League'i ve sonra Elite Four'u ele geçirebilirsin.

Ana hatta ek olarak, aynı zamandaPatronu için nadir yaratıklar çalan bir suç örgütü. Onlarla birlikte, elit dörtlünün üyelerinden birinin kaybını bulduğunuzda tanışacaksınız. Lorelei'yi bulmak zorundasın. Bu yolculuk sizi suçlu takımla savaşmak ve iki önemli eseri bulmak zorunda olduğunuz Sebia adalarına götürür.

Nasıl oynanır?

Oyun Pokemon Ateş Kırmızı ve Pokemon Yaprak Yeşili,Yeni başlayanlara verilen pasajın kolay olması da basit bir oynanışa sahip. Tüm süreç üç bölgeye ayrılmıştır. savaş - Eğer konu seçim düzenlemek ve ikinci ekranda tüm Pokemon oyunu özelleştirebilirsiniz menüsü - Birinci ekran kahraman ikinci ekranında, hareket ettiği sanal bir dünyadır. Eğer kahraman vahşi bir Pokémon'la tanışırsa, ya da başka bir teknik direktör ona seslenirse, bir savaş alanı ortaya çıkar.pokemon ateş kırmızı yaprak yeşil

Kavga adım adım, bu yüzden burada mümkünçeşitlilik. Pokemon için komutlara ek olarak, başka birini arayabilir, eserler kullanabilir veya savaştan tamamen kurtulabilirsin. Ama ikincisi sadece vahşi bir yaratık ile bir savaşta yapılabilir, ancak antrenörler ile o dönmez. Sonuna kadar dayanmalıyız ve sonra ya yenilgi al ya da defne kazan.

Savaş sırasında Pokemonunuz farkedilir bir şekilde zayıfladıysa,Ayrıca kullanılamaz, ancak bunu sanitasyona göndermek gerekir. Eğer "çocuk" sana bir savaş kazandıysa, o tecrübe kazanır. Onun seviyesi ve gücü artıyor. Yeni yetenekler ortaya çıkıyor ve eskiler gelişiyor. Büyüme ile evrilen, yeni bir form haline gelen bir çeşit Pokémon var.

Yakala ve bekle

Eskideki yeni oyuncak Pokemon Go'da olduğu gibiyaratıkları akıllıca yakalamak gerekiyordu. Eğer vahşi Pokémon ile savaşa girdiyseniz, onu yakalayabilirsiniz, eğer antrenörün yaratığına karşı savaşırsanız, bu işlev kullanılamaz.

Yani, pokeybolda yaratıkları yakalaman gerekiyor. Bu cihaz bir top şeklindedir ve Pokémon'un büyüklüğündeki herhangi bir şeyi "yakalayabilir". Eğer savaştan sonra vahşi yaratık çok az sağlığa sahipse ve onu pokeybolda yakaladıysanız, o zaman koleksiyonunuza gider.

Uğruna mükemmellik

Genel olarak, popüler oyunun yeniden yapımı iyi çıktı. Pokemon Leaf Green'in (rus) sürümü mevcut olmamasına rağmen, Rus kullanıcılar İngilizce sürümünü kolaylıkla anlayabilecekler.

İlk parçaların çıkışının 8 geçmesi nedeniyleYıllar, geliştiriciler oyun arayüzünü ve grafikleri önemli ölçüde geliştirdi. Oyun hakkında bir talimat vardı. Kaydetmeden önce son 4 eylemi geri çağırmak mümkündür. Ayrıca oyunların üçüncü kuşaktan oyuncular ile yeniden ve Pokémon paylaşmak için bir fırsattır.pokemon yaprağı yeşil rus

Dışarıdan yardım

Bu arada, oyunlarda Pokemon Fire Red ve Pokemon LeafYeşil hileler sadece arkadaşlarınızla övünmek istiyorsanız ve nadir Pokémon'ları aramak için saatlerce değil, tüm yaratık koleksiyonunu toplamaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, kodlar sayesinde antrenörler ve vahşiler ile savaşmaya yardımcı öğeleri toplayabilirsiniz.

Bunu yapmak için, emülatörün Hileler bölümüne gidin.Hile Listesi ve Kod Kırıcı'ya gidin. "Kod" penceresinde "sihirli kombinasyon" - "17543C48 E65E0B97" giriyoruz. Şimdi bir adım geri dönüyoruz ve "Kod" satırında tekrar ihtiyacımız olan şeyi giriyoruz. Örneğin, eğer Bulbazavr isterseniz, "AD86124F 2823D8DA" hile kullanın, "Tamam" ı tıklayın. Şimdi Pokémon'un genellikle yakalandığı yerlere gitmeliyiz. Orada Bulbazavra'yı bulacaksınız.

Kodun her kullanımından sonra Hile Listesindeki her şeyi iptal etmeniz gerektiğini unutmayın.

Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 2019

Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 2019

Related news

 • Peynirli Pratik Omlet Tarifi Videosu
 • Ispanaklı Bebek Çorbası Nasıl Yapılır Bebeklere Ispanak Ne Zaman Verilir
 • AVM ciro endeksi ağustosta yüzde 30,2 arttı

 • Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 94

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön


  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 57

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 80

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 77

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 4

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 52

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 80

  Pokemon Yaprak Yeşili, Pokemons Ateşi Kırmızı: Geçmişe Dön 4