Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 2019

Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 2019

Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 61 13.02.2019, 04:10

Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar

Bir yolculuk nedir? Bu dünyayla özel bir tanışma şeklidir. Birçok insanı endişelendiren ilk şey, bu büyüleyici işgal için bir araç seçmenin daha iyi olduğu sorusudur. Örneğin, Perm'den Chelyabinsk'e geçmek için birçok seçenek var.

Tren

St. Petersburg şehrine günlükChelyabinsk ve Astana'ya üç farklı yönde farklı uçuşlar gerçekleştiriliyor. Bunlardan herhangi birine belirli bir noktadan diğerine ulaşabilirsiniz. Kotlas'tan Chelyabinsk'e giden rota da uygundur. Ne yazık ki, Perm'den Chelyabinsk'e direkt tren yok.

Perm, Çelyabinsk

En düşük bilet fiyatı 1 700 ruble. Bunu şehir tren istasyonunun bilet ofisinde alabilirsiniz. Tüm hareket için 12 saatten fazla harcamak zorunda kalacak.

Bu yöntemin avantajları ve dezavantajları

Olumlu olan şey, istasyonlarınŞehrin kalbinde yer almaktadır. Manzaranın tadını çıkarmak için ekstra bir yolda vakit harcamak zorunda kalmayın. Trende, yorucu bir muayeneden geçmeksizin, her boyutta ücretsiz bagaj taşıyabilirsiniz. Hareketli gece yapılır, yolda uyuyabilirsin, bu yüzden zaman çok daha hızlı geçecek.

челябинск Satılık otobüs izni

Tek dezavantajı, trenin diğer ulaştırma modlarından daha uzun olması gerektiğidir.

Otobüs

Perm'tan günlük otobüs seferleriChelyabinsk'de saat 7 ve 10'da. İkisi de şehirlerarası Perm istasyonundan ayrılıyor. Ayrıca, cuma ve cumartesi günleri, bir rota daha 16:40.

Perm Çelyabinsk tren

Kural olarak, bilet alımı ile herhangi bir sorun olmayacaktır, onlar istasyonun bilet ofisinde ayrılmadan önce satın alınabilir. Yaklaşık maliyet - kişi başı 1 300 ruble.

Bu aracın avantajları ve dezavantajları

Otobüsün bir ulaşım aracı olarak başlıca avantajıanlamına gelir - düşük bilet fiyatı. Yolculuk sırasında şehrin merkezi kısmından geçer. Bir yolcu keşfedilmemiş yerlerin güzelliğinin tadını çıkarabilir. İsterseniz, sürücüye acil bir durma yapmasını isteyebilirsiniz.

Bu yöntemin dezavantajları çok daha büyüktür. Bütün yolculuk yaklaşık 11 saat olacak. Böyle bir zaman dilimini bir pozisyonda oturmak çok zordur. Yaz aylarında otobüsler sıcaktır. Bir kliması yoksa, sağlık durumu keskin bir şekilde kötüleşebilir. Sınırlı miktarda alan nedeniyle, büyük boy bagajı taşımak zahmetlidir.

Araba

Kişisel bir ulaşım varsa, seyahatle ilgili sorunlar yaşanmaz ve ortaya çıkmaz. Perm'den Chelyabinsk'e olan mesafe sadece 567 kilometredir. Sadece 7 saat 25 dakika içinde araba ile üstesinden gelinebilir.

Perm Chelyabinsk mesafe

Seyahat şehri terk etmekle başlamak zorunda kalacakM5 otoyolunda Perm. Bu şehirden Yekaterinburg'a giden yolu temsil ediyor. Farklı bir özellik yolun düzlüğü, parlak işaretler ve tuvalin genişliği. Transfer geceleri ise, o zaman otelde gece konaklayabilirsiniz.

Yolculuğun maliyeti, aracın bireysel özelliklerine bağlıdır.

Bu aracın avantajları ve dezavantajları

Seyahat etmenin birçok avantajı varPerm'den Chelyabinsk'e araba. Her şeyden önce, artı başka bir şehirde bir kez, toplu taşıma kullanmak zorunda değilsiniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Kendi rotanızı planlayabilirsiniz, örneğin, başka yerleri ziyaret etmek ve manzaraları tanımak için. Duruşlar hakkında da karar verebilirsiniz.

Dezavantajı seyahat etmenin zorluğudur, bu yüzden navigatör olmadan yapamazsınız.

düzlem

Perm'den almanın en hızlı yoluChelyabinsk bir uçaktır. Ne yazık ki, doğrudan uçuş yoktur, ancak örneğin Moskova, Samara veya St. Petersburg'da nakil ile kendinize çeşitli seçenekler seçebilirsiniz. Yolun toplam süresi, bekleme süresi ile birlikte yaklaşık 6 saat olacaktır. Rus başkentine önceden bilet almak daha iyidir. Tüm yolculuk için yaklaşık maliyet yaklaşık 7.000 ruble.

Perm Chelyabinsk mesafe

Bu aracın avantajları ve dezavantajları

Bu ulaşım şekli, hızı ve yüksekliğiyle ünlüdür.konfor derecesi. Moskova veya Samara'nın manzaralarını görebilirsiniz - bunlar şaşırtıcı derecede güzel iki şehir. Birçok insan trafik sıkışıklığında boş duramaz ve bu tür bir ulaşım için korkunç değildir.

Ana dezavantaj, yüksek fiyatla ilişkilidir.Bir otobüs veya tren ile karşılaştırıldığında - yaklaşık üç kattan fazla. Bazı yolcular uçmaktan çok korkuyorlar. Her iki havaalanları şehir merkezi 5'ten fazla kilometre mesafede bulunan, zemin toplu taşıma geçirmek ve zaman için ek para olacaktır.

Perm'den Chelyabinsk'e ne yapabilirsiniz? Çok fazla seçenek var. Kişisel bir araç bulunup bulunmadığına, yolcunun yolculuk için bilet ve zaman almak için ne kadar para harcayacağına bağlı olarak seçiminizi yapmak gerekir. Her kişinin kendi tercihleri ​​olabilir. Çoğu turist bir tren seçiyor.

Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 2019

Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 2019

Related news

 • BEBE YELEK (MAVİ BEYAZ)
 • Çok İzlenen Videolar
 • Bir karınca yuvası için lezzetli bir tarif

 • Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 91

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar


  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 15

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 80

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 56

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 86

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 81

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 28

  Perm bölgesinden Chelyabinsk şehrine güzergahlar 22