Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevaplarıPatatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları


Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 83 04.02.2019, 14:03

Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları

Patatesler masadaki çok popüler bir üründür.sakinleri, bütün mesele bu lezzetli ve sağlıklı değil, aynı zamanda farklı sadece olmasıdır. Yani örnek, yavru, güveç, fırında için, çeşitli şekillerde hazırlanabilir vardır. Ve tüm bu eylemler bir multivarkta gerçekleştirilebilir. Bu cihazın Avantajı sakince işlerine giderken ve bitmiş tabak alabilirsiniz sinyali "şef" bekleyin sağlar pişirme süreci üzerinde kalıcı kontrol eksikliğidir.

Çok değişkenli patatesler nasıl kızartılır

Multivark sebzeler her zaman çoklezzetli, çünkü hepsi çabuk hazırlanır ve daha az yararlı maddeler kaybeder. Patates yumrularını pişirmenin birkaç yolu vardır. İlk olarak, kabın içine su dökmek (yumruları kaplamalıdır) ve sebzeleri koymak (bunlar temizlenip temizlenemeyebilir) gereklidir. Ardından, modu, örneğin "pişirme pirinci" veya "hızlandırılmış pişirme" yi 25 dakika için açın.İkinci yöntem buharda pişirmeyi içerir (bu, bu fonksiyona sahip olan çok değişkenli için geçerlidir). Bir litre ve yarım su kabı kapasitesine dökün ve buhar için bir ızgara takın. Onun zaten yıkanmış patatesleri üzerinde, kapağını kapatın ve "buhar" menü çubuğunu seçin. Bazı cihazlarda değişiklik yapmak için sınırlı bir süre vardır, "zaman" tuşunu kullanmanız gerekir. Bu, patateslerin çok değişkenli olarak nasıl kaynatılacağı sorusunun tam cevabı.

Ilginç yemekBir multivarkta bir kart nasıl pişirilirHer metresi, bir multivarquet hayal, başlarsebze dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin hazırlanması için en ilginç tarifleri aramak. Patateslerle ne pişirilir? Tabii ki, ortaya çıkarılması gerekiyor. Bu yüzden sebzeleri (yarım kilogram yumru ve birkaç büyük ampul) soyun. İlk malzemeler çizgili veya yarım daire ve tuz ile kesilir, ikinci bileşen rasgele öğütülür (halkalar, yarı veya daha az). Çok pişirici bir tencerede, biraz yağ dökün ve kabı yağlayın, ardından soğan ve baharatları koyun (istenirse) ve patatesleri dökün. Ayrı bir kapta su ve domates salçasını karıştırın (bir bardak suya birkaç kaşık makarnaya bakın) ve sebzeleri dökün. Kapağı kapatın ve "pişirme" modunu seçin. Sebzeleri yumuşak ve lezzetli yapacak bu süreç. Bu arada, patatesleri nasıl bir çok kanalda pişireceğinizi merak ediyorsanız, bu modda denemenizi öneririz.

Et yemeğipatateslerden ne pişirilirSebzeler bir kuşla her zaman çok başarılıdır veyaeti. İşte basit ve lezzetli tariflerden biri. Yumrular soyulur ve halkalar halinde kesilir, soğan doğrayın, yeşillikleri doğrayın, biraz kızartılmış veya haşlanmış mantarlar kullanabilirsiniz, bunlar da daha küçük kesilir. Çok değişkenli patates nasıl pişirilir? Güveç gibi bir şey yap. Cihazın kapta, yağ dökmek ve iyi gres, daha sonra sebze, sığır eti, soğan, otlar ve mantar hazırlamak, (çanak daha hızlı pişirilir beri) istenirse ayrı ayrı karıştırın ve yavru. Et ve sebze karışımını patates üzerine koyun, tuz eklemeyi ve istenilen baharatları eklemeyi unutmayın. Kapasite izin veriyorsa, katmanların bir dönüşümünü yapabilirsiniz. Sonra herşeyi birkaç yumurta ve mayonez veya süt karışımıyla doldurursunuz. Kapağı kapatın ve "söndürme" modunu seçin. Ortalama olarak, yaklaşık 50 dakika sürecek.

Tavuk ve Sebzelerçok değişkenli patates pişirmek nasıl

Bacağım ve kuruzeytinyağında (ayçiçek yağı) "pişirme" veya "kızartma" kabındaki multivarka kasede paylaşma ve kızartma ihtiyacı, ayrıca biraz rendelenmiş havuç, doğranmış soğan ve birkaç diş sarımsak ilave edilir. 10-15 dakika pişirildikten sonra dilimlenmiş patates, bir bardak su ve baharat ekleyin. Birkaç defne yaprağı veya kekik koyabilirsiniz. Sezonda, patateslere mutlaka kesilmiş domatesleri ve tatlı biberleri tanıtın. Hepsi bu kadar. "Söndürme" veya "pişirme" modunu açarız ve 40-50 dakika bekleriz. Daha ilginç bir tadı tercih ederseniz, su yerine ekşi krema, yoğurt, krema veya mayonez kullanın.

Sonuç

İşte size yardımcı olacak bazı basit tariflersıradan menüyü çeşitlendirin. Lezzetli yemeklerin hazırlanmasına ek olarak, şimdi bir çok-tabanda patates pişirmeyi biliyorsunuz ve gerçek bir tatil şaheseri denemek ve hazırlamak zor olmayacak.

Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevaplarıPatatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları

Related news

 • Twiggy makyajı
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Suriye konusunda AK Parti ve Erdoğan bir inat içinde
 • Meyaneli Tavuk Çorbası Tarifi
 • Volgograd Ucuz oteller: fotoğraflar ve yorumlar

 • Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 81

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları


  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 95

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 76

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 74

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 86

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 61

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 51

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 89

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 15

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 2

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 2

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 14

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 54

  Patatesleri çok değişkenli olarak nasıl kaynatırım. En sık sorulan soruların cevapları 41