Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 46 10.02.2019, 17:30

Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar

parmak kırmak nasıl

Hayatta farklı durumlar vardır ve sıklıklaOnlardan çıkış yolu bir parmak kırma fikridir. Tabii ki, iş yerinde, enstitüde veya okulda başka bir hasta adamı almak için kendinizi sakat bırakmamalısınız. Ve genel olarak, böyle bir prosedürden kaçınmanın en azından bir yolu varsa, o zaman onu kullanmalısınız. Sonuçta, bildiğiniz gibi, şakalar sağlık açısından kötüdür.

Elinde parmak hızlı bir şekilde nasıl kırılır: kırık teorisi

Basit bir çıkış yolu olması durumundahayır, bu yazıda, falanksızın acı ve sonuç vermeden nasıl zarar vereceğini detaylı olarak açıklayacağız. Elbette, birçoğu parmakların ve ayak parmaklarının kemiklerinin çok küçük ve ince olduğunu biliyor. Bununla bağlantılı olarak, onları üzmek zor olacaktır.

Eklemlere zarar vermemesi için parmağınız nasıl kırılır? Bunu yapmak için keskin bir cisim almanız ve kemiğin orta kısmına vurmanız gerekir. Dahası, böyle bir grev doğru ve hedeflenmiş olmalıdır. Ancak, gücünüzü hesaplamazsanız, sonuç olarak parmağınızı kestirebilirsiniz. Ve bu gerçekten ihtiyacımız olan etkiden uzak.

hızlı bir şekilde parmak kırmak

Bacakdaki parmak nasıl kırılır? Eğer falanksı alt ekstremite üzerinde düzeltmeye karar verirseniz, o zaman çok daha zor olacaksınız. Sonuçta, ayak parmaklarındaki kemikler çok küçüktür ve inme ile onları tamamen ezme riskiniz vardır. Üstelik kendi doğru müteakip füzyon için tamamını ayağın alçı tespit etmek gerekir ve bu bir sonraki 4-8 hafta içinde tam bir hayat yaşayamam Aslında yol açabilir. Ama bu sonucu elde ederseniz, o zaman durumu değiştirir.

Kırık Uygulaması

Bir parmağı kol veya bacakta nasıl kırılacağını anlamak,Teoriden pratiğe geçmek gereklidir. Herkesin elinde çekiç kırmaya ve kendi vücudunu yıkmaya cesaret edemeyeceği belirtilmelidir. Sonuçta, kelimelerle çok kolay ve basittir. Ancak, bu tür eylemlerden kaynaklanan acı, yaşamdaki tüm mevcut sorunları unutturmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden, bu işleme devam etmeden önce, bu kararın tek doğru olup olmadığı konusunda birkaç kez düşünmelisiniz. Ve başka bir fırsatınız yoksa, parmağınızı ağrısız bir şekilde kırmanız hakkında düşünmeniz tavsiye edilir. Bunu yapmak için anestezi kullanılması önerilir. Aksi takdirde, en önemli anda, kendini koruma duygusuna sahip olabilirsiniz.

Elinde bir parmağı nasıl kırılır

Bir parmak nasıl kırılır: bir kapı ile seçenek

Kapı kolunun arkasındaki sağ elinizi kavrayın (veyasola dönerseniz sol) ve ardından seçilen parmağı keskin tarafına yerleştirin. Bundan sonra, kapıyı sert bir şekilde çarpın. Eğer bunu kendiniz yapamıyorsanız, o zaman "arkadaşınızı" istemeniz tavsiye edilir. Bu eylem sırasında ve sonrasında ağrının basitçe dayanılmaz olacağı unutulmamalıdır. Ancak, sonucu elde edersiniz. Ancak, tek bir parmaktan kurtulacak olmanız pek olası değildir, çünkü bu yöntemle büyük olasılıkla tendonlarınızı yırtarsınız. Bu, gelecekte, parmağınızın zarar gördüğünü asla bükemeyeceğiniz gerçeğini tehdit etmektedir.

Ağır bir cisimle parmağımızı kırarız

Parmağın kırılmasını sağlamak için,büyük ve çok ağır bir cisim alın ve onları falanks üzerinde sert bir şekilde vurun. Bu durumda, darbe dik olarak yönlendirilmelidir. Belki de bu hareket, bir kırığa sahip olmanıza katkıda bulunmaz, ancak parmak eklemden tamamen çıkacaktır. Bu durumda, her zaman tıbbi yardım almalısınız. Bu arada, bu tür eylemlerin sonucu eklemin yeniden konumlandırılması ve bir alçı bandajla daha da sabitlenmesi olabilir.

bacağındaki parmak kırmak nasıl

Kendi ayak parmağını nasıl giyersin?

Yukarıda belirtildiği gibi, bu prosedürKoldaki falankstan daha karmaşık ve ağrılıdır. Ama böyle çılgın bir fikir için yüzde yüz seçeneği var. Bunu yapmak için, ayağın tamamen gevşetilmesi ve ardından tüm kuvvetin parmağınızla kıstırılması gerekir. Bu durumda, büyük bir ağır nesne ve bir kapı söve kullanabilirsiniz. Bu arada, son seçenekle, kasıtlı olarak parmaklarını hiç kırmayan oldukça fazla insan biliniyor. Bunu kasıtlı olarak yapmaya karar verirseniz, o zaman bacağını, diş yapmak istediğiniz o falanks üzerinde olacak şekilde bacağını vurmak arzu edilir.

Böyle eylemlerden sonra buna hazır olmak gerekir.önümüzdeki birkaç hafta içinde bacağınızda bir sıva ile yürümek zorunda kalacaksınız. Sonuçta, alt ekstremitede ayrı bir parmağın sabitlenmesi mümkün değildir.

Bir kırık belirtisi

Şimdi elindeki bir parmağı nasıl kırılacağını biliyorsunya da bacak. İstediğiniz sonuçlara ulaşıp ulaşmadığınızı görmek için, kırıkların hala gerçekleştiğine dair ayrıntılı bir liste sunuyoruz:

 • Parmağın rengi. Bu tespiti için, kabın içine soğuk suyu çevirmeli, sakatlanmış kolunu indirmeli ve hasarlı falanksın ne renk olduğunu görmelisiniz. Maviye dönerse, kan akışının kötüleştiği ve bir kırığın mümkün olduğu anlamına gelir. Parmak kırmızı ise, o zaman bu basit bir çıkıktır.
 • parmak olmadan acı nasıl kırılır Çalışma kapasitesi. Mükemmel eylemden sonra, parmağınızı farklı yönlere doğru hareket ettirmeye çalışın ve aynı zamanda bükün. Aynı zamanda cehennem ağrısı hissediyorsanız ve zahmetle birlikte falanksı hareket ettirirseniz, o zaman fikriniz bir başarıdır. Parmak kırıldı!
 • Crunch. Elini oynatmaya çalışırsan parmağı kırmak tuhaf bir ses. Bu arada, hissettiğin zaman, muhtemelen, parçalanmayı hissedeceksin.

Bununla birlikte, en doğru tanıya dikkat etmek önemlidirsadece radyoloğu veya cerrahı ve daha sonra kapsamlı bir incelemeden sonra koyabilirsiniz. Bu bakımdan hemen hastaneye gitmeli ve hasarın sonuçlarını en aza indirmelisiniz.

Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Related news

 • Kaybetme korkusu nasıl yenilir
 • Akdeniz Dünyanın En Büyük Mezarlığı Oldu 2 Yılda 7 Bin Göçmen Denizde Öldü
 • Ozan Beedle’In Hikayeleri
 • Bir Gün Değil Her Gün Yanınızdayız Engelli Bireyler İçin Birbirinden Faydalı Mobil Uygulamalar
 • Akkuyu Nükleer Güç Santralinin temeli atıldı

 • Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 7

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar


  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 8

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 92

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 45

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 24

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 2

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 34

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 64

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 44

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 8

  Parmağınızı kol veya bacağa nasıl kıracağınıza ilişkin ayrıntılar 10