Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 2019

Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 2019
20.08.2019

Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 70

Park "Sunny Wind", Barnaul: adres ve yorumlar

Barnaul, büyük Oktyabrsky bölgesinin merkezidirAltai Krai. Yarım milyondan fazla nüfusu olan bir şehirde, çocukların rekreasyonuna çok önem verilmektedir. Orada organize hayvanat bahçeleri ve aquaparklar, çeşitli spor sahaları ve özel ekipman (paten, segway, kayaklar, kar motosikletleri, vs ...), Tiyatroları, sirkler, sinemalar, kulüp ve amatör paintball lazer etiketi, hem de parkları kiralama şunlardır: ulusal korunan ve elbette sürmek. Barnaul en popüler biri - "Güneş rüzgarı." Parkı

Park "Güneşli Rüzgar" Barnaul

Nasıl bulunur

Oktyabrsky ilçesinde bir park vardı. bölge büyük - 1.75 hektar. doğu tarafında da kuzeyde, stadyumun "Transmash" ile komşudur - geçişli sokak Peter Sukhov, güney-doğu ve güney-batı sokak Chegletsova limitleri parkı - Lenin Caddesi. Barnaul, Pavlovski'nin yoluna 188 - Park "güneş rüzgarı" Adres.

Tarihsel Arka Plan

Modern kompleks küçük bir parktan büyüdü,1986 yılında Barnaultransmash tesisi tarafından açıldı. 1996 yılından bu yana eğlence kompleksi özel mülkiyete - Altay-Park'a aktarıldı. Bugün, geniş bir park alanı iki bölgeye ayrılmıştır. Her biri kendi temasına sahip: "Güneşli Rüzgar" ve "Aşırı".

"Güneşli rüzgar" parkı Barnaul

düzen

Barnaul'da eğlence parkı "Güneşli rüzgar"Radyal bir düzen vardır. yolları ve sokakları dışarı büyük bir merkez çiçek yatak fanı. Eğlence kompleksi yeşilliklerle çevrilidir. köknar, huş, elma ağaçları, birçok çalılar (böylece chubushnik, Cotoneaster, leylak ve.) yanı sıra dekore parlak çiçek yatak ve çimenler ihale Orada ekilir. 2000 yılında, Gaziler Alley parkta ortaya çıktı. Yürüteç çiftler ve çocuklu aileler için favori bir yer haline gelmiştir.

Park boyunca kahraman figürleri var.Rus masalları ve yabancı karikatürler. Her biri ile güzel fotoğraflar elde edilir. Kelebek kanatları şeklinde yapılmış benzersiz tezgahlar arasında bulunmaktadır. Eğer ortada oturursanız, o zaman resim bir peri perisi veya Peter Pan olacaktır.

Parkın Her tematik sektör kendi müzik ve zorunlu ücretsiz içme çeşmeler vardır.

konumlar

Dinlenme yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir. İşte tatilin ve peri masalının sürekli atmosferi.

Bugüne kadar, 20'den fazlaeğlence sürmek. Bu atlıkarınca "Kuğular", "çeşitli", "Orbita", "Orman", nerede genç gezginler çizerek kanguru, deve ve devekuşu, "Orman Rider", "Eğlence Uzaklardaki Slaytlar", "krallık", "Ülke" ve "Mutlu tren Hint nehir "bir çekim galeri, salıncak - teknesi." "peri masallarının büyülü arazi üzerine çocukları, vb yanı sıra parlak oyuncak araba, trambolin ile yarış pisti, labirent, tampon şarj edilebilir tekneler, diseksiyon oynamak taşıyan" vb Ermak 'slayt' Niagara "ve. orada Barnaul lunapark "güneş rüzgarı" ve kendi uzay gemisinde. Herkes evrenin genişliklerine uçuş yapabilir.

Bir salıncak - carousel maliyeti 100 ila 200 ruble arasında değişir. Neredeyse her biri için çocuğun ebeveyni ile bir bilete izin verilir.

Barnaul'da eğlence parkı "Güneşli rüzgar"

Extremes nefes kesici heyecanlı bekliyor5D etkisi ile sinemada motoralli ve sonsuz maceralar. Ve bu hacimli bir panoramik ses, heyecan verici stereo görüntü ve ekranda neler olup bittiğinin mükemmel gerçekliğini yeniden yaratmak için birçok ek efekt.

Benzersiz fırsat hakkında unutma"Canlı" tarih öncesi dinozorları ile parkta "Güneşli Rüzgar" (Barnaul) ile tanışın. Dino - sadece çocukları değil, büyüleyici bir sergi. İnanılmaz, devasa ve görkemli dinozorlar her ziyaretçiye aşık olur. Hayvanlar, moo, growl ve smack'i hareket ettirir, genel olarak, uzak bir anma çağının atmosferini yaratırlar.

Oyun alanında ya da konser aşamasında, hem seyirci hem de sanatçı olarak ve aynı zamanda bir planetaryumda iyi vakit geçirebilirsiniz.

İnternet'teki incelemelerden yola çıkarak, görevliPark Barnaul "Güneşli Rüzgar" personeli her yaştan çocuklar için çok kibar ve saygılı. Belki de bu, birçok ailenin tekrar tekrar buraya dönmesinin nedenlerinden biridir.

Parkın bir kısmı özel ilgiyi hak ediyor,Açık hava etkinlikleri sevenler adanmış - bunlar ip labirentleridir. Geliştirilen birkaç yol var. Bunlar arasında "taiga yolu", iki metre yüksekliğinde ve altı metrelik bir yükseklik (bir tarsinka ile biter), "Cliffhanger", üç kez zirveyi ele geçirmek için girişimler, vs.

Barnaul paket eğlence "Güneşli Rüzgar"

Tekerlekli araçların küçük fanlar kiralanan velomobiller ve bisikletlere binmekten mutluluk duyar.

Ruhunuzu harika bir çocuk menüsü ile bir kafede ya da en sevdiğiniz çocukların kahramanlarının 3D ile boyanmış olduğu sokaklarda gezinebilirsiniz.

Promosyonlar ve indirimler

Barnaul'da "Güneşli Rüzgâr" parkında her zaman bir sürü aksiyon, indirim ve diğer ilginç teklifler var. Örneğin, hafta içi iki ayın ortasından hafta içi tüm eğlence ve cazibe merkezleri% 20 oranında indirilecek.

Ve Ağustos'un ilk günlerindeEğlenceli ve bilişsel olay "Açık bibliсreda". Çerçevesinde, satranç dersleri satranç konularında eş zamanlı edebi bir sınavla düzenlenmektedir. Parka gerekçesiyle akşam daha yakın olan Arjantin tango ritimleri ses çıkaracaktır. Bu ünlü dansın basit hareketlerini herkes buradan öğrenebilir.

Dans etmeyi sevmeyin, lütfen gitar çalmayı öğrenin. Pavel Ladygin memnuniyetle bazı dersler verecek.

"Güneşli rüzgar" parkı Barnaul adresi

Daha fazla. Her hafta sonu, parkın büyük bir bölümü başlangıçtaki vokalistleri bekliyor. Solo bir kariyere nerede başlayacağını bilenler için, uzmanlar "Müzik Odası" altında birkaç açık şarkı söyleyecekler.

Lezzetli şölen

Ama hepsi bu kadar değil! 5 Ağustos'ta "Güneşli Rüzgâr" Parkında (Barnaul) "Keçi Sütü Festivali" açıldı! Kişisel yan kuruluşlar, çiftçi çiftlikleri, keçileri ve keçileri halka sunacak. Çocuklar "Her resimde - keçiler" yarışmasına katılmaya davet edilecekler. Buna ek olarak, neşeli sınavlar, keçi sütünün tadımı ve bunlardan ürünler yapılacaktır. Birkaç adaylığı. "Keçi - Göz Enchantment", "En Sevdiğim Bileşen" ve "En Lezzetli Yemekler" dahil.

Cumartesi günleri eğlence

Bu gün akşam parkta "Sunny"heyecanlı bir interaktif program için bekleyen rüzgar "(Barnaul) çocuklar üç ila on yıl - Skomoroshina. Başlıca kısmı, dikiş, modelleme, çizim ve diğer sanat türleriyle oyun tarzında öğrenmektir. Sıkıntı sadece zaman olmayacak: dans, oyunlar, yarışmalar ve tabii ki çocuklar için hediyeler bekliyor.

Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 2019

Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 2019

Related news

 • TOTEM ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Çikolata Sivilce Yaparmi
 • Kül blokta ne kadardır: hesaplama örnekleri
 • Türkiyenin Novorossiysk Büyükelçiliği, Krasnodara taşınıyor
 • ÖRGÜ FİDANLIK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

 • Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 23

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar


  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 8

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 35

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 40

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 92

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 16

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 62

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 72

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 25

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 32

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 50

  Park Sunny Wind, Barnaul: adres ve yorumlar 20