Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 2019

Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 2019

Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 13 05.02.2019, 07:10

Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları

Polina Chernyshova ilk açıklayan bir aktris"Sessiz Akımları Don" serisine teşekkürler. Bu TV projesinde tutkulu bir Aksinya imajını somutlaştırdı. Kız çok sayıda parlak rol oynamasına rağmen, seyirciyi bir kereden fazla şaşırtmayı planlıyor. Bunun dışında ne anlatabilirsin?

Oyuncu Polina Chernyshova: yolun başlangıcı

Aksinya'nın rolünü üstlendiMoskova, Ekim 1993'te oldu. Oyuncu Polina Chernyshova, sinema dünyasıyla ilgisi olmayan bir ailede doğdu. Çocukken, kız yaratıcı etkinlik için çabalamaya başladı. Koreografi, şarkı söyleme, dramatik sanat da dahil olmak üzere birçok hobisi vardı.

Polina Chernyshova oyuncusu

Polina artık mezuniyet döneminde artıkBir aktris olma isteğinden şüphe duyuyordu. İlk denemede kız Shchukin okulunun öğrencisi olmayı başardı, kursta Vladimir Ivanov tarafından yönetildi.

Eğitim, tiyatro

Polina Chernyshova şöhret yolu olan bir aktrisöğrenci yıllarında başladı. 2013 yılında Vakhtangov Tiyatrosu, Shchukinsky Okulu'ndan öğrencileri deneyde yer almaya davet etti. Vladimir Ivanov'un kursu öğrencileri de böyle bir teklif aldı, bunlar arasında Polina da seçildi.

oyuncu Polina Chernysheva kişisel yaşam

Başlangıç ​​oyunculu bir çocuk müzikalinde başladı"Çizmeli Kedi", arsası aynı adı taşıyan Charles Perrault tarafından ödünç alındı. Bu prodüksiyonda kız, efendisi için karşılıksız sevgiden muzdarip devlet-hanım imajını somutlaştırdı. Seyirci oyun Chernysheva ile sevindi, o çok olumlu eleştiriler aldı. Performansın kendisi "Kristal Mavi Kuş" da dahil olmak üzere birçok prestijli ödül kazandı.

Ayrıca aktris Polina Chernyshova kendini gösterdilise yapımları. Elena'yı "Bir Yaz Gecesi Rüyası" nda oynadı ve "Geç Aşk" da Varvara'nın dul eşi imajını kendisi üzerinde denedi. Shchukin okulundan mezun olduktan sonra kız Vakhtangov Tiyatrosu'nda bir iş buldu.

"Sessiz Akışı Akar"

"Sessiz Akıcı Akar" - ilk çıkışını yaptığı bir serioyuncu Polina Chernyshova. Yıldızın biyografisi, bunun 2015'te gerçekleştiği bilgileri içeriyor. Bu televizyon projesine katılma fırsatı, sınıf arkadaşı ve arkadaşı Daria Ursulyak sayesinde kız tarafından karşılandı. Katılımı ile performansları, kızının başarılarını izleyen yönetmen Sergei Ursulyak tarafından defalarca ziyaret edildi. Genç aktrisin oyunu onu etkiledi ve Chernyshova'nın serinin ana rollerinden birini alması sayesinde.

Polina Chernyshova oyuncu biyografisi

Pauline'in kahramanı Aksinya oldu. Yönetmenin seçimi herkesin beğenisine değildi. Daha önce, bu rol Elina Bystritskaya tarafından zekice yapılmıştı, birçoğu deneyimsiz bir aktrisin film yıldızı yenemeyeceğinden emindi. Ancak, Çernişev, gerçek bir Rus kadını olan tutkulu ve sevgi dolu bir Aksinya imajı yaratmayı başardı.

Rolün Pauline'e kolayca verilmediği biliniyor. Röportajda aktris, kameranın önünde çalışmak için ne kadar sıradışı olduğunu açıkladı. Tiyatroda, her performans tekrar tekrar prova edildi, ki bu sette mümkün değildi. Ancak kız, gerekli duyguları uyandırmak için korkusunu aşmayı başardı.

İlginç bir gerçek

Oyuncu Polina Chernyshova, biyografi, özel hayatBu yazıda tartışılan, "Sessiz Don" içindeki rol için hazırlıklara sorumlu bir şekilde yaklaşmıştır. Çizgiye göre, kahramanı bir anne olur, genç bir kızı oynaması zordu. Bu nedenle Polina, kadının doğum deneyimleri kazandığı duyguları anlamak için mevcut doğumlara katılmayı kabul etti.

oyuncu Polina Chernysheva biyografi kişisel yaşam

Yapımcı Maria Ushakova, oyuncunun doğumunu ziyaret etmesine izin veren bir doktor buldu. Sonuç olarak, kahramanın bir anne olmaya hazırlandığı bölümle mükemmel bir şekilde başa çıktı.

Diğer rolleri

Başka 23 yaşındaki oyuncu Polina'yı geri çekmeyi başardıBu makalede kişisel hayatı ve biyografisi tartışılan Chernyshova? "Sessiz Akışları Don" serisinin başarısı, diğer film yapımcılarının yükselen yıldıza dikkat çekti. Kız, "Doktor Richter" dedektif dizisinde kilit rollerden birini aldı. Teleproject, teşhis doktorlarının ekibinin hayatı ve çalışması hakkında anlatıyor.

Bu yıl, iki yeni fotoğrafPolina'nın katılımı. Oyuncunun ana kadın rolü, 13. yüzyılda Rusya'da gerçekleşen olayları anlatan "Kolovrat Efsanesi" adlı tarihi gerilim filmindeydi. Ayrıca dramatik bir gerilim filmi olan Lida'yı "Angels iki kez öldürdü."

Sahne Arkasındaki Hayat

Elbette, izleyiciler sadece filmlerle ilgilenmiyorve oyuncu Polina Chernyshova'nın oynadığı dizi. Yıldızın kişisel hayatı da halkı işgal ediyor. Ne yazık ki, sanatçı Aksinya'nın romantik hobileri hakkında hiçbir bilgi yoktur. Evli olmadığı ve çocuk sahibi olmadığı, şu anda kariyerine odaklandığı bilinmektedir.

Ama Pauline, zevkle anlatır.gazeteciler hobileri hakkında. Şarkı söylemek, dans etmek, seyahat etmek - onun hobileri yıllardır değişmedi. "Sessiz Don" yıldızının favori yönetmeni Emir Kusturica, Quentin Tarantino'nun çalışmalarından da memnun.

Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 2019

Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 2019

Related news

 • Yüz Spreyi Ne İşe Yarar
 • Tramisu
 • Popüler kahkül kesimleri ve kahküllü saç stilleri
 • Nefis Pıtırcık Helva Videosu

 • Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 52

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları


  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 64

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 28

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 66

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 14

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 73

  Oyuncu Polina Chernyshova: biyografi, kişisel yaşam. En iyi film ve TV şovları 34