Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 2019

Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 2019
17.05.2019

Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 23

Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım.

Öncelikle, sesin kısıklığınınbir hastalık değil, yalnızca bir hastalıkla birlikte görülen bir semptom. Çoğunlukla bir larenjit, başka bir deyişle, bir sürü varsa, bazı bakteriler, virüsler veya sıradan tozun neden olduğu gırtlak iltihabıdır. Bazı durumlarda, farenjit veya boğaz ağrısı, ses tellerinin aşırı gerginliği, tahrişe yol açması veya trakeit olabilir.

Her durumda, ses kalırsa, bu ilklarinks ses oluşum fonksiyonlarının ihlali belirtisi. Akciğerler, bronşlar, trakea, boğazın solunum parçaları, her şey inflamatuar süreci incitebilir, eğer ses kısık sesle. Bu belirti nasıl tedavi edilir, uzman bir doktor bilir. Bu nedenle, ciddi durumlarda, derhal ona danışmalısınız. Hastanın durumu korkuya neden olmaz, ancak ses kısıklığı hala çok rahatsızlık veriyorsa, bağımsız yerel tedavi uygulayabilirsiniz. Bu, rejime ve belirli prosedürlerin uygulanmasına zorunludur.

Her şeyden önce,Dondurma ve soğuk içecek gibi soğuk gıdalar. Soğuk havayı solumayın ve çok serin bir yerde kalın. Çocuğun sesindeki yavaşlık özel dikkat gerektirir. Çocuğa, tam seste konuşmanın çok daha az çığlık attığını ve şarkı söylediklerinin ona zararlı olduğunu açıklaması gerekir. Sadece bir fısıltıyla ve mümkün olduğunca nadiren konuşabilirsiniz. Ses tamamen kaybolduysa ve bu da bağ dokusu ödeminden kaynaklanıyorsa derhal ambulans çağırmalısınız. Bununla birlikte, yanlış bir şey yok, zamanında yardım, şişme azalacak ve durum hızla normale dönecek.

Sese gücünü geri kazandırdı, kadife haline geldi.ve güzel, başarıyla uygulanan birçok halk yöntemi vardır. Herhangi bir kepeği su ile üçte bir oranında birleştirin, biraz kahverengi şeker ekleyin ve sonuçtaki karışım kaynar. İçki içmek su ve diğer herhangi bir sıvı yerine gün boyunca gereklidir. Hızlı rahatlama garanti edilir.

Sesin ses kısıklığını etkili bir şekilde ortadan kaldırır.Strelnikova'ya göre jimnastiğin yardımı. Şarkıcılar tarafından sürekli kullanılıyor. Ancak bu egzersizler düzenli ve günlük yapılmalıdır. Ses tellerini güçlendirir, onları güçlü ve elastik yaparlar.

Mutlak yollardan birisıcak içecek kullanımı ve hep geceleri. Bu durumda en iyi seçenek, işin garibi, alkol, yani şarap veya bira olduğunu. Bir cam limon suyu birkaç damla içmek durumunda etkisi daha da güçlü olur. İçki zaten yatakta yatıyordu ve ertesi sabah çok daha iyi hissediyor.

Şüphesiz, bu semptomlu bir yetişkinDaha kolay başa çıkmak için, ama bebeğin bir ses sesi varsa, nasıl tedavi edilir? Bu gibi durumlarda, çeşitli tıbbi bitkilerin ilavesi ile durulama kullanılması önerilir. İyi bir yardım, okaliptüs ilavesiyle bir papatya kaynatmadır. Kaynatılmalı ve infüzyona bırakılmalı ve daha sonra boğaz ağrısını mümkün olduğunca sık durulamaya bırakılmalıdır. Her iki saatte bir olabilir. Aynı amaçla taze patates suyu başarıyla kullanılır.

Çocukta sesin yavaşlığı ortadan kaldırılabilir.yardımlı inhalasyon. Burada, aynı okaliptüs ve papatya kullanılır ve onlara anne-üvey anne ve kalendula eklenir. Bu şifalı bitkiler en çok tahriş olmuş boğazı etkileyerek, rahatlatır, şişlikten kurtulmaya ve iltihabı hafifletmeye yardımcı olur. Prosedür sıcak bir odada gerçekleştirilir. İyileştirme çiftlerini en az on beş dakika boyunca solumak ve tüm manipülasyonlardan sonra, hiçbir zaman temiz havaya çıkmamalısınız. Aksi takdirde, tüm çabalar millet sıfır olacak.

Sesin ses kısıklığı hatırlatılmalıdır.Bebekler ayrıca, burnun ya da çığlığın sürekli tıkanıklığı nedeniyle de ortaya çıkabilir. Ebeveynlerin buna dikkat etmesi önemlidir. bağlarınıza nodüllerin görünümüne sık ağlama potansiyel müşteriler ve daha sonra sesin önemli değişikliklere.

Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 2019

Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 2019

Related news

 • Ceket nasıl temizlenir
 • Chery Tiggo (T11): sahiplerin geri bildirimleri, özellikleri
 • Başka bir MTS abonesi hesabını nasıl doldururum
 • Nohutlu Kinoa Salatası Tarifi Nasıl Yapılır
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 89

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım


  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 31

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 74

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 66

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 21

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 1

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 7

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 74

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 41

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 49

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 19

  Osiplost sesi ve nasıl kurtulacağım 100