Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 77 25.02.2019, 02:57

Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı?

Olup olmadığı sorusugastrit, bu hastalığa yakalanan her olası drafeli kişiyi endişelendiriyor. Bazıları şimdi herkesin servise kabul edildiğini söylüyor. Diğerleri aksini iddia ediyor. Gerçekten nasıl gidiyor?

Bir gastritle birlikte orduya girip girmeyeceğiniz

Genel bilgi

Yani, alıp almadıklarını söylemeden öncegastritli orduda bu hastalığın kısa bir tanımını yapmaya değer. Bu hastalık erkeklerde çok yaygındır. Ve özellikle kronik bir biçimde. Yoksul, sağlıksız diyet, sigara ve alkollü içeceklerden dolayı bir hastalık var. Elbette kimse akut gastrit formuyla orduya alınmayacak. Ancak yüzeysel - bu gereklidir. Eğer bir adam ciddi bir alevlenme geçirirse, belki de bir mühlet verirler. Ona bakmaya başlayıncaya kadar.

Taslak tibbi komisyonu geçerken veortaya çıkıyor, genç adam ne tür bir gastrit geçiriyor ve tedavi reçeteleniyor. Bir dahaki sefere doktor olumlu dinamiklerini fark ederse, adam tasvir olarak "onaylıyor". Gastroduodenit ile servis yapılmak üzere gönderilebilir.

Ancak, genç bir adamın mide ülseri olanaksızdır.Orduya katılacağım. Hastalık Çizelgesi'nin 58. maddesinde bu yazılmıştır. Duodenal ülser veya kolesistit varsa, o da aramadan muaftır.

gastrit orduya alınır

normalden hafif

Bu, başka popüler bir sorundur. Ve çoğu, çoğunlukla, ormanda gastrit ile ya da kilolu olup olmadıkları sorusuyla ilgileniyor. Genellikle birinci hastalık ikinci saniyenin nedeni.

Yani, adamın ağırlığı kuşkuya neden oluyorsaçünkü başlangıçta sebep kurulur, bu nedenle kütlesi çok küçük olabilir. Genellikle bir gastroskopi reçete edilir. Özofagus ve mide boşluğunun incelenmesi nedeniyle, sorunun tam olarak ne olduğunu bulmak mümkündür. Daha sonra genç erkeğin izlemesi gereken tedaviyi reçete ettiler. Bir sonraki temyiz başvurusuna kadar bir feragatname verilir. Daha sonra yeni bir tıbbi komisyonu kabul eder ve eğer olumlu bir dinamik varsa, uygun sayıyla alakalıdır. Genel olarak, kural olarak herkes düşük kilolu olur. Ardından, kitlenin daha hızlı işe alınması için, ordunun yiyeceklerinden iki kat daha reçete edildi. Bununla birlikte, uygulamanın gösterdiği gibi, nadiren yayınlanır.

kategori

Ortalıkta gastrit veya kilo almıyorlar mı - açıktır, ancak şimdi başka bir şeyden söz etmeye değer. Daha kesin olmak için, bu hastalıklarla dolu genç bir adamın nereye varabileceği ile ilgilidir.

B-3 - hastalıkları olan adamların kategorisi buydu.gastriti. Orduya mı girmek ister misin? Evet! Ve koruma bölümüne ya da uçaksavar füze sistemine gönderilebilir. Ayrıca B3 kategorisindeki çocuklar, Rusya Federasyonu İçişleri Bakanlığı ve havacılık kuvvetleri (VCS) hizmetlerine uygundur. Füze kuvvetlerine de gönderilebilirler. Ancak, bazı kısıtlamalara uygun olarak, onlar zırhlı personel taşıyıcı, fırlatıcı veya piyade savaş araç (IFV) mürettebatına her iki sürücüler veya üye olmak için izin verilir. Ancak bir nüans var. Sürücü olmak için, bir sürücü ehliyetine sahip olmanız gerekiyor C.

Ve gastrit ve zayıf olan daha fazla adam kimyasal parçalara girebilir. Yakıt depolamak ve yakıt ikmali yapmaktan sorumlu uzmanların görevlerini yerine getirirler.

Orduda bir gastrit ve az kilo ile olsun

Başka ne bilmeye değer?

Genel olarak, sorunun cevabıgastritli bir ordu, pozitif. Formu akut veya kronik ise, adama "D" kategorisi verilir ve hizmete girmeden askeri bir bilet düzenlerler. Tümü, Askeri Görevle ilgili Federal Yasanın 61'inci maddesi uyarınca.

Ancak, ağırlaşmanın meydana gelmesi durumundaAdamın cihaza çoktan geldiği an, tedavi için hastaneye gönderildi. Rehabilitasyonun geçişiyle ilgili soru, hastalığın seyrine, durumun ciddiyetine ve semptomlara bağlı olarak bireysel olarak kararlaştırılır.Related news

 • MUHALLEBİLİ KADAYIF
 • Rusyada çöplerin geri dönüşümü: özellikleri, gereksinimleri ve ilginç gerçekler
 • USB flash sürücüleri geri yükleyin. Adım adım talimat

 • Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 90

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı


  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 63

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 87

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 46

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 61

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 45

  Ortalıkta gastrit ve kilo almıyorlar mı 46