Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mıOrduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı


Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 63 18.02.2019, 02:13

Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı?

Bu tür hoş olmayan ve tehlikeli bir rahatsızlıktan dolayıSedef hastalığı, herhangi bir kişinin hayatı karmaşıktır. Doktorlar bu hastalığın sağlıklı insanları bile etkilediğini ifade ediyorlar. Alevlenmeler, güçlü bir fiziksel veya duygusal yük nedeniyle ortaya çıkar. Bu nedenle, birçok kişi ordunun sedef hastalığına sahip olup olmadığını merak ediyorlar. Bu konuyu daha ayrıntılı olarak ele almak gerekiyor.

Rusya'da bir sedef ile ordusu alıp almayacaksınız

Tıbbi sonuç

Sedef hastalığı ile tırnak mı yoksa başka mı alıyorlar?Hastalığın formu, doktor belirler. Tıbbi muayeneye başlamak için, makbuzun ortaya çıkması gereken bölge askeri komiserinden bir çağrı alınır. Sınavdan sonra sonuç çıkarılır.

Orduyu sedef ile alıp almadıkları

Sedef hastalığı daha önce tanımlanmış ise, o zaman gerekliBu gerçeği doğrulayan belgelerle birlikte alın. Bunlar, gözlem ve tedavinin yapıldığı dermatovenerolojik dispanserden katılan doktordan alınan kağıtları içermektedir. Hizmete ilişkin karar aşağıdakilerden etkilenir:

 • hastalığın şekli;
 • iltihap alanı;
 • remisyon süresi;
 • alevlenme sıklığı.

Ordunun Belarus'ta sedef hastalığı olup olmadığı da tıbbi komisyon tarafından belirlenir. Genel kuruldaki doktorlar hizmetin uygunluğunu onaylarlar.

Hastalık tehlikesi

Sedef hastalığı ya da skuamöz bitler bir hastalıktırfarklı yaştan insanlar. Hastalık bulaşıcı değildir, ancak vücudun irritanlara anormal bir reaksiyonudur. Cilt hücreleri ölür ve kısa sürede güncellenir, bu da aşağıdaki belirtilere neden olur:

 • kızarıklık, kaşıntı, soyma;
 • sıvı ile plak oluşumu;
 • cildin çatlaması ve kanaması;
 • yüksek hassasiyet.

Ordunun bir başın bir pilar kısmının sedef hastalığıyla birlikte olup olmadığı

Akut hastalık çok şey getirebilirBir kimseye verilecek rahatsızlık, türlerinin bazıları, örneğin genelleşmiş püstüler, yaşam için tehlikeli olarak kabul edilir. Bazen alevlenme ateşin eşlik ettiği iltihaplanmaya neden olur. Kişi, doku çürümesi ürünleri nedeniyle organizma tarafından zehirlenir. Orduyu sedef hastalığıyla alıp almadıkları, birçok faktöre bağlıdır.

Sedef hastalığının kökeni

Modern tıpta hastalık kabul edilir.Kalıtsal, çünkü genetik faktör altında gelişir. Ancak, benzer bir fenomene sahip olmayan bir kişide de skuamöz liken görülür. Sedef hastalığının ana nedeni bağışıklık sistemi bozuklukları olarak kabul edilir. Ve faktörler şunları içerir:

 • sabit stres;
 • enfeksiyonlar ve kronik rahatsızlıklar;
 • yeme bozuklukları, kötü alışkanlıklar;
 • bazı ilaçları almak;
 • hormonal bozukluklar.

Hastalık görünümü zaman ile bağlanabiliryıl. Ve hastalığın ortaya çıkması için birçok faktör olduğu için, genellikle askere alınır. Orduyu sedef ile alıp almayacaksanız, bu çeşitli faktörler tarafından belirlenir. Genellikle doktorlar ikinci bir sınav yaparlar.

Orduya itiraf ediyorlar mı?

Hastalığı tanımlayın ve tedaviyi kurunsadece bir dermatolog. Psöriazisin karmaşık türleri için, bir hastanın her zaman bir doktorun gözetiminde olması önemlidir. Tamamen ortadan kaldırarak hastalık işe yaramaz, çünkü zamanla tekrar ortaya çıkabilir. Orduyu sedef ile alıp almadıkları, hastalık derecesine göre belirlenir. Genellikle bir erteleme kullanın veya hizmetten reddedin.

Ortopedik bir tırnak veya tırnak ile oruç almak

Kurallar nerede belirtiliyor?

Türlerin reçete edildiği ana belgeerteleme hastalıkları, hükümet kararnamesidir. Liste düzenli olarak güncellenmektedir. Uzmanlar hastalık listesindeki bir azalmayı fark ettiler, çünkü hizmeti atlamak veya bir mola vermek mümkün oldu. Örneğin, daha önce epileptik hastaların yanı sıra sinir sisteminin rahatsızlıklarını aramak yasaktı, şimdi bu kısıtlama işe yaramıyor. Servis, bronşiyal astım ve 2. derecenin düz ayakları nedeniyle askıya alınmaz.

Belarus'ta sedef ile ordusu alıp almadıkları

Alıp almadıkları sorusuyla ilgili olarakRusya'da sedef hastalığı, daha sonra belgede cevabı bulabilirsiniz. Bir hastalık, bir meydan okuma, kısıtlama veya erteleme olduğunda, hastalık listesinde yer alır. Fakat bu bile tam bir güven vermez, çünkü bu soruda pek çok nüans vardır.

kısıtlamalar

İşe alım sırasında, her işe özel bir kategori atanır. Bu göstergeye dayanarak, 2016 yılında sedef hastalığının orduya götürülüp götürülmediğini belirleyebilirsiniz.

 • "D" kategorisi ordu için uygun değildir, ancakSadece hastalık formunun tedavisinde zorluklar için kullanılır. Bu, hastanede tekrarlanan tedavinin yanı sıra tedavinin yetersizliği ile doğrulanır. Bu durumda, askeri biletteki yazı "Mutlak uygunsuzluk" işaretine sahip olacaktır. Ve pasaportta bir damga olacak. Orduda, savaş döneminde bile böyle bir kişi alınmayacaktır.
 • "B" kategorisi sınırlı raf ömrünü kabul ederaskerlik hizmetine. Draftee, vücudunda, yaygın bir sedef hastalığı şeklini gösteren çok sayıda plağa sahiptir. Bu durumda, bir kişi hizmetten serbest bırakılır, ancak yedekte kaydedilir. Askeri seferberlik ile çağrılma fırsatı var.
 • "G" kategorisi geçici bakımsızlık anlamına gelir: sedef hastalığından bir süre önce bulunmuş olan draftee'ye verilir. Bu durumda, bir sene kadar bir gecikme uygulayın, bundan sonra ikinci bir komisyonu geçmek gerekir. Hastalık tekrar doğrulanmadığında, orduda hizmet etmek zorunda kalacaksınız.
 • Sık sık başka bir kategori var - "B-3"kalıcı remisyon ile sedef hastalığında reçete edilir. Bu durumda, taslak hizmete gönderilir, ancak sadece iç birliklere, kimyasal ve uçaksavar füze birimlerine ve ayrıca zırhlı araçların sürücüsüne gönderilir. Genellikle bu kategori "D" olarak adlandırılır.

Bu nedenle, kafa derisinin sedef hastalığının orduya alınıp alınmadığı, rahatsızlığın derecesine bağlıdır. Bir kişinin hizmete uygunluğu ile ilgili karar tıbbi kurul tarafından alınır.

Sosyo-psikolojik karmaşıklık

Sedef hastalığı olan gençlerin ordusunda arama yapmayınayrıca psikolojik rahatsızlıktan dolayı. Hastalık insanlar için güvenlidir, çünkü bulaşmaz. Fakat hasta, yaşamının alışkanlık yolunu açmasının zor olmasından dolayı dikkat çeker.

Çoğunlukla çevredeki lekeler iğrenmeye sebep olur.Bir hastayı psikolojik olarak sürdürmek zordur. Ve bu sinir krizi yol açar. İnsanların hastaya karşı tutumu büyük rol oynar. Orduda hizmet ettiğinde, göze çarpmayacaksınız. Sağlıklı insanlara hizmet etmek çok daha kolay.

Ayrıca cilt rahatsızlıkları dadiyabet, hipertansiyon, kalp kusurları. Bu, hastanın görünümle ilgili duygularından kaynaklanmaktadır. Yine, özel bir merhem sağlıklı bir görünüm bulmaya yardımcı olacaktır. Ancak her durumda, tüm ilaçlar bir doktor tarafından reçete edilmelidir.

Sedef hastalığı ile ne yapmalı?

Ordu sedef hastalığı nedeniyle alınmazsa, tedaviye devam etmek gerekir. Bu bir dermatolog tarafından yapılır. Uygun bir merhem yazacak ve daha sonraki tedavi ile ilgili belgeleri de dolduracak.

Ordu 2016 yılında bir sedef ile olsun

Sedef hastalığı olan tüm hastalar listelenmelidirdermatovenerolojik dispanser. Kurum, askeri komiseri de dahil olmak üzere hastalar hakkında bağımsız olarak bilgi yayınlamaktadır. Hastalık uzun bir süre geçmezse, taslakların bile sertifika alması gerekmez.

Askeri sicil ve kayıt bürosundaki tıbbi muayene sırasında gerekli değildir.aldatmak, çünkü o zaman genç bir adam için dezavantajlı bir karar verilebilir. Dahası, doktorlar hala hastalığı tanımlayabilecekler. Eğer hastalık yakın zamanda keşfedilmişse, o zaman askeri kayıt ve kayıt bürosunda tıbbi muayene için bir dermatologdan belge almak gerekir. Sedef hastalığı ile, askerlik hizmetine kabul edilmeme olasılığı vardır.

Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mıOrduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı

Related news

 • Tomb Raider Frenlerin Yükselişi: Olası Sebepler ve Çözümler
 • İşletmenin üretim yapısı
 • Riyal
 • Ekmek kızartma makinesi nasıl temizlenir

 • Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 74

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı


  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 75

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 18

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 56

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 18

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 90

  Orduyu sedef ile mi alıyorlar yoksa bir mühlet veriyorlar mı 61