OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 2019

OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 2019

OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 92 20.02.2019, 17:23

OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim?

Kuşkusuz, birçok oyun bunun içinMinecraft veya CS gibi en ünlü koşullardan biri olan bu ünlü oyunların doğru çalışması, sistemde kurulu olan OpenGL sürücülerinin en son sürümlerinin bulunmasıdır. Bu sürücü paketini nasıl güncelleyeceğiz, çünkü diğer herhangi bir yazılım gibi geçersiz sayılabilirler. Bazen en sevdiğiniz oyunları çalıştırmakla ilgili sorunlar yaşanmasının nedeni budur.

OpenGL: sürücüleri en basit şekilde nasıl güncelleyebilirim?

Her şeyden önce, oyuna veya belirli bir uygulamaya başlıyorsanız, sistem size OpenGL sürücülerinin güncelleneceğini bildirir, en standart çözümü kullanmalısınız.

nasıl güncelleme opengl

İşlemi etkinleştirmek için,"Denetim Masası" ndan, bilgisayar yönetimi bölümünden veya devmgmgt.msc komutundan "Çalıştır" konsol satırı üzerinden yapılabilen standart "Aygıt Yöneticisi" ni yükleyin ve yüklü video adaptörünü orada bulun.

sürücüyü güncelleme opengl

Güncelleme aynı ad kullanılarak başlatılabilirkomutu sağ tıklama menüsünde veya cihaz özellikleri bölümünde. Otomatik arama belirtirseniz, bu işe yaramayabilir ve sistem en uygun sürücünün zaten yüklü olduğunu size söyleyecektir. Bu nedenle, önce ekipman üreticisinin sitesine geçmeniz, grafik kartınızın modelini seçmeniz, en yeni sürücüyü indirmeniz ve yüklerken kaydedilen dağıtımın yerini belirtmeniz önerilir.

Windows 7 veya başka bir sistemdeki OpenGL'i uzmanlaşmış yardımcı programlar yardımıyla nasıl güncelleyebilirim?

NVIDIA ve Radeon cipsi sahipleri için, görev şunları yapabilir:biraz basitleştirilmeli. Kural olarak, önceden kurulu pakette PhysX ve Catalyst gibi özel kontrol programları kendilerine teslim edilir. Bu nedenle OpenGL sürücüsünü yardımlarıyla güncelleyebilirsiniz.

Windows 7'de opengl'yi güncelleme

Herhangi bir sebeple bu gibi araçlarbasitçe indirilir ve sisteme entegre olurlar. Sürekli aktif bir İnternet bağlantınız varsa, yalnızca oyun kurmak için değil, OpenGL de dahil olmak üzere gerekli sürücülerin yeni sürümlerinin görünümünü otomatik olarak izlemek için yararlı olacaktır.

directx opengl yenileme

Prensipte, böyle bir seçenek yoksaÖrneğin, kullanıcı müdahalesi olmadan sürücüleri bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayara yüklenen tüm "demir" ve yazılım aygıtları için kesinlikle güncellemeyen Driver Booster gibi daha az ilgi çekici programlar kullanamazsınız. Uygulama, sistem taraması sırasında OpenGL sürücüsünün sürümünü belirleyecektir. Nasıl güncellerim? Bulunan güncellemeleri yüklemek için teklife katılmanız yeterlidir. Yükseltme işlemini tamamladıktan sonra tam yeniden başlatma kesinlikle gereklidir.

nasıl güncelleme opengl

Son olarak, öğrenmek için kullanılabilir OpenGL Uzantıları Görüntüleyici adı verilen özel bir alet ve sürücü paketinin sürümünü yükleyin ve en son sürüme yükseltebilirsiniz.

DirectX'i Yükseltme

Ancak güncelleştirme karmaşık medya açısından donanım ve yazılım arasındaki köprü bir tür olumlu güncelleme DirectX platformu olmadan istenen sonucu vermeyebilir.

"Çalıştır" menüsünde girilen dxdiag komutunu kullanarak kurulu sürümü öğrenebilirsiniz. Yeni dağıtım kitini, İndirilenler bölümündeki resmi Microsoft destek sitesinden indirin.

sürücüyü güncelleme opengl

Zaten net olduğu için DirectX OpenGL'yi güncelleyebilirsinizİndirilen dağıtımın yükleme işleminin olağan başlangıcı. Bu güncelleştirme avantajı DirectX iletişim penceresinde, bunu üzerine, ffdshow, DirectSound performansı da dahil olmak üzere, Direct3D testlerin bir dizi kuralları çıkarabilecekleri gibi gerçeği halen devam ediyor. D.

Sürücüler neden güncellenmiyor?

Aniden yukarıdaki çözümlerin hiçbiribüyük bir olasılıkla işe yaramıyor, neden sadece OpenGL video adaptörünün kurulum sürümü desteklemediği gerçektir, bu nedenle, ne kadar zor olursa olsun, sürücü yüklenmeyecek olursa olsun. Tek çözüm daha güçlü bir ekran kartı kurmaktır.

Bu arada, çoğu zaman bu problemanakartlarda yerleşik entegre video-on-board video çipleri durumunda ortaya çıkar. Ayrı ekran kartlarıyla, kural olarak, böyle bir sorun yoktur (çipin çok eski olmaması ve başlangıçta OpenGL teknolojisini desteklemesi şartıyla). Bu kartların sürücüleri nasıl güncellenir, bence, zaten açık. Ancak bazen JAVA Çalışma Zamanı platformlarını veya Microsoft'tan .NET Framework'ü güncellemeniz gerekebilir - bu da unutulmamalıdır. Ancak bir kural olarak, çoğu durumda bu gerekli değildir - DirectX'i güncellemeniz ve OpenGL Extensions Viewer yardımcı programını paralel olarak kullanmanız yeterlidir.

OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 2019

OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 2019

Related news

 • Ahşap çanta modelleri
 • Etli Enginar Dolmasi
 • Yaşamın uyumu - Chicco Pollyi beslemek için bir mama sandalyesi
 • Elif dizisi 500. Bölümü kutladı

 • OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 93

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim


  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 37

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 74

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 42

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 12

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 13

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 68

  OpenGL: en basit yöntemlerle sürücü paketini nasıl güncelleştirebilirim 91