Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 2019

Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 2019

Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 59 24.02.2019, 09:31

Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın

çok değişkenli güveç patates tarifiMultivarkas, söndürme için basitçe tasarlanmıştır. Onların prototipleri aşçılardı - "yavaş ateşte" bir yemek pişirebilen makineler. Bu "mucize tencerede" hazırlanan yemeğin tadı ve dokusu sadece bir Rus fırında hazırlanmış olanla karşılaştırılabilir, sadece pus kokusu eksiktir. Bütün fark bu.

Çok değişkenli bir patates hazırlayın kesinliklekolay. Bu konudaki varyasyonlar birkaç. İlk kızartma. Modele bağlı olarak, "Kızartma" veya "Pişirme" modunu kullanmanız gerekecektir. Bu süreçte daha az yağ harcarsınız ve sonuç olarak yemeğe diyet denir. Kızartma sürecini bir tavada ve çok kanallı bir tesiste ayıran bir başka artı temizliktir. Çok değişkenliğin sloganı: ürünlere doğruluk, tutumluluk ve hayranlık uyandıran bir tutum. Varka, sebzelerle ilişkili olarak kullanılabilen ikinci işlevdir. Doğrudan su veya buharla kaynak yapılabilir. Hemen hemen her birim bu işlevlerle donatılmıştır. Üçüncüsü söndürüyor. Multivarktaki patateslerden hazırlanan yemekler özellikle narin ve kokulu bir şekilde elde edilir. Pişirme ve kızartma ile karşılaştırıldığında, söndürme mutfak fantezi için daha geniş bir kapsam sağlar. Sebzeler et, balık, mantar ile ayrı ayrı söndürülebilir ...

Bir multivarkta patates yemekleriDoğrudan hazırlığa geçelim. Patates, soğan ve kemiksiz boğazlı sığır etlerinin yanı sıra ihtiyaç duyacağınız çok tabakalı patateslerin tarifi birçok kişi tarafından seviliyor. Her şeyden önce, et ve doğranmış soğanı eşit oranlarda birleştirmek gerekir. Bir parça tereyağı ekleyin ve iki saat boyunca "söndürme" modunu açın. Zaman bittiğinde, kesilmiş patatesleri, baharatları ve tuzu sıcak ete ekleyin, domatesleri ve Bulgar biberini ekleyebilirsiniz. Stir, bir saat için aynı modda koyun. Dilimlenmiş yeşillik ve sarımsak ile servis yapın.

Çok değişkenli haşlanmış patatesler için aşağıdaki tarifDaha az zaman alacaktır, ama tadı ilahi olacaktır. İnce kesilmiş soğanın “pişirme” modunda yumuşamaya başlayın. Tereyağı kullan. Daha sonra orta boy doğranmış patatesleri ekleyin ve krema ile doldurun (süt olabilir). Tuzun tadını koyun ve zerdeçal veya safran eklediğinizden emin olun (yemek hafif bir renk alır). Modu değiştirmeyin. Yirmi dakika sonra, patates üzerine küçük bir somon peyniri koyun, doğranmış dereotu serpin ve beş dakika daha bekletin. Ardından yirmi dakika boyunca "ısıtma" moduna sokun, böylece her zevke karıştırılır ve çanak daha zengindir. Beyaz şarabı lezzetli bir yemekle servis edin.

bir multivarkta patates pişirmekBir patates güveç için bir tarifigüveç kullanarak türün bir klasik olarak adlandırılabilir. Bunu yapmak için, "pişirme" veya "Kızartma" modunda "mucize pot" unuzu açmanız ve içinde rendelenen ampulü kızartmanız gerekir. Sonra patatesleri bir kaseye koyun ve soğuk su ile dökün (bu durumda patatesler iyi kaynatılır). Tuz ve yirmi dakika bekletin. Sonra güveç, defne yaprağı ve kuru rezene ekleyin. Karıştırınız. On dakika içinde her şey hazır.

Eh, en son, güveç için en favori tarifiBir multivarkta patates, taze domuz gerektirecektir. "Pişirme" veya "Kızartma" modunda (modele bağlı olarak) kızartma parçalarını (tercihen bir böbrek parçasını veya boynundan alın), sonra doğranmış soğanı ekleyin ve hazır olana kadar kızartın. Sıcak su dökün ve patatesleri oraya daldırın. Tuz ve baharatlar - tadınıza. İstenirse, yemeği Bulgar biberi, domates ve havuç ile zenginleştirebilirsiniz. Yirmi dakika içinde patatesler hazır olacak. Hazır yemeklere sarımsak ve taze otlar ekleyin. Kendine yardım et.

Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 2019

Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 2019

Related news

 • Kalp Ajurlu Kahverengi Yelek Modelleme
 • Lübnanlılar da düğünlerinde Bodrumu tercih etti
 • İğne Oyası Büyük Çiçekli Havlu Kenarı Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Domatesli Erişteli Limonlu Tavuk Tarifi
 • Süslemeli Örgü Ev Terliği Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Bardak Muhallebisi Tarifi – Sütlü Tatlı Tarifleri

 • Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 100

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın


  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 14

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 36

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 54

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 37

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 46

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 84

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 69

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 50

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 94

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 89

  Çoklu oranda pişmiş patateslerin tarifi veya acele bir akşam yemeğini nasıl hazırlayın 87