Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 2019

Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 2019

Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 91 08.03.2019, 05:38

"Ogonyok": tarifi ve adzhika'dan farklar

Yaz ortasından sonbahar sonuna kadar, hepsihostesler kaotik, ama çok önemli bir zaman - aynı zamanda vitaminiziruya vücuduna, dekapaj ve salatalık ve domates, yanı sıra parlak lezzet ile soğuk sezon boyunca ev memnun edecek sosları ve garnitürleri hazırlanmasını yuvarlayarak farklı reçeller, kompostolar, reçeller, marmelatlar, iş parçaları için zaman ve bağışıklığını güçlendirmek.

hafif tarifi

Benzin istasyonlarından biri "Ogonyok" dur. Tarifi geleneksel Abhazya yemekleri - adzhika'ya çok benzer. Bununla birlikte, sarımsak ve sıcak kırmızı biber bolluğu nedeniyle aşırı derecede inceliği ve sadeliği ile bundan farklıdır. Birkaç foodies su veya sıcak çorba sıkışma ile zapivaniya olmadan bile böyle zevkle bulaşmış ekmek küçük bir parça, baş, ancak genellikle et, balık, sebze ya da makarna hazır yemekler için hizmet çünkü. "Ogonyok," belki de keskinlik tarifi belki de kışın diğer bütün boşlukları hayal edemeyeceği kadar hazır değildir. Birlikte yapmaya çalışalım.

Ürünlerin hazırlanması

Geleneksel malzemeleri domateslerdir.Horseradish (300 g), sarımsak (polgolovki, yani, yaklaşık 10 gr), bakla biberin yarısı (O bir kilogram yeterli olacaktır), bir çorba kaşığı şeker ve tuz (amatör akut bir alabilir), hem de bitkisel yağ ve yarım kaşık (çay) masa sirkesi.

patlıcanlı hafif tarifi

Başka bir kabak ve patlıcan ekleyebilirsiniz. Elbette bunları içermeyen tarifi "Ogonek", fikirlerini ve kişisel tercihlerini kullanarak her zaman yaratıcı bir şekilde geliştirilebilir. Ek olarak, eğer başka malzemeyi tarife eklerseniz, daha az yanma olur ve daha bol olur. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Abhaz halkı çok benzer bir yemeğe sahiptir - adzhika. "Ogonyok" (tarifi daha basit bir ürün setiyle ve daha az akıcılık ile ayırt edilir), Sovyet sonrası mekanların ülkelerinde daha yaygındır. Ama Adzhika, Kafkas dağlarında yaşayan zekâtçılığı sevenlerinin geleneksel bir yakıt ikmali. Ayrıca domates bazında hazırlanır, ancak ayrıca elma ve Bulgar biberi de eklenir. Bu nedenle, yanan bir acuteness ile birlikte karakteristik tatlı-sourish tadı, inanılmaz derecede parlak ve lezzetli, eşsiz popülaritesi neden olur kazanır.

Son aşama

adjika hafif bir tarifi"Ogonek" adlı tarifi, sevenlere uygundurhızlı preformlar ve mutfakta uzun süre rahatsızlık duymamayı tercih edenler üç aşamalı olarak hazırlanıyor. Birincisi hazırlayıcı, içerikleri temizleme. Sıcak biber tohumları, soyma arındırılır - sarımsak ve horseradish ve sapı gelen - domates. İkinci aşamada biz tablo mekanik öğütücü takmak ve turp, sarımsak, karabiber ve büyük parçalar kesmek için geçirilir. Ve sonra aynı yemeklerdeki kaydırılmış domatesleri ekleyin ve yine her şeyi bir blender ile öğüttük. Üçüncü aşamada, sadece bu hammaddeyi doldurmak, şeker, tuz, sirke ekleyip tekrar karıştırmak kalır. Sadece serin bir odada, adımlar tanımlanmıştır Ortaya çıkan "Kıvılcım" tarifi Mağaza, onun önceden haddelenmiş bankalarda ve ayçiçeği yağı her bir tatlı kaşığı eklenerek Pastörize.

Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 2019

Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 2019

Related news

 • Karın hamilelik döneminde ne zaman büyümeye başlar
 • Beni tanı, eğer yapabilirsin diye vuruyorlardı: başkentin ve yarımadanın güzel manzaraları
 • AMASYA ÇÖREĞİ
 • Kürtlere müdahale ABDyi daha fazla kalıcı hale getirir endişesi var
 • DOMS: Gecikmiş Başlangıçlı Kas -Hamlık- Ağrısı
 • 2019-2019 Sneakers Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

 • Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 65

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar


  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 92

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 91

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 68

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 10

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 70

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 47

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 95

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 2

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 6

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 9

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 13

  Ogonyok: tarifi ve adzhikadan farklar 5