Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir

Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir


Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 79 11.03.2019, 23:46

Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir?

Kış soğuk başlangıcı ile tüm anneler endişelibir çocuğu nasıl düzgün bir şekilde giyineceği, böylece donmadığı ve aynı zamanda çok sıcak olmadığı sorunu. Bu özellikle geç sonbahar veya kış doğan bebekler için geçerlidir. Birçok ebeveyn ve uzmana göre, bebekler için kış kıyafetleri tulum-transformatörlerden daha iyi düşünülmüş değil. Bugün çeşitlerini anlamaya, avantajlarını öğrenmeye ve eksiklikleri tartışmaya çalışacağız.

kışlık tulum transformatörlerEn küçük çocuklar için,basit işlemden sonra yumuşak, rahat ve sıcak bir zarfa dönüşen kışlık tulum-transformatörler. Ancak mevcut birçok modelden hangisi seçilecek?

Başlangıç ​​olarak, ne kadarına gideceğinize karar verin.yeni bir şey kullanın - bir ya da iki sezon. İkinci seçenek için yetmiş saniyeden az olmayan bir transformatöre ihtiyacınız var. Ancak bu durumda, uzunluğu ayarlayan bir model aramanızı öneririz. Bir çocuk kışlık tulum satın almak - küçük bir boyuttaki trafo bir kış için mantıklı değil. Altı aya kadar sadece bir zarf olarak kullanırsınız, bu nedenle önümüzdeki kış boyu büyümüş bir çocuk için bir tulum satın almak daha kolaydır.

Çoğu anneler, çeşitlilik yüzünden engellenmektedir.Bu tür ürünler için ısıtıcılar. Kışlık tulum-transformatör satın alırken bölgenizdeki iklim dikkate alınarak dolgu malzemesini seçmelisiniz. Ebeveynler, çocuğun hem hipotermiye hem de aşırı ısınmaya eşit ölçüde hassas olduğunu bilmelidir. Mevcut kışlık tulumları ve transformatörleri incelemek ve mükemmel olanı seçmek zorundasınız.çocuk kışlık tulum trafo

Sentetik dolgu maddelerinden yumuşak veTinsulate sıcak kabul edilir. Onunla birlikte olan ürünler hafif ve incedir, ancak aynı zamanda sıfırın 30 derecesine kadar olan sıcaklıklarda tasarlanmıştır. Bu giysilerin tek dezavantajı yüksek maliyettir.

Daha ucuz bir yalıtım sintepondur. Ancak çok hantal, hassas bakım gerektirir. Aksi halde parçalara gidecek. Dahası, birkaç yıkamadan sonra, özellikleri kaybetmeye başlar. Sıfırın on beş derece altındaki sıcaklıklara dayanabilir.

Tercihen sentetik ısıtıcılar holofayber arasından seçim yapın. Sıfırın yirmi beş derecesine kadar olan sıcaklıklara dayanabilir, ancak sentondan çok daha pahalıya mal değildir.

kışlık tulum transformatörü koyun derisiKış tulumları - tüy dökücü için transformatörler - enhafif ve dayanıklıdır. En sıcak olan bendir. Ancak unutmayın ki eğer hava sıcaklığı on beş dereceye kadar olan donlardan yükselirse, çocuğu bu gibi giysiler içinde sıcak üretecektir. Bebeğiniz alerjiye yatkın ise - bu satın almayı reddedin. Pooh hastalığın şiddetlenmesine neden olabilir.

Koyun derisindeki kışlık tulum transformatörü kabul edilirmevcut modellerin en güveniliridir. Bebeğinizi sıfırın yirmi beş derecesinde bile ısınır. Sheepskin hipoalerjenik özellikleri ile ünlüdür. Bu genel olarak çocuğunuz sıcak ve rahat olacaktır. Kırıntıyı don ve delici rüzgarlardan koruyacaktır.

Bugün, kışlık tulum-transformatörleri seçmeyi öğrendiniz. Hangisini seçmek sana kalmış. Bebeğinizin yürümek için rahat olduğu ana şey.

Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir

Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir

Related news

 • Erişte Graten
 • Selena Gomez Makyajı Nasıl Yapılır
 • Canan karatay diyetleri ile Etiketlenen Konular
 • Piliç Topkapı
 • Eski Kazaktan Kalpli Yastık Yapımı

 • Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 76

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir


  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 84

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 94

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 28

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 82

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 50

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 86

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 23

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 42

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 34

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 48

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 41

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 52

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 39

  Çocuk kışlık tulum-transformatörleri nasıl seçilir 31