Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatlarıNoocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları

10.05.2019

Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 97

"Noocleolin": kullanım, yorumlar, analog talimatları

Uyarıcılar nörometabolik veyanootropikler, beynin daha yüksek işlevleri üzerinde belirli bir etkisi olan ilaçlar olarak adlandırılır. Bu tür ilaçların bilişsel işlevleri harekete geçirdiği, zihinsel aktiviteyi harekete geçirdiği, hafızayı geliştirdiği ve öğrenmeyi teşvik ettiği düşünülür. Ayrıca nootropiklerin beynin direncini çeşitli zararlı etkilere (örn., Hipoksi veya aşırı stres) arttırdığını belirtmek gerekir. Ayrıca nörolojik defisiti azaltırlar.kullanım için noctellar talimatları

Günümüz ilaç endüstrisindeki en popüler ilaç, ilaç "Nooclerin" dir. Bu ilacın kullanım, analog, geri bildirim ve özellikleri için talimatlar aşağıda belirtilecektir.

Form, kompozisyon, açıklama ve paketleme

Bir ilaç için hangi tip bir yayılma şekli tipiktir"Nooklerin"? Kullanım talimatı, bu ürünün, özel bir kokuya sahip, sarımsı veya pembemsi bir boya ile% 20'lik bir oral çözelti halinde yapıldığını bildirmektedir.

Bu ilacın aktif içeriğidekanol aseglumattır (asetilglutamik asit ve dekanol dahil). Ayrıca ilacın bileşiminde metil parahidroksibenzoat, ksilitol, saf su ve propil parahidroksibenzoat formundaki yardımcı bileşenler bulunmaktadır.

Satışta böyle bir ilaç, karton paketlerine yerleştirilen koyu renkli cam şişelerde bulunabilir.

Nootropizmin farmakolojik özellikleri

Noocleurin ilacı nedir? istemlerin kullanımı için talimatlar bu nootropik maddesi, natürel metabolitler beyne yakın kimyasal yapı ile.

Bu ilacın nöroprotektifeylem, bellek ve öğrenme sürecini geliştirir ve ayrıca, hastaların zihinsel ve motor aktivitesini artırarak, adrenal ve astenik bozukluklarda yararlı bir etkiye sahiptir.

İnsanlarda bir çözüm aldıktan sonra, önemli ölçüdeDikkat konsantrasyonunu artırır. Ayrıca, söz konusu ilaç, alkol-yoksunluk sendromu olan bir kişiyi ve organik beyin yetmezliğinin arka planına karşı gelişen nevrotik koşulları olan yaşlıları da olumlu yönde etkilemektedir.kullanım için noctellar talimatları Analog

Kinetik özellikler

Hangi kinetik parametreler karakteristiktir?ilaç Noctleurin? Kullanım talimatları, ilacın oral uygulamasından otuz altmış dakika sonra, konsantrasyonunun zirvesinin, beyinde, ayrıca kalp, karaciğer, akciğerler, böbrekler ve kan plazmasındaki küçük miktarlarda bulunduğunu bildirmektedir.

Bu ajanın yarı ömrü tam olarak bir gündür. Vücuttan, ilaç böbrekler tarafından atılır.

Çözelti alımı için endikasyon

Hangi şartlarda ilaç "Nooclerin" reçete edilir? Çocuklar için kullanım talimatları (10 yaşından itibaren) bu ilacın şu durumlarda ortaya çıktığını belirtmektedir:

 • mental retardasyonun karmaşık tedavisi;
 • kranyoserebral travmanın sonuçları da dahil olmak üzere nörotitik ve astenik doğanın sınır nöropsikiyatrik bozuklukları.

Yetişkinlerde olduğu gibi, bu ilaçlar onlara aşağıdaki durumlarda endikedir:

 • cupping (kombinasyon terapisi) alkol-yoksunluğu sendromu için;
 • dikkat ve hafıza süreçlerini geliştiren bir araç olarak (diğer bir deyişle, entellektüel-migest işlevlerini yeniden kurmak için);butoklerin kullanım talimatları gözden geçirme
 • beynin vasküler hastalıkları ile (inme sonrası bozukluklar ve disirkülasyon ensefalopati dahil);
 • travmatik beyin hasarı sonrası iyileşme döneminde;
 • psiko-organik sendrom, astenodepressif ve astenik bozukluklar.

Kontraendikasyonlar bir çözüm alımı

Hangi durumlarda hastaya tavsiye edilemez?ilaç "Noocleolin"? Kullanım talimatları, uzman incelemeleri bu aracın insan vücudu üzerinde kullanıldığında kötü bir etkiye sahip olduğunu gösterir:

 • ilaca bireysel duyarlılık artırıldı;
 • psikotik ve ateşli durumlar;
 • merkezi sinir sisteminin bulaşıcı hastalıkları;
 • kan sistemi hastalıkları;
 • emzirme ve hamilelik ile;
 • böbreklerin ve bir karaciğerin çalışmasında ifade edilen ihlallerde;
 • On yıla kadar yaşında.

İlaç "Noocleolin": kullanım talimatları

Çocuklar için bu ilaç sadece 10'dan reçete edilir.yıl. Bu yaştaki ilacın günlük terapötik dozu 0.5-1 g olmalıdır (yani, 0.5-1 çay kaşığı). 12 yıldan beri, bu ilacın 1-2 g (yani 1-2 çay kaşığı) miktarında alınması tavsiye edilir.

Yetişkinlere gelince, bu ilaç günde üç kez 1 çay kaşığı ile içlerine reçete edilir. Ve ilacın son alımı yatmadan önce 4 saat olmalıdır.

Çocuklar için noctellar kullanım kılavuzu

Bu ajanın maksimum tek dozu2 gram, akut gereklilik durumunda, bu miktar artırılabilir, ancak sadece doktor reçetesi için. Söz konusu ilacın maksimum günlük dozu 10 g'dır.

Tedavinin süresi 1,5-2 aydır. Yılda 3 kez tekrarlanabilir.

Advers reaksiyonlar

Aldıktan sonra istenmeyen etkiler oluşurçözüm "Noocleolin"? Kullanım talimatları, bazı durumlarda bu ilacın alerjik reaksiyonlara, uyku bozukluklarına, baş ağrılarına, kilo kaybına, kabızlığa, kaşıntıya ve bazı durumlarda depresyona (çoğunlukla yaşlılarda) neden olduğunu söylemektedir.

Analoglar ve maliyet

Noctlein'in noctope fiyatı 450-500 ruble. Bazı durumlarda, Tanakan, Stimol, Ginkgo Biloba, Vigor, Noofen, Enerion, Sedasen ve diğerleri gibi araçlarla değiştirilir.

yorumlar

Çoğu insan kabul ediyornootropikler, çok etkili ve zararsız bir çözüm olarak onu konuşuyoruz. Bu ilaç sayesinde, yetişkinler ve yetişkinler dikkatlerini ve anılarını belirgin şekilde artırır, ayrıca vasküler hastalıkların semptomlarını ortadan kaldırırlar.Çocuklar için noctellar talimatı

Çocuklara gelince, bu ilaç zeka geriliği, nöropsikiyatrik bozuklukları başarılı bir şekilde tedavi eder ve aynı zamanda bir kraniocerebral travmadan sonra iyileşmeye katkıda bulunur.

Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatlarıNoocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları

Related news

 • Uzun İnce Yollar Çeyizlik Yelek Örgü Modeli
 • Kalp kurabiye tarifi
 • Cilt sarkması neden olur Cilt sarkmaları nasıl önlenir
 • Genel ahlaka aykırı hususlar
 • Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı Resimli ve Videolu

 • Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 98

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları


  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 34

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 60

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 16

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 94

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 72

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 64

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 12

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 58

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 9

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 40

  Noocleolin: kullanım, yorumlar, analog talimatları 40