Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 2019

Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 2019
18.09.2019

Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 77

Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi

Kevin Dillon Amerikalı bir aktör, pek çok kişiJohnny Chase'in "Handsome" adlı komedi dizisinde rolü ile tanınan (2004-2011). Yeteneği kariyerinin başlangıcında takdir edildi, pek çok yönetmen potansiyelini hissetti, bu nedenle ilk takımda oynamalarına izin verildi.

Biyografi ve kişisel hayat

Kevin 1965 yılında New Rochelle'de doğdu.New York'un Westchester İlçesi. O yetiştirildi: ana - ev hanımı ve sanatçı - Mary Ellen ve baba - golf antrenörü ve satış müdürü - Paul Dillon. Kevin'in bir aktör olma tercihi, ağabeyi olan Matt Dillon'dan daha az yetenekli bir aktör tarafından etkilenmiştir.

kevin dillon 2006'da oyuncu Jane Stewart ile evlendi. Onların düğün Las Vegas'ta yapıldı, konuklar arasında "Handsome" adlı TV dizisinde meslektaşları vardı - Kevin Connolly ve Jerry Ferrara.

Kevin'in iki kızı var. Ava Jane Stewart ve Amy, bir önceki ilişkisinden bir çocuk ile bir evlilikte doğan.

Hızlı başlangıç

Filmografi Kevin Dillon, 1983'te ilkini aldığı andan itibaren Robert Charlton'ın baş rolü No Big Deal (1983) olarak adlandırdı.

1985'te aktör, Michael Dinner'ın melodramında "Mayıs gökyüzü bize yardım et!" Diye bir destekleyici rol aldı.

Daha sonra Tom Berenger, Charlie Sheen veWillem Dafoe, Oliver Stone'un "The Platoon" un askeri tiyatrosunda (1986) göründü, iki yıl sonra "Remote Control" (1988), "Bırak" (1988) ve "Na" gibi projelerin baş rolünü üstlendi. savaşın yolu "(1988)

Jonathan Kaplan'ın “The Family” (1989) adlı filminde Kevin, kız arkadaşı ilk kez başka bir çift için bebek sahibi olan, ama sonra fikrini değiştiren Sam'i canlandırdı.

Oliver Stone "Doors" un (1991) biyografik müzikalinde aktör, rock grubu The Doors, John Densmore'un davulcusu rolünü üstlendi.

Çin'in Gordon's "Midnight Cleansing" adlı askeri drama(1992), 1944 yılında Ardennes Ormanı'nda düşman kuvvetlerinin yeri hakkında bilgi toplamaya çalışan ABD istihbarat ekibinin altı üyesinden biri olan Onbaşı Mel Avakian'ın rolünü teklif etti.

kevin dillon filmleri 1993'te Kevin Dillon, Stephen Dodd'un "Crypt Masalları" dizisinin (1989-1996) bir bölümünde yer aldı.

Bir yıl sonra, Casey - ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bir hayat - aksiyon filminde Martin Campbell "Kaçış imkansız" (1994).

İki yıl sonra Pat Verducci (1995) tarafından "True Crime" filminde Tony Campbell adında bir kaderin imgesi üzerinde çalıştı.

Hızını düşürmeden

2000 yılına kadar, aktör yine ana rolleri aldıBirkaç televizyon projesinde: "Geceleri Kayboldu" (1996), "Haydut Ruhları" (1996), "Yol Bulucu" (1996), "Killer'in Çocuğu" (1997) ve "Gizli Plan" ( 1999).

O, dedektif dizisi Ross Partridge "Otoyol 84" (2000) oynadığı komedi dram Diane Ruggiero "Bu Hayat" her 36 bölümlük Paul DeLuca'nın rol oynamıştır (2000-2002.).

2003 yılında Kevin Dillon filme katıldıRichard Brandes'in "Kan Aramayla" yaptığı bir korku filmi. Josh Lucas ve Kurt Russell ile birlikte, gerilim filmi Wolfgang Petersen "Poseidon" un (2006) oyuncu kadrosuna katıldı.

Lois Duncans'ın aynı romanına dayanan Thor Freudenthal'ın "Köpekler İçin Otel" (2009) adlı filminde küçük bir rol oynadı.

Kevin Dillon 2004'ten 2011'e kadar, Amerikan kanalı HBO'suNew York Vincent Chase'den bir acemi aktörün bir Hollywood film yıldızı haline dönüşümü hakkında oldukça başarılı bir çok-dizili drama "Yakışıklı" yayınladı. Kevin, kahramanın kardeşi Johnny Chase'i, koçu, koruması ve kişisel şefini oynadı. Bu rolle dokuz adaylığa katıldı, ancak hiç kazanamadı.

Kevin Dillon: dönüş kaçınılmaz

"Yakışıklı" dizisinin tamamlanması, oyuncuyu işsiz bırakmadı. David Hornsby'nin komedi dizisi "Nasıl beyefendi olunur?"

Bir yıl sonra ana oyunculardan birini oynamak istedilerGerilimdeki Ezhidio Kossimiglio'nun "Zorlama" (2013) filmindeki karakterleri, daha sonra aksiyon filmi Tony Bui "Scum" (2015) 'e çağırdı. Ve sonunda, tekrar Johnny Chase'in rolünü geri getirdi, ancak popüler dizinin devamı niteliğindeki uzun metrajlı filmi Doug Ellin "Entourage" (2015).

kevin dillon Kevin Dillon ile gelecek filmlerde olduğu gibi,Daha sonra 2019 yılında kiralık spor drama Alexa Ranarivelo Dirt adında çıkıyor. Ve biraz sonra, çizgi film Josh Duhamel çekim, henüz atanmamış olan prömiyeri tarihi Buddy Oyunları.

Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 2019

Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 2019

Related news

 • Güneşin Çocukları – 23 Nisan Tiyatro Şenlikleri
 • Eldeki Nar Lekesi Nasıl Çıkar
 • Lezzete Yolculuk: Konya
 • Vekaletnamenin geçerlilik süresi maksimum
 • Pompeodan Kuzey Kore diplomasisi: Güney Koreli Bakanla mutabık kalındı

 • Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 23

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi


  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 73

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 49

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 41

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 43

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 37

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 94

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 38

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 54

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 21

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 52

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 21

  Neredeyse daima merkezdedir. Kevin Dillon: Biyografi ve Filmografi 39