Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 2019

Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 2019

Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 88 17.02.2019, 12:12

Neden çocuklar hıçkırıklanıyor? Öğreniriz!

Gelecek anneler, kırıntılarının görünümünü bekliyorlardı,rahimlerinde meydana gelen değişiklikleri yakından takip et. Fetusun hareketleri ile birlikte sık sık titreşen kasılmaları gözlemliyorlar, ki bu onlar için garip ve bazen korkutucu bir andır. Sonra anneler jinekologların sorularını kestirmeye başlarlar: "Neden çocuklar çatlamışlar, mideleri?" Bu olgunun nedenleri oldukça normal ve tamamen korkusuzdur. Sindirim sisteminin gelişimi, amniotik sıvının böyle periyodik olarak ya da periyodik olarak alınmasını sağlayabilir. Bir süre sonra hıçkırık geçer. Elbette, aynı zamanda bebeğe oksijen yetersizliği olasılığı da vardır ve bu da bu noktada bir doktora danışmaya değecek bir reflekse neden olur.
neden çocuklar hıçkırıkİşte burada - mutlu bir doğum anı geldi. Küçük mucizeniz yanınızda. Elbette ki tüm dikkat bebeğe yönelmiştir. Genç ebeveynler sık ​​sık küçük kızlarının sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık sık hıçkırıklarını fark edebilirler. Bu, çocuklar için olduğu kadar erişkinlerde de normaldir. Birisi sakinleşti, biri panik yapmaya başladı: "Neden yeni doğmuş bir bebek hıçkırıksın?" Çoğu zaman bu beslenme sırasında bebek hava yuttu zaman olur. O hızlı bir şekilde yiyip içtiği bir şişede çok büyük bir delik olur.

Ancak henüz bir çocuğa hava girmekle kalmıyor, henüz değilTam anlamıyla oluşturulan bir ventrikül, çocukların hıçkırık olmasının nedeni olabilir. Genç anne babalar, çocuğunu aşırı beslemediklerini de yakından takip etmelidir. Aşırı miktarda gıda, midenin duvarlarının gerilmesine ve böylece refleksin neden olduğu diyaframın basıncına neden olmaktadır.
neden yeni doğmuş bir bebek hıçkırıklarıElbette, büyükannelerin çoğu oybirliği ile oy verecekler.Bebeğin donduğunu söylüyorsun. Onlar kısmen haklısınız, hipotermi de çocukların hıçkırık nedeni olabilir. bebekle sokakta Yürüyüşe çıkarak, sıkça kolları kontrol etmelidir ve onlar oldukça serin ise, emzik - Eve gelmek gerekir. Hala hıçkırık başladığı durumda, sıcak bir süt veya çay vermek, bir battaniyeye döndükten üzerinde kırıntısı tamamlamayı gerekiyor, bu sağlam çorap giymek yararlıdır, ayaklar sıcak tutmaya çalışın. Yukarıdaki nedeniyle faaliyetlerine, çocuğun vücut hipotermi için bu reaksiyon geçmektedir.neden küçük çocuklar hıçkırıkBaşka bir seçenek mümkündür, neden çocukların hıçkırık durur,Bunun nedeni banal bir korku olabilir. Ani yüksek seslere, parlak ışık, yüksek misafirler, hatta sert yetişkin hareketinin Çeşitli çocukta duygusal strese neden olabilir, sonuç hangi bir sorunundan kaynaklanıyor. Bebek ağlamaya başladığında, genellikle durur.

Bu belki de tüm nedenler listesiküçük çocuklar hıçkırık. Yukarıdakilerin hepsinden de görebileceğiniz gibi, bu konuda gergin olmamanız gerekir. Ortalama olarak, böyle bir fenomenin süresi on beş dakikadan fazla değildir, bundan sonra genellikle her şey durur. Özellikle dikkat, hıçkırık birkaç saatten fazla sürdüğünde ve çocuğunuza rahatsızlık getirdiğinde gereklidir. Daha sonra bir çocuk doktoruna başvurmak gerekir, çünkü bu çok ciddi bir sebep olabilir.

Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 2019

Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 2019

Related news

 • Yastık Kılıfından Muhteşem Bir Çanta Yapın
 • Akdeniz Salatası ve Baharatlı Zeytinyağı
 • Putin-Erdoğan-Ruhani zirvesinde İdlib’de kimyasal saldırı provokasyonu ihtimali de konuşulacak
 • Suriyede Fua ve Kefrayadan ayrılmasına izin verilen 700e yakın sivil Halepe ulaştırıldı
 • Pancar Turşusu Salatası Videosu
 • Kalsiyum gliserofosfat: Öğretim

 • Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 32

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz


  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 69

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 58

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 11

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 73

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 8

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 18

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 97

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 84

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 80

  Neden çocuklar hıçkırıklanıyor Öğreniriz 68