Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 2019

Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 2019

Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 90 22.01.2019, 10:23

Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz? Kimler kayıtlı?

İnsanlar konulduğu birçok durum vardırnarkolojide muhasebe. Bu, uyuşturucu kullanımı veya alkolizm kaynaklı olabilir. Ancak belli bir süre sonra birçok kişi bir soru sormuş: "Narkolog hesabından nasıl çekileceksin?"

Narkolojide kayıt nedir

Herhangi bir tıbbi müdahale,teşhis, araştırma, tedavi, önleme veya rehabilitasyona sahip olan muayene veya tedavi. Ve kayıt çoğunlukla önleyici eylem anlamına gelir.

Narkolojist bir uzmantan vazgeçme

Bir kişi bir narkologa bir yıl kayıt yaptırmış,içki içme konusundaki en az bir olgu doğrulanırsa. Narkolojide bir uzman hesabından nasıl çekileceği sorusu üzerine, cevap şu şekildedir: İki koşulun zorunlu olarak yerine getirilmesi. Öncelikle, narkolog aylık olarak belirtilmelidir. İkinci olarak, test edilen analizlerde alkol tespit edilmemelidir. Doktor raporunda bir vatandaş narkotik bir hizmetle karşı karşıya kalırsa tekrar ittirilebilir. Eğer dispanser sürekli ziyaret edildi ise kayıtlar üç yıl sonra alınır. Bu, kronik alkolizm hastasının gözlemlenmesinden çıkarılması için sabit bir dönemdir.

narkologu görmezden gelmek nasıl

Zaman periyodu, kişinin doktoru ziyaret ettiği andan başlar. Aynı zamanda aylık ziyaretlerin takvimini ihlal ettiyse, kayıt süresi önce sayılmaya başlar.

Narkolojinin muhasebesinden çekilme nedenleri

De-kayıt çeşitli sebeplerden dolayı yapılmaktadır:

 • tam iyileşme (remisyon);
 • Daimi ikamet adresi değiştiğinde ve kişi bir başka narkoloji departmanının halihazırda sorumlu olduğu topraklara taşınmışsa (bu durumda başka bir eczaneden gözlem altında tutulmalıdır);
 • Bir yıldan fazla süreyle özgürlüğünden yoksun bırakılan yerlerde kalanlar kayıt defterinden çıkarılır;
 • uyuşturucu bağımlılarını bir tıbbi dispanser'e gönderirken;
 • belirli bir vatandaşın ölümünde.narkoloji uzmanından hesaptan nasıl çekileceğini ve haklarını nasıl alabileceğini

Narkolojik kayıttan erken çekilme

Narkotik uzmanının hesabından zamanlamanın ötesinde nasıl çekileceğikaldırma3 yıl mı? Bu tür seçenekler de var. Muhasebeden erken kaldırma, örneğin bir yılda mümkündür. Bunun için öncelikle doktorla görüşülmesi gerekir. O zaman vatandaşın alkol almadığını onaylayan iş yerinde sertifikalara ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, yakınlardaki komşuların belgelerini stoklayabilmek de uygun değildir ve davranış hakkında olumlu bir değerlendirme yapabilir.

Erken sökme, uzun sürelihasta hakkında herhangi bir bilgi bulunmaması, başka bir şehre taşınması, ölüm ve hapis cezası. Kayıtlı vatandaş bir yıl içinde bulunamazsa, o zaman gıyaben otomatik olarak hesaptan çıkarılır.psikiyatrın kaydının silinmesi

Narkotik uzmanından olağan şartlarla hesaptan nasıl çekilirsiniz?

Kararlı bir iyileşme ile bağlantılı olarak, çekilme yapılırmutlaka vatandaştan geçmesi gereken özel bir tıbbi komisyonun sonuçlanmasından sonra. Komisyon, hastanın doğrudan kayıtlı bulunduğu kurumdaki doktorlardan oluşur.

Diğer durumlarda, karar doktor tarafından yapılır,Bu süre boyunca hastanın gözlemlendiği cesetlerin veya diğer kurumların resmi raporlarına dayanarak. Bir vatandaş uyuşturucu bağımlısı olarak kullanıldıysa narkoloji uzmanından nasıl geri çekilebilir? Para çekme koşulları aynıdır, yalnızca bu davada 5 yıl olan değişiklikler terimidir. Bu süre zarfında sürekli işaretler düzenli olduğu ve kişi tamamen iyileştiği takdirde, yine komisyon kararıyla kayıt defterinden kaldırılır. Ancak ihlaller olursa, komisyon son başvuru tarihini ek süreye kadar kullanma hakkına sahiptir.

Vatandaş narkodispensary'da kayıtlıysa, sağa nasıl ulaşırsınız?

Eğer vatandaş narkolojik olarak kayıtlıysadispanser, ancak uzun süre alkol ve uyuşturucu kullanmazsa, narkoloji uzmanından nasıl geri çekilir ve hakları elde edilir? Hak edinmek için, aracın kontrendikasyonları olup olmadığını gösteren zorunlu tıbbi muayeneye tabi tutulmanız gerekir. Ancak önceden narkolog hesabınızdan çekilmeniz gerekir.narkologun hesaptan önce zamanlamasından nasıl çıkarılır

Ya hayatın herhangi bir noktasındaVatandaş kazara alkol ve uyuşturucu kullanımı konusunda kendini bulmuş, ancak yine de bir uyuşturucu memuruna gitti mi? Genellikle ilk ve son vuruş budur. Kişi daha sonra yaşıyor, hesapta ne olduğunu bilmiyor ve buna göre kontrol edilmeyi düşünmüyor. Fakat şimdi haklarını almanın vakti geldi ve ortaya çıkmasının sebebini reddetti, çünkü kitaplarda! Bu durumda, bütün bu yıllar boyunca bilmediğini ispatlamak neredeyse imkânsız. - İkinci, sağ olsun, yalnızca o zaman kasadan ne zaman kaldırılacağı döneminin sonuna bekleyin ve için - geçit Komisyonu reçete edebilir ve daha önce kayıt dışı doktorunuzla durumu çözmeye çalışmak için ilk: iki seçenek yalnızca vardır.

Her halükarda, hak edinmek için gerekli olan sertifika, hiç kimse iptal etmedi ve yalnızca uygunluğundan sonra bir ehliyete sahip olmak mümkündür.

Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 2019

Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 2019

Related news

 • 20 Kasım Çocuk Hakları Gününde Suriyede Değişen Bir Şey Olmadı
 • Susamlı Tuzlu Kurabiye Tarifi Videosu
 • Fenerbahçeden son dakika transfer haberleri

 • Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 27

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı


  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 81

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 45

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 99

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 85

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 47

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 61

  Narkoloji uzmanı hesabından nasıl çekilirsiniz Kimler kayıtlı 31