Muz çimen 2019

Muz çimen 2019 Muz çimen

Muz çimen

Büyük, orta, lacivert veyaPire eski SSCB topraklarında büyüyen en ünlü türlerdir. Asya, Afrika, Amerika ve Avrupa'da bu otsu bitki (nadiren yarım çalı) var. Her ne kadar pek çok insan bir ot olduğunu düşünmesine rağmen, aslında plantain çimi bir mucize ilaçtır. Anti-inflamatuar, kanı geri kazanıcı, yara iyileştirici etkiye sahiptir. Pek çok insan, ezilmiş yaprakların yaraya uygulanmasının gerekli olduğunu bilir, bunun bir sonucu olarak dekontamine olur ve yakında iyileşir. Bu iyi bilinen bir şey, ama çimenin sahip olduğu özelliklerin tam listesi. Muz, daha kesin olarak tüm bitki kısımları, tıbbi amaçlar için kullanılır: yapraklar, kökler, çiçekler ve tohumlar. Muzdan tıbbi preparatlar iç ve dış kullanım için uygundur. Bunların kullanımı ambalajın içinde veya hazırlanacak talimatlarda belirtilmiştir.

Kuru ot ile filtre torbaları şeklinde mevcutturveya şuruplar. Örneğin, koyu cam şişelerde pazarlanan "muz ile DOKTOR Theissen ŞURUP" 100, 200, 250 veya 500 ml 1 şişe bir karton kutu içinde paketlenmiş. 100 g şurubunda, 5 gr su muzu ekstraktı lanceolatı bulunur. Buna ek olarak, yardımcı maddeler içerir: su, şeker, nane yağı, şeker pancarı şurubu, potasyum sorbat. Muz otu, diğer ilaçlarda, örneğin, "Otlu şurup planlayıcısı" dahil edilmiştir. 150 ml kapasiteli şişelerde üretilmiştir. metil parahidroksibenzoat, sukroz, propil parahidroksibenzoat: şurup, 100 g sulu ekstre lantsetolistogo muz 25 g, ebegümeci çiçekler, askorbik asit ve yardımcı maddeler sulu ekstraktı, 25 g içerir. İlaçlar ile birlikte, geleneksel ilaç kullanılır.

Muz otu yemek pişirmek için kullanılırinfüzyon, çay veya çorba. Muz yapraklarının Suyu, sindirim geliştirmek için yardımcı olur gastrit ve enterit tedavi eder. alımı sakin tahriş meydana gelirse, kanama durdurucu peptik ülser hastalığının belirli biçimleri semptomlarını hafifletmeye (sulu ve alkollü özler uygulamak, ama bir doktor danışma sürer) adet sırasında aşırı kanama azalır, idrarda kan görünümü için kullanılır. Başarıyla sıtma, hemoroid, birçok cilt bozuklukları (döküntü, akne, sedef hastalığı), hazımsızlık ve dizanteri tedavi. Eşsiz özellikleri böyle bir yılan ısırığı, akrep veya kan emici böcekler zehiri olarak, vücuttan kan arıtma ya da O zararlı maddeler için kullanılır. Psyllium ısırık bölgesindeki ağrıyı ve tahrişi azaltır (yaprakların kompres uygulanmış).

Muz otunun diüretik özellikleri vardır.Böbrek ve mesane için yararlıdır. Gün çayı boyunca sarhoş, idrar ayrılmasına yardımcı olur. mucizevi bitki yaprağı infüzyonu sıradan öksürük, solunum yolu hastalıkları, plörezi, tüberküloz, üst solunum yolu, bronş astımı ve boğmaca nezle davranır. hemoptiziye veya ishal, diabetes mellitus, erkek ve kadın kısırlığı tedavisinde kullanılan bitkilerin tohumları. Tohumlardan kaynatma göz hastalıklarıyla tedavi edilir (dışarıdan uygulanır). Uzun şifacıların beri kötü huylu tümöre dönüşme Psyllium yapılmış sıkıştırır veya mide kanseri veya akciğer yutulur.

Iyileştirici özellikleri, muz çimtüm halk ilaçları üstün, ama kullanmadan önce (küçük yaralar, kesikler ve çizikler için acil bakım hariç) tıbbi tavsiye almak için gereklidir. Yüksek asitliği olan hastalar bu ilacı almamalıdır. Ayrıca, peptik ülserin tüm formları ile ilacın kullanımı değildir. Kan pıhtıları riski ile özellikle dikkatli olunmalıdır. İlacı muzdan almadan önce, alerjik reaksiyon riskinin dışlandığından emin olmalısınız. Özel bakım ile bu astımlılar reçete edilir.

Muz çimen 2019

Muz çimen 2019

Related news

 • Bitkisel Çözümler ve Tedavi Yolları
 • Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma. İndüksiyon ısıtmanın hesaplanması
 • Alman kask: değişim tarihi
 • Tavşan Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • 8 Adımda Stil İkonu Olmak

 • Muz çimen

  Muz çimen


  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen

  Muz çimen