Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 2019

Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 2019

Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 63 06.02.2019, 10:25

Mumlar "Dalatsin": uygulama özellikleri

mum dalakinMumlar "Dalatsin" bir antibiyotiktir,lincosamidlerin farmakolojik grubunun bir parçasıdır ve karakteristik bir bakterisit ve bakteriostatik etkiye sahiptir. Bu durumda, aracın karşı en yüksek aktivitesi, Streptococci, Staphilococci, Bacteroides, prevotelly, akne peptokokki, maddeler, Clostridium ve peptostreptokokki olarak anaerobik bakteri sergiler. Leptospira, klamidya, aktinomikoz, mikoplazmalar ve toksoplazmozun neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için antimikrobiyal preparat "Dalacin "'in kullanımı da etkilidir. Fiyatı ortalama 600-700 ruble olan mumlar, şarbon ve difteri etkenlerine karşı oldukça etkilidir. antibiyotik farmakokinetiği ile ilgili olarak, daha sonra etkin bileşenin emilimini, intravajinal uygulama genellikle% 5-7 aşmaz.

dalak süpozituvar fiyatı

Kan içindeki en yüksek konsantrasyon elde edilirDalacinin direkt kullanımından sonra on iki ila on dört saat sonra. Analogları benzer bir etki mekanizmasına sahip olan mumlar bugün hemen hemen her eczanede satın alınabilir.

Bu ilacı katı beyaz formunda üretti.susturucu torpido şekli. Ana bileşen olarak, antimikrobiyal mumlar "Dalacin" yaklaşık 0.1 gram klindamisin içerir. Buna ek olarak, digliseridler, monogliseritler ve trigliseridlerin bir karışımı olan katı yağ içerirler.

Bu antibiyotik uygulama alanı,Bu klindamisin duyarlı patojenlerin maruz kalma sonucu bakteriyel vajinit değişen derecelerde bulunur. Üstelik bu ilaç kesinlikle klindamisin ve lincomycin bireysel intoleransı olan kişilerde kontrendikedir. Ayrıca, doktorlar Çocuk doğurma ve emzirme sırasında "Dalatsin" mum kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

dalak süpozituvarlarıAyrı olarak olası taraf hakkında söylenmelidir.Bu antimikrobik maddenin kullanımı ile tahrik edilen etkiler. Örneğin, bazı durumlarda, örneğin vajina ağrı, kanama, vulva ve vajina, menstrüel bozukluklar tahriş gibi reaksiyonlar söz konusu olabilir. Buna ek olarak, mumlar "Dalatsin" vajinal kandidiyazis, Trichomonas vajinit, endometriosis, vulvovajinal ve çeşitli vajinal enfeksiyonların gelişmesini tetikleyebilir. Hastaların Bazı gruplar kramplar, karın ağrısı, ağız, dispepsi, mide gazı, şişkinlik, tat alma duyusunda, ishal, kusma, bulantı ve kabızlık hoş olmayan koku şikayetçi. Buna ek olarak, yan etkilerin listesi çeşitli dermatolojik reaksiyonları içerir. Örneğin ürtiker, cilt kandidiazisi, kızarıklık, eritem ve kaşıntı olabilir. Aynı zamanda dizüri olası geliştirme, idrar yolu enfeksiyonları, proteinüri, glükosüri ve hipertiroidi olduğunu. Bulaşıcı ve mantar hastalıkları, baş dönmesi ve baş ağrısı da fitiller "Dalatsin" kullanan bazı hastalarda gözlenir.

Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 2019

Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 2019

Related news

 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Aloe Vera Suyunun Harika 35 Faydası
 • Hıçkırık nedir ve neden insanlar hıçkırıktır
 • Çok İzlenen Videolar

 • Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 90

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri


  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 96

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 24

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 41

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 20

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 67

  Mumlar Dalatsin: uygulama özellikleri 54