18.06.2019

MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 63

"MTS Para" (harita): yorumlar ve koşullar. "MTS Money" kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır?

Muhtemelen, her birimizin bir cep telefonu var.Rusya'nın on sakininden ikisi mobil operatör MTS'nin abonesidir. MTS-Bank'ın potansiyel müşterileridir ve çok sayıda operatörün iletişim salonlarından birini ziyaret ederek, bir "MTS Money" kredi kartı sahibi olabilirler. Bu kartta çok sayıda nüans var, bu yüzden hiçbir şeye gitmemeye karar verenler, sadece bir harita al, sadece sempati duymaya devam et. Bunun nedeni, bir şey hakkında düşünmeden, onunla borçlanmanın çok kolay olması ve daha sonra hizmet kalitesi ve koşullarının kalitesinden ve internetteki sıkı olumsuz değerlendirmelerden açıkça memnun olmamasıdır. Kartın tam ve doğru kullanımı için, sayısız nüansları incelemek ve tüm hizmet çeşitlerini iyice anlamaya çalışmak en iyisidir.

Tarifeler ve koşullar hakkında

mts para kartı

Başlamak için okumalısınKartın kullanılması mümkün olan tarifeler ve hizmet koşulları ile banka tarafından sağlanan. Sadece onlara baktıktan sonra kendiniz için bir sonuç çıkarabilir, "MTS Money" kartı vermek isteyip istemediğinizi belirtin. Tarife tablosundaki tüm noktalara dikkat edin, çünkü bunların herhangi biri seçiminiz için belirleyici olabilir. Bunlar:

 • Kredi limitinin büyüklüğü.
 • Kredinin faiz oranı.
 • Grace kredilendirme dönemi.
 • Minimum aylık ödeme.
 • Borç yükümlülüklerinin yerine getirilmemesi için verilen cezalar.
 • Minimum ödeme için ödeme.
 • Mesele ücreti.
 • Yıllık bakım maliyeti.
 • Kartın son kullanma tarihine kadar yeniden verilmesi maliyeti.
 • Bankanın inisiyatifinde kartın yeniden satım maliyeti (geçerlilik süresinin sonunda).
 • ATM'de kendi fonlarının alınması ile ilgili komisyon.
 • ATM'de kredi fonlarının alınması ile ilgili komisyon.
 • OJSC MTS-Bank'ın nakit bölümlerinde bir kart olmadan para alınmasına ilişkin komisyon.
 • İnternet Bankacılığı Komisyonu.
 • Bir mobil banka için komisyon.
 • SMS bilgileri.

Birçok insan bunun hakkında pek iyi konuşmuyor"MTS Money" gibi bir bankacılık ürünü. Harita, okuyabileceğiniz hakkında olumsuz yorumlar çok kötü değildir ve avantajları vardır. Müşteri memnuniyetsizliğinin nedenleri genellikle hizmet sözleşmesinin şartlarını dikkatlice okumadıkları ve bazen de hiç bakmadan imzaladıkları gerçeğiyle ilgilidir. En azından, neyin beklenmesi gerektiğine ve bu karta ihtiyacınız olup olmadığına karar vermek için kartların servisine ilişkin tarifeler ve şartlar hakkında bilgi edinmeye değer.

MTS-Bank kartı hattı nedir

"MTS Money" - tabanı olan kartUluslararası ödeme sistemi MasterCard, çeşitli versiyonlarda mevcuttur. İki kart tarifesi ile temsil edilen bir klasik kredi kartı MasterCard Standardı olan bir banka kartı ("Temel" tarife) arasında seçim yapabilirsiniz: "Artı" ve "Ekstra" ve bir kredi kartı MasterCard Gold.

"MTS-Bank" banka kartı

Banka kartından bahsetmişken, sadecebir artı. Bir MTS abonesiyseniz,% 1'i kartınızda aylık bir ciro ile hücresel hesabınıza geri döner. Ancak, zaten bir banka kartı "MTS Para" olan birkaç, bu tür koşullar takdir edilmez.

mts para kartı yorumlar

Kendiniz için yargıç: Yıllık kart hizmet alımları nakitsiz ödeme yapmak amacıyla, 300 ruble maliyeti, sürekli bunu doldurmak gerekir. Eğer başka bir karta aktarmak için gidiyoruz, bu bir komisyon alır ve cep telefonu mağazaları için doldurmak, banka ofis ve terminaller tamamen ücretsizdir. Burada SMS bilgilendirme veya sigorta gibi ek hizmetler hakkında konuşmayacağız. Ancak, basit matematik kendisi için konuşur gibi: 20 000 kart, bir ay, kullanılarak harcadığı, onun hücresinin hesabına alacak sadece 200 Elbette, bir önemsememek, ama başka bir yol daha keyifli. Yani umalım "MTS para" olduğunu - hala tutucu bulan bir kart.

Kredi kartları

Kredi kartları hakkında konuşmak ilginç olacak,MTS-Bank müşterilerine sunuyor. Makul bir şekilde konuşmak gerekirse, Altın kredi kartının borçlu olarak bir satın alma olduğu şüpheli. Yıllık bakım az klasik hizmet kartları üç kat daha pahalıdır 1500 ruble, daha olduğunu ve her ikisi için tarife seçimi aynı olmasına rağmen. Buna ek olarak, tarife tablosunda haricinde hiçbir bilgi, bu harita üzerinde bulunmaktadır. Bu durumda ne yapmalı ve sıradanlara göre avantajı nedir? Bu, görünüşe göre, bir sır olarak kalacaktır, bu yüzden yukarıdaki harita hakkında konuşmadık ve konuşmak olmaz ve daha önce sözü edilenlerin açın.

kart mts para nasıl kapatılır

Daha önce de söylediğimiz gibi, "MTS Parası"- Kart iki hizmet tarifeleri sahip - "Plus" ve "Extra". 50 gün bu durumda, belli bir süre içinde kredi ücretsiz yararlanma verir herhangi bir tam teşekküllü kredi kartı, ana ikramiye birini - temel fark "Plus" tarifesinde ek süre sağlamaz olmasıdır. "Ekstra" oranı var bir avantajdır.

Bu nedenle, bir karttan satın alırsanız"Artı" tarife ile "MTS-Bank", hemen çok pahalı olan kredi faizini almaya başlar. Bu nedenle, ödemesiz süreye sahip bir kart seçin, yani "Ekstra" tarifesi. Satıcıların azimiyle sunulacak, ancak ürününün müşteriye faydalarını önemsemediği için değil, her şeyden önce onlara kârlı olduğu için.

Kart alma ve kapatma prosedürü

Birçoğu nasıl elde edileceği sorusuyla ilgileniyorkartı "MTS Para". Bu konuda karmaşık bir şey olmadığına ve 18 ile 60 yaşları arasındaysanız ve sizinle bir pasaportunuz varsa, tüm olası yollara dayatmaya çalışacağınıza inanıyorum. Tüm bu şartlar yerine getirilirse, en fazla yarım saat MTS salonda 100 bin ruble limitli bir kredi kartı alacaksınız. Bunu artırmak istiyorsanız, bir gelir belgesi vermeniz gerekecektir. Aynı zamanda, eğer Rusya vatandaşıysanız ve kartın nereden alındığına dair ülkenin herhangi bir bölgesinde kayıtlıysanız, ödeme gücünüzü teyit etmeniz gerekmez.

denge kartı mts para öğrenmek

MTS kartını nasıl aktive edeceğinizi bilmiyorsanızPara", bu ne yapacağını talimat verilir alındığında. Mevcut iki gün geçici bir doğrulama kodunun alınmasından itibaren diyor senin Hücre karşılama kısa mesaj olsun. Ücretsiz numara arayarak 8 (800) 250-08-90 ve takip ederek answerphone talimatları türetilmiş, yukarı gelip PIN kodunu oluşturmak gerekir. çeşitli güvenlik kontrolleri tür operasyonlar sırasında meydana unutmayın, dolayısıyla kartı veya CVC2 son 4 rakamını sağlamak üzere hazır olun.

Unutmayın ki bunu aldıktan sonra sadeceisimsiz bir kart ve kayıtlı olanlar - PayPass teknolojisi ile (karttan bilginin temassız okunması) ve çip en az 5 gün sürmektedir. Eğer kişisel bir "MTS Money" kartına ihtiyaç duyanların yazdıklarını okursanız, yorumlarınız sizi yargılamaktan mutluluk duyacaktır, onlar tarafından daha güvenli bir kart çizemezsiniz. İsimsiz almak ve sonra yeniden yayınlamak ve çip almak için ödeme yapmak gereklidir.

Bu durumda, mümkünse, ihtiyacınız olan kartın hazırlanmasında ısrarlı olun ve en iyi seçenek, bankayı aramak ve isim kartını isimsiz olarak atlamanın mümkün olup olmadığını öğrenmek olacaktır.

Herhangi bir sebepten ötürü ihtiyaçKaybettiğiniz kartta, "MTS Money" kartının nasıl doğru bir şekilde kapatılacağını bilmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, karttaki borçları kapatma kararını verdiğiniz sırada sahip olduğunuz tüm borçları mutlaka ödemelisiniz. Bundan sonra, kişisel olarak iletişim salonuna veya bankanın ofisine gitmeli ve hesabın kapatılmasıyla ilgili bir beyanname yazmalı ve size elinizdeki kartı yeniden göndermeyi ve yeni bir tane almayı reddettiğinizi belirtin.

Para yatırma ve hesap yönetimi para yatırma, para çekme

Birçok insanın göreceli problemleri var.kart "MTS Para" nasıl doldurulur. Bunu yapmak zor değil. Bir komisyon ödemeden ve birkaç saniye içinde, MTS mağazalarının gişelerinde ve banka ofislerinde nakit para kazanabilirsiniz. İyi bir seçenek, bankaların herhangi bir banka hesabından veya "Cyberplat" ve "Eleksnet" terminalleri üzerinden ikmalinden nakit olmayan bir transferdir.

ATM'lerde komisyon almadan para çekebilirsiniz."Birleşik Dağıtım Sistemi" nin katılımcıları olan MTS-Bank ve bankalar. Bu konuda daha fazla bilgi ve ATM adresleri resmi web sitesinde bulunabilir.

Bankacılık ürününün sahibi olmak "MTSPara ", mobil ve internet bankacılığının yanı sıra SMS-bilgilendirme gibi hizmetleri bağlayarak kartın dengesini kontrol edebilirsiniz. Bu, nerede olursanız olun, günün veya gecenin herhangi bir saatinde hesap bakiyenizi tutma fırsatı verecektir.

Nakit bonuslar

Bir kart alırsan, fırsatın var.ödenen ikramiye çeşitli kullanın, onunla geldi. Bu MTS Bonus programı, ücretli seçenekler seti, banka ortakları ve ikramiye programı uluslararası ödeme sisteminin MasterCard ait "İyi Satın" bonus programı bir indirim.

MTS Bonusu

MTS'nin sırrı yokBu program için kart puanına dönün, kartın üzerinde harcanan 1 puan 30 ruble. Yeni bir müşteri olarak, toplam 3.000 rubleye mal ve hizmet için ödeme yaparsanız 1.000 karşılama ikramiyesi alacaksınız. Program kapsamındaki puanlar, satın alma süresine bağlı olarak her ayın 10 veya 25'ine kadar ayda iki kez kredilendirilir.

bir kart para vermek

Ayrıca, MTS aboneleri ağ, İnternet, SMS ve MMS içinde dakikalarca çağrı için puan alışverişi yapabilir. Ayrıca popüler medyaya abonelik ikramiye ödeme fırsatı varsa.

Puanların ödüllendirilmediği unutulmamalıdır.haritadaki her işlem. MTS-Bank'ın resmi web sitesinde, MTS Money kartının bakiyesi ve bonus tahakkukları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Ücretli seçenekler. Mobil program

Eğer bir MTS abonesiyseniz, eğer 300 ruble ödüyorsanızyıl Hücrenden hesabına her ay bir kredi kartı alışverişlerinizi miktarının% 3'ü döndürmez ancak az 3000 ruble olacak. Eğer bir banka kartının sahibinin iseniz,% 1 olsun, ama bu seçenek sizin için ücretsizdir.

Ücretli seçenekler. Alışveriş programı

Yıllık 1.200 ruble ödeyerek, ayrıcaAy için kartın% 3'ünü temiz parayla, ancak ayda 5000'den fazla ruble almayın. İkramiye almak için, ayda bir 15.000 ruble ödeme yapmadan satın almalı ve ödemelisiniz.

Ücretli seçenekler. "Birikimli" program ve Seyahat programı

Her yıl 700 ruble ödeyerek her biriniz olacaksınız.(20 000 ruble devir miktarının aşılması durumunda)% 8 (miktar ayda 20 000 ruble aşmıyorsa) ikramiye programı şartları altında ay "Toplu" 5 ile% almak için.

Seyahat seçeneği yılda 1,300 rubleye mal oluyor.bilet satın alma, otel rezervasyonu ve araç kiralama bedeli ile bonus puan ve tazminat alma fırsatı. Rusya'da 20 ruble harcadığınızda 1 puan alır, yurt dışında bir şey satın alırsanız, aynı tutar için 2 puan alırsınız. 1 puan = 0,5 ruble, bonus hesabından 3000 puanlık birikimden sonra otomatik olarak ana kart hesabına para yatırılır. Birikmiş bonusların maksimum sayısı 6000'dir.

Ancak, burada bilmeniz gereken birkaç şey var:

 • Teklif edilenler arasından sadece bir bonus programı bağlayabilirsiniz.
 • Başka birine geçmeye karar verirseniz, eski için kullanılmayan fonların bakiyesi size iade edilmeyecektir.
 • Banka, kendi takdirine bağlı olarak, sizin için herhangi bir seçeneği kapatırsa, kullanılmamış fonların bakiyesini iade etmelidir.
 • Yazılı olarak ödenen seçenek için parasözleşme, kart sahibinin kredi hesabından değil, kendi hesabından çekilir. Aslında, yeterli miktarda para bulunan, oradan para yazıyorlar ve bu bir kredi veya banka hesabı olabilir. Bu nedenle, hizmet maliyetinin sizden hesaplanmasını öğrenmek için tüm harcama işlemlerini takip etmeniz gerekir.

"Başarılı Satın Alma" programı. Banka ortaklarından indirimler

Bu, en standart bonus programdır.bankaların çoğunluğu var. Harita üzerinde satın alırken ortak mağazalardan indirim alma fırsatınız var. Onlar çok fazla değil ve onlar hakkında bilgi ve oyunculuk promosyonları MTS resmi web sitesinde alınabilir.

Uluslararası ödeme sistemi MasterCard Bonus programı

Bu olasılığı az biliyoruz, amaUluslararası ödeme sistemleri de müşterileri teşvik etmek için kendi programlarına sahiptir. Bonuslar hakkında bilgi almak için, sadece MasterCard ödeme sisteminin sitesine gidin.

kart mts para şartları

Insanlar der

Hiçbirimiz için pek çok insanın sırrı yok.Herhangi bir vesileyle pek çok görüş. herhangi bir banka ürün gibi "MTS Para" - Bir harita, yorum farklı, ama daha olumsuz çağrışım var. Tüm öncelikle insan hatası dayanmaktadır: düzgün kartın kapanış prosedürünü yürütmek için başarısız oldu, bağlı olan herhangi bir ücretli servisler tarafından takip değil ve gereksiz devre dışı bırakmayın, tesadüfen hizmetin sözleşme okumak ya da hiç okumak, iyice tarifelerin tablosunu okudu vermedi, Pin kaybetti kartı yeniden vermek ve daha fazlası için kod ve ödenen para.

bir kart mts para nasıl

Bu nedenle, bir tutucu olmaya karar verirsenizBu kart (diğer herhangi bir kredinin yanı sıra) ana ve önemli tavsiyelere uyun: Almadan önce tüm ayrıntıları "from" ve "before" önce okuyun. Sonra hoş olmayan bir duruma girmeyecek ve kullanırken maksimum fayda sağlayamayacaksınız.Related news

 • Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller
 • 2019 yeni nesil yatak odası takımları
 • BONCUKSUZ PULSUZ ÜTÜSÜ KOLAY İPLİK OYASI YAPIMI
 • Çarpıcı Mısır: unutulamayacak şehirler ve tatil köyleri
 • Ciğer Sarma Tarifi Videosu

 • MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 39

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır


  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 53

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 11

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 5

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 87

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 46

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 23

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 26

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 34

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 80

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 71

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 52

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 92

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 88

  MTS Para (harita): yorumlar ve koşullar. MTS Money kartı nasıl verilir, alınır, etkinleştirilir, kontrol edilir veya kapatılır 38