18.06.2019

MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 55

MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir? MTS'nin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim?

Mobil operatörler maksimize etmeye çalışıyorHer abonede sadece iletişim hizmetleri sağlayarak kazanmak. Genellikle, şirketler daha fazla kâr elde etmek için daha az şeffaf ve dürüst yollara başvururlar. Bunlardan biri, sözde aboneliklerin sayısıdır. Bu nedir, nasıl çalışır ve abonenin abonelikleri reddetmeye çalıştığı (MTS, Beeline, Megafon - bu herhangi bir operatör için geçerlidir), bu makalede anlatırız.

MTS'de aboneliklerin nasıl bulunacağı

Neden abone olunur?

Başlamak için,İçerik genel olarak kullanıcının telefonuna girer. Açıkçası, her birimizin elinde çoğu zaman bir akıllı telefon var. Bu doğal - bir kişi bu şekilde irtibatta kalmayı tercih ediyor. Dahası, önemli bir şeyin kaçırıldığını öğrenmek için cihazımızın ekranına sık sık bakarız. Bu, sözde "abonelikler" in psikolojisinin temelidir - telefonun ekranında "aboneyi ilgilendirebilecek" bilgiler görüntülenir. Ek olarak, ödenen içeriğin sağlanması ile ilgili.

Bunun her şeyin paraya mal olduğunu farketmek, ama hayırOnun için faiz temsil etmiyor, abonelik abonelikten çıkmak için nasıl arıyor arıyor. MTS bu konuda en müdahaleci operatörlerden biridir. Bu nedenle, örneğinde, her şeyin nasıl çalıştığını analiz edeceğiz.

MTS aboneliklerini iptal et

Mobil İçerik

Sen soracaksın: "Kullanıcılar bu aboneliklerde neler sunuyor? Para ödemek için ne yapması gerekiyor? "Cevap veriyoruz: Bu, özellikle eğlenceli bir karakter olan farklı mobil servislerin bir sorusu. Örneğin, hizmete "Burçlar" veya "Hava Durumu" aboneliği; "Anecdotes" veya "Video" portalına erişim - tüm bunlar MTS abonesi ekranında her an ortaya çıkabilir. Ve bu mesajların çıktısının teknolojisi, hizmeti reddetmek için ilgili düğmeye basmanın gerekli olduğu şekildedir. Bu nedenle, müşterinin reklam mesajını yanlışlıkla tıklatması olasılığı yüksektir, bu da fonların geri çekilmesine ve tahminlerin, fıkraların ve benzerlerinin görüntülenmesine yol açacaktır.

Yani şunu söyleyebilirsin: Operatör, tüm bu servislerin abone için özel bir değere sahip olmadığını, ancak bu mesajların özel bir formunu kullanarak, yanlışlıkla yapılan tıklamaları ve kullanıcının bu hizmetleri sunma kurallarını görmezden geldiğini anlar.

Aboneliklerin "Lideri"

Daha önce belirtildiği gibi, en kalıcı olanlardan birioperatörler MTS olduğunu. Çoğu kullanıcı şirket gerçekten bu nedenle abonelikler MTS aboneliğinden hakkında bilgi arayan web sitelerinde veya ücretli olarak video izlemek için olasılığı üzerinde ödenen bazı müzikal hitlerinden hakkında gereksiz bildirimleri ile abonelerinin telefonları "doldurur". Teklif oldukça çok olabilir, ama birinin sonucu - abone düşülen fonlar, o zaman internette yaygınlığını ve herhangi bir video veya bir tahmin, değmez şey izleme fırsatını verilmiş, hizmet, alır. Ancak, MTS abonelikleri şarj etti.

MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir

Hizmetlerin maliyeti

Aslında, operatörün çalıştığı fiyatlar,aboneye sağlanan içeriğe bağlı olarak değişir. Bu şekilde kandırılan kişilerin ifadelerini okursanız, operatör abonelikle çalışmak için günde 17 ruble kiraladı. Bununla birlikte, günde vurulmuş olan yaklaşık 200 ruble dedikleri durumlar vardır. Yani, bu aboneliğin ne kadar tutacağını öğrenmek için, yalnızca hükmün koşullarını okuyabilirsiniz. Ve yine her şey, birlikte çalıştığınız hizmete bağlı.

Örneğin, MTS’nin ücretli abonelik hizmetleridir.MTS-bilgi, hem de bir portal hizmete i-Free.com ve bu satıcılarının 0770. Her sağladığı bazı burçlar, espriler ve malzeme sunmaktadır. kullanıcı pop-up mesajları aracılığıyla abone kabul eder, abonelik aktif ve mobil hesapları tekrar şarj edilmesi başlarlar edilir.

MTS abonelikleri nasıl kontrol edilir

Aboneliklerin Dezavantajları

İçerik sağlayıcılar için nesıradan aboneler arasında avantaj önemli bir dezavantaj olarak kabul edilir - kullanıcı, bazı abonelik nedeniyle günlük yazma işlemini etkinleştirdiğine dair doğru bir şekilde bilgilendirilmemiştir. Bir kişi, parayı yalnızca birkaç kez dengeyi kontrol ettikten sonra kaç para olduğunu geri çektiğini fark edebilir.

Operatörün, bir kişiyi, abonenin bilgisi olmadan, hesaptan para çekilmesi esasına göre "aktardığını" gösterir. Ve bu kazanır.

Can sıkıcı aboneler

MTS abonelikleri nasıl kaldırılır

Açıkçası, insanların ne kadar çok ses çıkardığını, nasılMTS aboneliğinden çıkmak, paranın kendi hesabından düzenli olarak kaybolması. Bu sinir bozucu, çünkü herhangi bir servis sipariş etmediğinden emin olabilirsiniz. Operatör size ödenmiş anekdotlar verildiğinde ısrar ediyor. Soruya "Neden anekdotlara ihtiyacım var?" Sorusu yanıtlandı. Şirket, abonenin kendisine abone olduğunu yanıtlıyor.

Hizmetin empoze edilmesiAkıllı telefonda dikkatsizlik ve sürekli itme mesajları, kimse umursamıyor. Bu nedenle, hiçbir şey için paranızı kaybetmemek için MTS aboneliklerini nasıl reddedeceğinizi ve mobil hesabınız için nasıl sakin olacağını anlatırız.

Bağlı hizmetler nasıl bulunur?

Ve kontrol etmeniz gereken ilk şey,Şu anda hangi aboneliklere abone olduğunuz. Sadece bu şekilde her şeyi devre dışı bıraktığınızdan emin olabilirsiniz. Buna karşılık, MTS aboneliklerinin yönetimi çeşitli yollarla gerçekleştirilmektedir. Hepsi bu bölümde ele alacağız.

MTS abonelik yönetimi

Yani, ilk seçenek yararlanmaktırözel takım. Abone olduğunuz şeyi öğrenmek için * 152 * 2 # tuşlayın. Bu, aboneliği MTS'ye göre kontrol etmenin en kolay yoludur. Bu operatöre bağlı telefondan da 152'yi arayabilir, sonra sesli menüde düğmesine 2'yi seçebilirsiniz.

Başka bir seçenek site üzerinden. MTS için aboneliklerin nasıl kontrol edileceği, şirketin resmi portalında belirtilir. Sadece hesabınıza gitmek ve "Aboneliklerim" bölümünü seçmek için yeterli. Doğrudan aynı sayfada, paranızı ödediğiniz hizmetlerin bir listesini göreceksiniz.

Aboneliklerimi nasıl yönetirim?

MTS aboneliklerinin yönetimine dikkat edilmelidir.Özellikle abone olduğunuz şeyleri kontrol edebileceğiniz aynı yöntemlerle gerçekleştirilebilir. Ve 152 nolu menüde ve kişisel hesapta, operatör abonenin bir ya da bir başka seçeneği bağımsız olarak devre dışı bırakmasına izin vermektedir. Bu, "MTS'ye abonelik nasıl kaldırılır?" Sorusunun yanıtıdır. Prosedür son derece basittir ve özel bir şey gerektirmez. Ancak tüm abonelikleri tamamen kapatmanızı veya tek tek yönetmeyi, bunları tek tek reddetmenizi sağlar.

USSD-komuta

MTS’deki aboneliği öğrenmekle, bunu anladık. Bununla ilgili sorunlar ortaya çıkmamalıdır. Sizin için gerekli olan her şey bir arama yapmak veya çevrimiçi olmaktır.

MTS'nin ücretli abonelikleri

Aboneliklerle çalışmak için başka bir mekanizma varDijital komutlar telefonunuzdan gönderilir. Tabii ki, MTS'de aboneliğin nasıl öğrenileceği sorunu, karar vermez - bunun için bilgi menüsüne erişmeniz gerekir. Ama bunu veya bu servisi devre dışı bırakmak için, sadece sayıların bir kombinasyonunu yazabilirsiniz. Burada olası abonelikler ve devre dışı bırakıldıkları komutların küçük bir listesi: burç - * 111 * 4752 #, anekdotlar - aynı kombinasyon, sadece 4752 - 4753 yerine; haberler - 4756, hava durumu - 4751 vb. Bu komutlar MTS-Info servislerinin devre dışı bırakılmasına yol açacaktır.

Ve başka servis sağlayıcılar var. döviz kurları (STDG) iş burç (ETS bakınız), müzik (DUR (770,655 için STLG göndermek, devre dışı bırakmak için), burç seviyorum: Örneğin, menü listesi 0770. Bu MTS ile aynı özellikleri yaklaşıktır 771160'de), yetişkin videosu (771202'de STOP).

Hiçbir şey yardımcı olmamışsa

Müşteri geri bildirimi olduğunu gösterirDurum, hiçbir şey yardımcı olmadığında ve para kaybolmaya devam eder. Bu durumda MTS abonelikleri nasıl kaldırırım? Şirketin ofisi veya iletişim merkezi ile iletişime geçmek gereklidir. Bunu yapmak için, (bir mobil cihazdan) 0890 böyle durumlar için özel numara veya sabit telefon bu konuda yetkin bir uzman ile bağlanacaktır çevirdikten sonra 8.800.250 0890. çağırabilir. Ayrıca, MTS aboneliğinden nasıl çıkacağınızı bilmediğinizi, ancak bunu yapmayı çok istediğini açıklamak zorundadır. Büyük olasılıkla, numaranıza tam olarak ne eklendiğini anlamak için yardım edersiniz, bundan sonra şirketin çalışanı bu seçeneği kapatmayı teklif edecektir. Eğer bunu yaparsa, görevle başa çıktığınızı düşünün.

Sonuçlar, fonların hesaptan kaybolmasıyla daha sonra görülebilir. Ayrıca odanızda hala herhangi bir hizmet olup olmadığını kontrol edin, kişisel hesabınızda yapabilirsiniz.

Pop-up mesajlardan kurtulmak içinHizmete imza atmayı teklif eden (makalenin başında konuştuk), operatörden "İçerik Yasağı" hizmetini etkinleştirmesini isteyin. Bu ücretsizdir, ancak reklam mesajlarını saklamak için oldukça etkilidir.Related news

 • Yulaf Ezmeli Pratik Kahvaltı
 • KEBAN Haberleri: Elektrikli sobadan çıkan yangında 17 yaşındaki Melih öldü
 • Şafak Sezerden dolar açıklaması
 • Kibrit Kutusundan Düğmelik Çekmece Yapımı
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 6

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim


  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 1

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 47

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 100

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 64

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 53

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 43

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 80

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 77

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 76

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 7

  MTS abonelikleri aboneliği nasıl iptal edilir MTSnin bağlı servislerini ve aboneliklerini nasıl bulabilirim 46