Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteriMount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri

20.05.2019

Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 30

Mount Cligan: "Oyunun Tahtları" serisinin karakteri

Grigor "Dağ" Kligan ikinci sınıftır"Oyunun Tahtları" dizisindeki karakter. Bu adam, insanlık üzerinde sınırları olan insanüstü bir güç ve kendi isteğine sahip bir karaktere sahiptir. Pek çok izleyici için, bu antagonist, kardeşi, gizemli geçmişi ve Oberin Martel ile olan olağanüstü mücadelesi ile ilgileniyordu.

Karakter hakkında genel bilgi

Grigor "Dağ" Kligan en büyük çocuktuAilesi, bu nedenle Lannisterlara bağlı olan evinin başlığının mirasını devraldı. Genç bir yaştan itibaren dayanıklılığı ve ateşli öfkesi nedeniyle ayrıldı. Kardeşi oyuncaklarını talep etmeden aldığında yüzünü bir meşale ile yaktı. Yaşla, adam daha fazla güç kazanıyordu ve vücudu inanılmaz bir boyuta ulaştı.dağ kiliGrigor "Dağ" Kligan kalesinde kurallarışiddetli bir şekilde. Ailesinin hizmetçilerinin büyük bir kısmı topraklarını yönetmeye başladığında gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Lannisterlar, bu karakteri askerlerinin öncüsüne liderlik etmek için her zaman görevlendirmişlerdi, çünkü teslimiyetinde en çılgın savaşçılar vardı. Onun için, toprakları yağmalamak, tüm şehri yakmak ve binlerce masum insanı öldürmek değersizdi. Her zaman emirleri dinledi ve bunun için feodal beylerinin ordusunda yüksek bir görev aldı.

Karakterin ilk sözü

Grigor "Dağ" Kligan bir katılımcı olarak bahsedilmektedirTargarienes'e karşı Robert Baratheon'un ayaklanması sırasında Kraliyet Limanı'nın ele geçirilmesi. Taç Prensi'nin kardeşi ve onun iki çocuğunu, şahsen Lannisterların onurunu kazandı. Serinin ilk sezonunda, bu büyük adam Kral Eddard Stark'ın sağ elinin atanması onuruna şövalye bir turnuvada evini temsil etti. Kolayca birçok rakibi eyerden yıktı, ancak Loras Tyrell tarafından yenildi.uçurum dağBu onu çıldırdı ve şimdiki zamanını aldıasil bir evin soyunun kaybının intikamını almak için silahlar. Grigor "Dağ" Kligan, savaşın başlangıcına yapılan çağrıya cevap veren ilk kişi oldu ve derhal Katilin Stark'ın memleketi olan Nehir Topraklarında yağmaya başladı. Kralın eli eylemlerini hukuka aykırı ilan eder ve başlıkları boşa çıkarır, ancak Eddard Stark'ın idam edilmesi nedeniyle emir yürürlüğe girmez. Jamie Lannister vassal'ın ele geçirilmesinden sonra, Kligan, dizilerde sürekli olarak bahsedildiği gibi, tüm Nehir Arazisini tamamen yakmak için bir emir alır.

Kligan'ın katılımıyla en ünlü bölümler

Aşağıdaki olaylarda Grigor "Dağ" Kliganisyancıları arıyordu çünkü meşhur ateşli şövalye Beric Dondarion ile bir kez tanışmış ve onu yendi. Gelecekte, karakter nadirdir ve sadece dördüncü sezonda ana arenaya gider. Burada Cersei Lannister'in şövalyesi olarak hareket eder ve memleketinde birçok savaşa katılan usta bir savaşçı olan Oberin Martell ile savaşır.Gregor Kligan DağıBu mobil savaşçı orjinal yardımı ileTeknik Kligan'ı öldürmeyi başardı, ama son anda "Dağ" başını kendi elleriyle tutmayı ve kafatasını ezmeyi başardı. Böylece, bu savaşta her iki şövalye de öldürüldü. Beşinci sezonda Quiberne'nin deneylerinin yardımıyla yeniden dirildi. Vücudunun temelinde, yeni kraliçenin emrini sorgulamayacak şekilde sadık bir sadık asker yaptılar. Diziler, dirilen savaşçının bir “Dağ” olduğunu söylemez, ancak vücudunun etkileyici büyüklüğü bu düşünceyi iter.

Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteriMount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri

Related news

 • Doğru Yürüyüş Kilo Verdirir
 • ÇİÇEKLİ 4 PARMAK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Gamba Osaka
 • Kolay Gösterişli Ayşenin İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Zarif Bir Açık Örgü Modeli Yapımı

 • Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 42

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri


  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 70

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 64

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 99

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 8

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 58

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 18

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 82

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 93

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 73

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 83

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 98

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 44

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 59

  Mount Cligan: Oyunun Tahtları serisinin karakteri 51