Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 2019

Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 2019

Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 72 06.02.2019, 22:34

Moskova'daki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer

Perovo - Moskova ilçelerinden biri, farklıBugün gelişmiş altyapı ve bir çok kültür ve eğlence tesisatı. İyi düzenlenmiş bir yeşil rekreasyon alanı da vardır. Bu Perovsky parkı - düzenli yürüyüşe gelen tüm yerel halk ve Moskovalılar bazen diğer bölgelerden geldiği bir yerdir. Bu rekreasyon alanı hakkında ilginç olan, tatil verenlere ne tür bir eğlence sunuyor ve bugün ne yapabiliyoruz?

Avlanma alanları, lüks bir malikânesi, şehir parkı ...

Perovsky ParkıPerovo bölgesi aynı adı taşıyan ismini aldı.köy, bir zamanlar bu yerde. Birçok tarihçiye göre, burada kraliyet avlanma alanları vardı. Bu gerçek, ilçenin amblemi ile gösterilir - altın avcılık boynuzu ve gümüş bir tüy. Yerel araziler ve mülk sürekli el değiştirdi. Bir zamanlar burada inşa etmiş olan Count PA Golitsyn'in sahibi olduğu mülk, burada Tanrı Anne Simgesinin Kilisesi olan "İşaret" (1708) bugüne kadar korunmuştu. Daha sonra mülkiyet, birçok efsane ve dedikoduların bulunduğu bir adam olan Ya V. Bruce'un malıdır. Ardından emlak Elizaveta Petrovna tarafından satın alındı ​​ve A. G. Razumovsky'ye verildi. İmparatoriçe'nin favorisinin ölümünden sonra, arazi yine bir usta kalmadı ve daha sonra devrim anında Perovsky Parkı resmen burada açıldı. Bugün muhteşem görkemli malikanelerden sadece anıları var ancak bu arada rekreasyon alanı güçlü ağaçlardan övünebilir ve bazıları yüz yılı kutlamışlardır.

Perovo'daki modern park - Moskova'da iyi bir seviyede dinlenmek

Moskova'da dinlenBugün rekreasyon alanı iyi donanımlıdır vetüm çevredeki sakinleri gezmek için en sevilen yerlerden biridir. Mimar Gilardi'nin yazarı olan parkın tarihsel düzeni korunmaktadır. Burada bulunan en önemli modern tesislerden biri Lokomotiv spor stadyumudur. Ayrıca parkta bir gölet, büyük bir patinaj alanı olan Ferma, çocuk ve spor kasabaları var. Özel önem alanı konumlar verilir: Onlar "roller coaster" ve diğer "ciddi" atlıkarınca bekliyor çünkü aralarında basit vardır en genç (trenler ve salıncak) için tasarlanmış, aynı zamanda yetişkinler için adrenalin fanlar, sıkılmış olmayacaktır. Park Perovsky açık spor en çeşitli türleri için küçük ama son derece ilginç zoougolkom, yaz sahne ve sinema, hem de istihdam olanakları zevk.

Çocuklar için en iyisi

Perovsky park gözde mekanları Moskova'da aile tatilleri bugün pek çok kişiyi sunuyoreğlence merkezleri ve kültürel organizasyonlar. Ancak başkentin pek çok sakinleri ve konukları parktaki çocuklarla yürüyüşe çıkmayı seviyor. Perovo'da dinlenme alanı, bütün gün harcamaktan sıkılmayacağınız bir yerdir. Tesisin topraklarında, sadece olağan slaytlar ve kum tırnakları değil aynı zamanda alışılmadık mekanlar da bulunan birçok açık oyun parkı bulunmaktadır. Özellikle güzel olan, rekreasyon alanına giriş ücretsizdir ve herkes için tamamen özgürdür. Burada sıkılmayın ve atlıkarınca sevenler olsun. Perovsky park konumlar her zevke uygun misafirlerini sunmaktadır. En gençler için bu ve atlıkarınlıklar: "atlar", "trenler", trambolinler. Gençler ve yetişkinler için bir çok eğlence. Herkes Perovsky Park'ta kendi beğenisine göre bir şeyler bulacaktır. Klasik atlıkarıncalara ek olarak, su balonları gibi en modern eğlence olanakları da vardır. Lokantalara binmek, yaşayan sincap, safkan tavuk, sülün, tavşan, keçi ve diğer hayvanlara hayvanat bahçesine gidebilirsiniz.

Spor hayattır

Perovsky Park herkes için harika bir yerspor severler ve aktif yaşam tarzları. Burada açık spor sahaları var. Profesyoneller için, stadyum "Lokomotif". Parkta, sadece koşmakla kalmayıp bisiklet ve patenleri de sürdürebileceğiniz yeterli yollar vardır. Spor ekipmanlarının kiralanması da rekreasyon alanında faaliyet göstermektedir. Sizinle bisiklet veya merdane almazsanız - önemli değil, her zaman uygun bir fiyata kiralanabilirler. Bisikletlilerin rahatlığı için ayrı pistler vardır - burada yürüyerek yürüyenlere müdahale etmeden esinti ile binebilirsiniz.

Perovsky Park'ta başka neler yapılabilir?

Perovskiy Park MoskovaRekreasyon alanı topraklarında kafe ve nokta varfast food Parkın tamamı yıl boyunca açıktır. Kışın kayak pistleri burada yapılır, her zaman paten ve hokey oynayabileceğiniz buz pateni pisti doldurulur. Ayrıca soğuk mevsimde, haddelenmiş boru hatları ve inişler için güzergahlar düzenlenmiştir. Yaz aylarında, birçok aile sadece gölgeli sokaklarda yürümek veya piknik yapmak için buraya gelir. Daha önce hiç burada bulunmadıysanız, Perovsky Park'ı ziyaret ettiğinizden emin olun. Moskova, birçok güzel mekânın bulunduğu bir şehir, ancak Perovo'daki rekreasyon alanı en rahat ve ilginç olanlardan biri. Modern eğlence tesisleri ve yeşil alanları başarıyla birleştirir. Her ne kadar çoğu zaman park çocuklara da denirse de, yetişkinler de burada dinlenmek için ilginç ve keyifli olacaklar.

Perovo'da rekreasyon alanına nasıl gidilir?

Perovsky Park adresiPark tüm yıl boyunca ve günün her saatinde açıktır. Turistik mekanlara binme 10:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılabilir. Tatillerde, konserler ve diğer etkinlikler burada düzenlenir. Rekreasyon alanına gitmek hiç de zor değil. En yakın metro istasyonu Perovo, daha sonra karayolu ile ulaşım, örneğin 617 numaralı otobüsle Lazo caddesinin durağına kadar. Perovski park adresi şu şekildedir: Lazo sokağı, sahip olunan 7. Yerleşim bölgesi, aynı yerden karayolu ulaşımından açıkça görülebilir.

Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 2019

Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 2019

Related news

 • Nijeryada Boko Haram üyesine 15 yıl hapis
 • Bağlı aile geleceğin ailesidir
 • Kahvenin faydaları

 • Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 37

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer


  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 10

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 17

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 61

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 48

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 100

  Moskovadaki Perovsky Parkı: Bölgenizde dinlenmek için en iyi yer 42