Moskovada Fransanın vize merkezleri 2019

Moskovada Fransanın vize merkezleri 2019 Moskovada Fransanın vize merkezleri

Moskova'da Fransa'nın vize merkezleri

Dünyadaki en romantik yerParis, dünyanın dört bir yanından gelen sevgililer, bu harika şehre en az bir kez ulaşmaya ve Eyfel Kulesi'nin ya da Notre Dame Katedrali'nin güzelliğine hayran olmaya çalışırlar. Fakat Fransız devleti vize politikasına karşı çok talepkar ve katıdır. Bu Avrupa ülkesini ziyaret etmek isteyen Rus turistlere, ikametgahlarının yapıldığı yerde Fransa'nın vize merkezlerine kayıt yaptırmak için belgeleri sunmuş bir Schengen vizesi almanız gerekiyor.

Fransız vizesi için nereye başvurabilirim?

Hiç rastlamayan birçok kişiSchengen bölgesine girmek için bir geçiş elde etme prosedürü, başlangıçta nereye gidileceğini ve nereden başlayacağını bilmemektedir. Öncelikle, gerekli tüm belgelerin toplanması ve tescilli olarak, on sekiz adet miktarında Rusya topraklarında bulunan Fransa'nın özel vize merkezlerine götürülmesi gerekmektedir. Her bölge ve kayıtlı kişilerin, Fransız devletinin Schengen vizesi tasarımında Rus vatandaşlarına yardım etmesi için kendi şirketlerine yetkileri vardır.

fransa vize merkezleri

Sermayenin sakinleri için iki yol varbu Avrupa ülkesine girmek için izin almak. Aşağıdaki kurumlara başvurabilirler: Fransa Büyükelçiliği, Visa Center (Moskova) ve kendileri için en iyi seçeneği seçerler.

Avantaj ve dezavantajları

Konsolosluğun eksilerinden biri,Resepsiyon birkaç ay boyunca kaydedilmeli ve belgeleri şahsen ibraz etmelidir. Fakat bu şekilde bir Fransız vizesi verirseniz, aracıya fazladan para harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca eşiniz veya kocanız için, el ile yazılmış bir vekaletname sunabilirsiniz.

Fransa'da vize merkezleri bir dizi varyararlanır. İlk olarak, bariz artı, büyük hatlarda, maksimum on dakikada durmanıza gerek yoktur. Şirketteki istişareler için en azından her gün gidebilir ve heyecan verici sorulara cevap alabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir belgenin kopyalarının yapılması gerekirse, Fransa'nın vize merkezleri, müşterilerinin rahatlığı için özel olarak temin edilmiş bir ortamdan bir şeyler bastırma ihtiyacı duyması durumunda fotokopi makinesi veya bir yazıcıya sahip bir bilgisayar sağladı. Bu kurumun bir başka avantajı, pasaportun kurye ile teslim edilmesinin, daha önce bu prosedürü kabul etmiş olmasının mümkün olabileceği düşünülebilir.

Bu şirketin tek dezavantajı, merkezin hizmetleri için bir aracı olarak hareket eden ek maliyetlere duyulan ihtiyaçtır.

fransa'da fransa vize merkezleri

Gerekli belgeler: liste

Öncelikle yapılacak ilk şeyFransa'daki vize merkezlerine Moskova'da başvurmak, başvuru formunu Fransız Devleti Konsolosluğu'nun web sitesinden indirmek ve doldurmaktır. Bu elektronik olarak yapılabilir.

Ardından, aşağıdaki gibi gerekli tüm belgeleri toplayın:

 • sağlık sigortası;
 • gidiş-dönüş uçak bileti;
 • Fransa'ya davet varsa, otel rezervasyonu;
 • iş veya çalışma referansları;
 • Pasaport ve resmi pasaportların kopyaları;
 • Ayrıca bankadan gelen ifadeyi de unutmaHerhangi bir miktarın belirtilmesi durumunda finansal ödeme gücünü teyit etmek, çünkü Fransız Cumhuriyeti Konsolosluğu, ülkeye bir gezi yapmak için yeterli olan, gerekli gelir rakamını göstermez;
 • İki parçadan oluşan bir fotoğrafta, mavi bir arka plana ve 3.5x4.5 cm boyutlarına sahip olmalıdır.

Sadece kendiniz için vize başvurusu yaparsanız,fotoğrafla ilgili herhangi bir tutarsızlık veya sorun olması durumunda, Fransa'daki vize merkezleri ziyaretleri sırasında kurumlarının içinde fotoğraf çekmeye fırsat tanır. Ancak yakın akrabalar için vize izni verilirse, fotoğraf stüdyosunda çekilen resimlerle bir flash sürücü getirmek daha doğru olacaktır, böylece fotoğraflara yorumlarınızı düzeltebilirsiniz. Ancak, Eylül 2015'ten beri, başvuranın biyometrik prosedür için önce kendi başına görünmesi gerektiği ve daha sonra gerekli ve eksik belgelerin akredite tarafından yazılı vekaletnameye göre teslim edilebileceği yönünde bir kararname çıkarılmıştır.

Merkeze gitmeden önce telefonla veya internetten ön kayıt yaptırmak daha iyidir.

elçilik fransa vize merkezi moskova

Küçükler için vize kaydı

Çocukların ebeveynlerden biri ile seyahat etmeleri durumunda, bu geziye katılmayan başka bir kişiden, çocuğu Rusya'dan ihraç etme rızasını doğrulayan bir belgeye ihtiyacınız vardır.

Bütün aile seyahat edecekseBu durumda, küçük bir üye için vize süresi kesinlikle ankette belirtilen seyahat koşullarına karşılık gelecektir. Vize için daha uzun bir geçerlilik süresi için her iki ebeveynten noter onaylı izin almanız durumunda uzatılabilir.

Her iki ebeveynin de vekalet vermeden kısa bir süre içinde birkaç sefer için vize alınması durumunda, çocuk vizesi sadece ilk seyahat için verilecektir.

moskova adreslerinde fransa vize merkezleri

Kurumların iletişim bilgileri

İletişim kurarak vize prosedüründen geçmek daha iyidir.Fransa'da resmi vize merkezleri. Adresleri şöyle görünüyor: Bolshaya Yakimanka Caddesi'nde yer alan Prospekt Mira, ev 64, üçüncü kat veya Büyükelçilik, 45.

Ofis Fransız Cumhuriyeti tarafından yetkilendirilmiştir.Aracı firma, telefon numaraları ile ön kayıt yaparak ziyaret edebilir: +7 (495) 504-37-05 veya +7 (499) 681-13-60. İşlerinin süresi hafta sonları hariç her gün 09:00 ile 16:00 arasındadır.

Fransız elçiliğinde, giriş şu telefon numarası ile yapılır: +7 (495) 937-15-00.

Müşteri Desteği

Prospect Mira'da Moskova'nın Fransa'daki vize merkeziOnun adresinde çok olumlu geribildirim alır. Vize yardımı için başvuruda bulunan birçok müşteri, bu kurumun çalışanlarına yüksek kaliteli ve verimli çalışma performansı için müteşekkiriz. Belgelerin gönderilmesi sadece birkaç dakika içinde gerçekleşir ve bir hafta sonra makbuz bildirimi almayı bekleyebilirsiniz.

barış ihtimaline karşı Moskova'da Fransa'nın vize merkeziİnsanlar ofiste çalışan personel hakkında konuşuyorBu şirket dostça, doğru ve yetkin insanlar olarak. Onlarla en az bir kez konuşanlar, şüphesiz, bir sonraki tercihlerini kendi lehlerine yapacaklardır.

Moskovada Fransanın vize merkezleri 2019

Moskovada Fransanın vize merkezleri 2019

Related news

 • Yeşillikleri Taze Tutma Yöntemleri
 • İğne Oyası Kardelen Çiçeği Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Ferace modelleri
 • Arı Sütü
 • Yağmur Taneleri Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri


  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri

  Moskovada Fransanın vize merkezleri