Metilurasil merhem: Öğretim 2019

Metilurasil merhem: Öğretim 2019

Metilurasil merhem: Öğretim 2 22.02.2019, 07:58

Metilurasil merhem: Öğretim

Metilurasil merhem sarımtırak bir renge sahiptir vehomojen tutarlılık. Zayıf bir özel kokusu vardır. Yüz gram tıpta 10 gram aktif madde bulunur - metilurasil ve yardımcı maddeler: tıbbi petrol jölesi, nipagin, su lanolini. Çare, on beş veya yirmi beş gramlık tüplerde bulunur.

Böyle farmakodinamiklerini göz önünde bulundururkenmethyluracyl merhem olarak hazırlanması, kullanıcı bu dozaj formları, metilurasil biri olduğunu göstermektedir - Bu maddeler, yaraları ve proteolitik enzimlerin aktivitesini inhibe ederek, anti-enflamatuar özellikleri sergileyen humoral ve hücresel bağışıklık faktör aktivitesini artırmak mümkün hücrelerin yenilenmesini hızlandırıcı, anabolik özelliklere sahip olan.

İlaç da lökopoez uyarabilirepitelizasyon. Yara yüzeyine uygulandığında, foto koruma özelliklerini sergiler. Aynı zamanda sindirim sisteminin patolojisinde de etkilidir. Bunun nedeni, bu ilacın mukozal hücrelerdeki nükleik asit metabolizmasını normalleştirme yeteneğine bağlı olmasıdır.

Böyle bir ilacın farmakokinetiği hakkında konuşmakmetilurasil merhem, talimat aşağıdaki bilgileri verir: merhem uygulaması durumunda neredeyse kan dolaşımına emilir ve bu nedenle herhangi bir sistemik etkisi uygulamaz.

Dozaj ve dozaj yöntemi göz önüne alınarakkılavuzu ile methyluracyl merhem gibi ilaç kullanımı, ilaç lokal olarak ince bir tabaka ile, etkilenmiş olan cilt bölgelerine, her gün tatbik kullanılan olduğunu açıklar. Tedavi ve uygulama sıklığı süresi hastalığın evresi ve onun karakterinin gelişimine bağlıdır.

Bu tür bir ilacın metilüreasil merhem gibi yan etkileri hakkında konuşan talimat, aşağıdakileri sıralamaktadır:

- kızarıklıklar;

- anjiyoödem;

- kaşınma.

Bu ilacın kullanımı için endikasyonlar:

- sarsıntılı yaralar;

- yanıklar;

- trofik doku hastalıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkan yaralar;

- fotodermatoz.

Bu ilacın yerel olarak kullanılan diğer tıbbi maddelerle olan etkileşimi çalışılmamıştır.

Bu ilacın aşırı dozu sadeceuzun süreli kullanım. Bu baş ağrıları, baş dönmesi ve sistemik bulgular kadar alerjik reaksiyonların çeşitli ürtiker kendini gösterir. Ancak ilacın kullanımını durdurduktan sonra bu semptomlar kaybolur.

Jinekolojide metilürasil merhem, doktor tarafından verilen süre boyunca kullanılır. Bir sonraki başvuru cevapsız kalırsa, bir sonraki başvurudaki dozun iki katı olmamalıdır.

İlacı, ışığa karşı korunan ve çocuklar için erişilemeyen serin ve kuru bir yerde tutun. İlacın raf ömrü üç yıldır.

Ağ kullanıcıları forumlarda tartışılıyormetilüreasil merhem. Onun hakkındaki yorumlar sadece olumlu bulunur ve zarar görmüş dokuların ve yanıkların yardımıyla iyi şifa hakkında bilgi içerir.

Çoğunlukla insanlar kaynamaktan sonra kalan yaraların hızla kayboluşu üzerine yazarlar. Merhem yorgun hastalarda oluşan bez döküntüsü ve yara yatakları ile savaşmaya yardımcı olur.

Burun altındaki tahrişin iyileşmesi hakkında, soğuk algınlığıyla silinerek ortaya çıkan değerlendirmeler var.

Metilurasil merhemine ve keiliteye yardımcı olur -Dudakların iltihaplı hastalığı, dudak ve mukoza zarının kırmızı kenarlığı yenilgisi ile akıyor. Bu ilaç, bitkisel banyoların kullanımı ile birlikte etkili bir şekilde kullanılır. Dudakların ölçeklenmesinin başlaması gerektiğinde, bu merhem uygulamak için mümkün olan en kısa sürede - ve dudaklar sağlıklı bir görünüm bulacaktır. Özellikle merhem ince tabakası dudak parlatıcısı gibi gözüküyor.

Metilurasil merhem: Öğretim 2019

Metilurasil merhem: Öğretim 2019

Related news

 • KARTON VE HOBİ ÇUBUKLARINDAN SANDALYE MAKETİ YAPILIŞI
 • Sararan Yastıklar Nasıl Temizlenir Enfes Yemek Tarifleri
 • Tarhana Çorbası Tarifi

 • Metilurasil merhem: Öğretim 3

  Metilurasil merhem: Öğretim


  Metilurasil merhem: Öğretim 48

  Metilurasil merhem: Öğretim 86

  Metilurasil merhem: Öğretim 3

  Metilurasil merhem: Öğretim 96

  Metilurasil merhem: Öğretim 57

  Metilurasil merhem: Öğretim 21

  Metilurasil merhem: Öğretim 29