Merhem Finalgon. talimat 2019

Merhem Finalgon. talimat 2019

Merhem Finalgon. talimat 89 01.02.2019, 20:23

Merhem "Finalgon". talimat

Hazırlık "Finalgon" (merhem) talimatı, harici kullanım için birleştirilmiş ürünler grubunu ifade eder. Analjezik ve lokal irritan etkisi vardır.

"Finalgon" ilacı cildin kızarmasına sebep olur.metabolik süreçleri aktive eder, enzimatik reaksiyonları artırır. Kapağın sıcaklığındaki bir artış, kızarıklık görünümü aktif maddelerin hızlı bir şekilde nüfuz ettiğini gösterir. İlacın etkisi lokal olarak ortaya çıkar, birkaç dakika içinde gelişir, yarım saat sonra maksimum verime ulaşır.

"Finalgon" anlamına gelir. Talimatlar. tanıklık

İlaç miyalji kullanım için tavsiye edilir veromatizmal doğanın artriti, artrit, siyatik, lumbago, nörit. Ayrıca, "Finalgon" talimatı, spor yaralanmaları, yaralanmalar ve ligamentöz aparatların, bursitin, tendovaginitin çürüklerinin kullanımını önermektedir. İlaç ayrıca periferik dolaşım bozuklukları için karmaşık tedavide reçete edilir.

"Finalgon" ilacı. Kullanım talimatları

Merhem ile en fazla 5 mm merhem uygulayınÖzel bir aplikatör (merheme bağlanmış). Bu doz, avuç bölgesinin alanına (yaklaşık olarak) eşit bir alan için hesaplanır. Hazırlık "Finalgon" komutu, cildinizi yünlü bir bezle kapladıktan sonra, zayıf sürtünme hareketlerini uygulamanıza izin verir.

Daha önce kasları hazırlamak (ısınmak)sınıfların başlamasından yarım saat önce ilacı uygulamak için önerilen yarışmalar veya fiziksel egzersizler. Uzun süreli (tekrarlanan) kullanımla, reaksiyonda bir azalma olabilir, bu da dozajda bir artış gerektirebilir. Bu durumda bir uzmana danışmak gerekir.

Merhem kullanımı iki ila üç kez tavsiye edilirgün boyunca. On günden fazla süre için "Finalgon" ilacının kullanımı bir uzman tarafından belirlenir. İlaç kullandıktan sonra ellerinizi sabun ve su ile iyice yıkamalısınız.

İlacın kullanımı şişmeye neden olabiliryüz, deride kızarıklık (özellikle uzun süreli uygulama ile), yanma hissi ve ayrıca ciltte kısa süreli tahriş. Çok miktarda merhem kullanılması bu reaksiyonların yoğunlaşmasına katkıda bulunur.

Kontrendike merhem "Finalgon" ile dermatoz, bileşenlere aşırı duyarlılık.

İlaveten, ilacın bozulmuş geçirgenliği, açık yaraları, karnı, boynu, uylukları (iç) olan bölgelerine ilaç uygulanmamalıdır.

Hamilelikte "Finalgon" ilacı geçerlidirAyrıca nedeniyle gebelik sırasında kadınlarda ilaçla yeterli klinik deneyim tavsiye edilmez. nedeniyle ilacın bileşenleri hemşirelik sütüne olsun o açıklanmayan gerçeğine, ilaç ve emzirme reçete değil.

Hastanın cildin hassasiyeti artmışsa, merhemi uyguladıktan sonra ve duş almanız tavsiye edilmez.

Ürünün etkisini azaltmak için aşırı miktarda ilaç uygulandığında, cildin yağ (sebze) yardımıyla, mukuslu gözlerle (kazara yutulmasıyla) - Vazelin ile çıkarılmalıdır.

Pratik gösterdiği gibi, kullanırkenönerilen dozlarda, "Finalgon" preparasyonu hastalar tarafından iyi tolere edilir. İlaç, acıyı hızlı bir şekilde gidermenizi sağlar. Çoğunlukla ilaç, iç yaralanmalarda (çürükler veya burkulmalar) şiddetli ağrıyı hafifletmek için kullanılır.

Finalingon merhem kullanırken dikkatli olunmalıdır. Cilt bölgesine çok fazla uygulama yapmayınız. Merhem kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir.

Merhem Finalgon. talimat 2019

Merhem Finalgon. talimat 2019

Related news

 • Uluslararası taşımacılık kuralları
 • Kar Yağdı Tatlısı Tarifi
 • Makyaj malzemesi alırken bilinmesi gerekenler
 • Uterusun ultrasoni: iletim için tip ve endikasyonlar
 • SSCBnin Eğitimi
 • En Etkili Zayıflatan Bitkiler ve Bitki Çayları

 • Merhem Finalgon. talimat 91

  Merhem Finalgon. talimat


  Merhem Finalgon. talimat 54

  Merhem Finalgon. talimat 23

  Merhem Finalgon. talimat 67

  Merhem Finalgon. talimat 90

  Merhem Finalgon. talimat 32

  Merhem Finalgon. talimat 15

  Merhem Finalgon. talimat 72

  Merhem Finalgon. talimat 50

  Merhem Finalgon. talimat 2

  Merhem Finalgon. talimat 44

  Merhem Finalgon. talimat 8

  Merhem Finalgon. talimat 68

  Merhem Finalgon. talimat 43