Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 2019

Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 2019

Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 21 25.02.2019, 19:23

Tüm Haberler

Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nike'ın 'Çık, Oyna' kampanyasına katıldı

Yüz Yüze

Nike, farklı spor dallarından genç ve profesyonel sporcuların ünlülerle bir araya geldiği kampanyası ‘Çık, Oyna’ ile herkesi spor yapmaya çağırıyor. Nike’ın yeni kampanyasında Türkiye A Milli Futbol Takımı yıldızlarından Arda Turan ve Abdülkadir Ömür, Taekwondo Dünya Şampiyonu Milli sporcu İrem Yaman ve 400m İşitme Engelliler Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Yasin Süzen gibi sporcuların yanı sıra aktris Melisa Şenolsun, Elvin Levinler ve aktör Birkan Sokullu yer alıyor. Dudulluspor Kadın Futbol Takımı’ndan 17 yaşındaki Berdan Bozkurt, BMX sürücüsü Taner Erdaş, Freerunner Emir Ünder ve Dans Fabrika ekibinden Sam Gizem Sözer gibi isimler de projeye destek veren isimler arasında bulunuyor.

Aktris Melisa Şenolsun “Sporun hayatımda çok büyük etkisi var. Çünkü spor bir disiplin demek. Bütün hayatın boyunca spor yaptığında disiplinli bir insan olmayı ve her şeyden önce sağlıklı, mutlu huzurlu bir birey olmayı öğreniyorsun. Dolayısıyla hayatımın geri kalanında spor benim için çok önemli. Çünkü spor yaptığımda kendimi daha rahat daha mutlu daha özgür ve daha başarılı hissedebiliyorum.”

Aktris Elvin Levinler; “Kendimi bildim bileli spor yapıyorum diyebilirim. Abimle beraber sporcu bir ailenin çocukları olarak küçüklüğümüzden beri sporla o kadar iç içe büyüdük ki! Bisiklete binmek, paten kaymak, yüzmek, tenis oynamak, koşuşturup ağaçlara tırmanmak... bizim için oyun oynamak gibi bir şeydi spor yapmak. Biliyorum ki en yorgun anımda bana güç verecek, en zamansız anımda bana zaman kazandıracak ve kendim için kendime yapacağım en büyük iyiliklerden biri sporu hayatımdan çıkarmamak.”

MACFit, Boyner, Rakipbul, Cihangir Yoga, Dans Fabrika ve Urban Riders gibi markaların da destek verdiği kampanya ile futbol, koşu ve dans ile ilgili etkinliklerde sporseverler bir araya gelecek.

19-20 Mayıs tarihlerinde; İstanbul, İzmir ve Ankara’daki 50 seçilmiş MacFit spor salonları sabah erken saatlerden gece yarısına kadar, Cihangir Yoga’nın Bağdat Caddesi ve İstinye’deki şubeleri, Urban Riders ve Dans Fabrika’nın seansları Nike üyesi olan herkese açık olacak. 
Kampanya dönemi boyunca ayrıca NTC ve NRC uygulaması üzerinden aktif olan kullanıcılar 23 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında MacFit’lerden 3 günlük ücretsiz giriş hakkı kazanacak.
Nike, gerçekleştirilecek çeşitli spor aktivitelerine nike.com/cikoyna adresinden kayıt olup, ücretsiz olarak katılma fırsatı sunuyor.

Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 2019

Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 2019

Related news

 • Pırasalı Arnavut Böreği Nasıl Yapılır
 • Ekranların yeni çocuk programı
 • Ekvador bayrağı ve arması

 • Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 29

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı


  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 19

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 38

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 69

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 17

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 100

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 82

  Melisa Şenolsun, Birkan Sokullu ve Elvin Levinler Nikeın Çık, Oyna kampanyasına katıldı 80