Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 2019

Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 2019
21.09.2019

Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 59

Meincraft'da nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar

Bugün "Maynkraft" da nasıl konuşacağızsüt almak için. Bu ürün hem sanal dünyada hem de gerçek dünyada faydalıdır. Oyunda, büyüden kurtulmanıza ve zehirlenmenin iyileştirilmesine yardımcı olur. Maalesef, tatsızlıkla birlikte olumlu etkileri de ortadan kaldırıyor. Bunu elde etmek için ürünün çalışması gerekiyor.

talimat

mayncecraft'a süt nasılNerede süt alınacağı sorusuna kısa bir cevap"Maynkraft", gerçek hayata benzer. İnekler tarafından verilir. Bu durumda konuşma, dost ve zararsız yaratıklar hakkındadır. Bodily inekler oyunda buluşamaz. Maincrafter'da bir kova süt almamız gerekiyor. Bu nedenle, öncelikle bu kapasiteyi elde edeceğiz. İçinde süt sütü yapacağız. Göğüslerde veya terk edilmiş madenlerde bir kova bulmaya çalışmalısınız. % 80 olasılıkla, orada onunla buluşacağımızı varsayabiliriz. Deneme başarısız olursa, kendiniz bir kova oluşturun. Bunun için 3 demir külçeye ihtiyacımız var. Sırasıyla, bunları fırında demir cevheri eriterek elde ederiz. 1 birim kaynak malzeme bir külçe verir. Demir cevherinin yaygın olduğunu ve dünyanın alt yarısında buna bakacağımızı görüyoruz. Bu malzemeyi ahşap bir kazma ile alamıyoruz. Elmas, altın, demir veya taş kullanımını gerektirecektir. Bir kova oluşturduktan sonra ihtiyacımız olan inekleri bulmaya gidiyoruz. Bu dost canlılar çimenlerin olduğu tüm bölgelerde yaşıyor ve kar yok. Çoğu zaman 4-12 kişilik küçük bir sürü ile orman ya da çayırda amaçsızca dolaşırlar.

Ürün alımı

maynecraft'ta süt nereden alınırSoruyu çözmek için, nasıl "Meincraft" almaksüt, ineğe yaklaşırız, elimizde bir kova alırız ve imleci hayvan üzerinde tutarken farenin sağ tuşu ile basarız. Yararlı yaratıkları evimize yaklaştırmak için buğday ya da tasma yardımcı olacaktır. Bu öğelerin yokluğunda, konumlarının koordinatlarını hatırlamalı veya not etmelisiniz. En az bir tasma almak en iyisidir. Başlangıçta, slime ihtiyaç duyulduğundan, yapılması zordur. Nadir bir konu. Bununla birlikte, tek bir tasma ile yavaş yavaş hayvancılıktan oluşan önemli bir sürüyü elde edebiliriz.

şekerleme

maynkraft'ta bir kova sütŞimdi Maynkraft'a nasıl gireceğimizi biliyoruz.süt, ancak bu bileşenin, olağan özelliklerin yanı sıra, çeşitli tariflerin bir parçası olabileceğine de dikkat edilmelidir. Örneğin, ondan bir kek yapmak kolaydır. Bu tatlılık hem yararlı hem de dekoratif bir işleve sahiptir. Pasta, yatay bir yüzeye kurulan bir blok iken 6 doyma ünitesini doldurur. Böyle bir tatlı, yemek olarak çok uygun değildir, genellikle tarif, ilginç nedenlerle veya konutu dekore etmek için kullanılır. Bir kek için üç kova sütüne ek olarak, bir adet yumurta, şeker kamışı (iki ünite), 3 parça miktarında buğday gerekir. Tatlı yemek için, önce seçilen düz yüzeye koyulmalı, sonra bir parçayı "parçalayabilirsin". Bundan sonra Meincraft'a nasıl süt alınacağını ve hangi amaçlarla kullanılabileceğini biliyorsunuz. Yeni fırsatları öğrenmek için iyi şanslar.

Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 2019

Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 2019

Related news

 • Şişe nasıl açılır
 • Çok İzlenen Videolar
 • Tövbe Duası Resimli Okunuşu Ve Türkçe Meali
 • Bir siteyi veya parçalarını Google dizininden nasıl silebilirsiniz
 • Tırnak Bakımı ve El Maskesi

 • Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 72

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar


  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 7

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 52

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 41

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 21

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 36

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 55

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 2

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 12

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 63

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 66

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 14

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 67

  Meincraftda nasıl süt alacağınız ile ilgili ayrıntılar 56