Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 2019

Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 2019

Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 45 11.02.2019, 05:51

Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk

Hayat bize meydan okuyor, her birimiz değilonur ve haysiyetle acılara ve sorunlara katlanabilir. Rab bize verilen yaşamı değerlemeye başlayacağımız umuduyla bize zorluklar yolluyor, ama sık sık başımızın başı belada. Ve göksel şefaatçılar yardımımıza geliyor. Günahkâr yaşamımızı terk edemezsek ve bizim için kader dersleri özgürce geçerse, o zaman cennet Melekleri bize bakar ve üzülürler. Birçoğu, tüm acılara derin inanç ve doğrulukla dayanan, zor bir hayat süren Dünya'nın eski sakinleridir.

Yeryüzünde Yaşayan Melek

Matrona Moskova Akatçı

Matrona Moskova - bekarlardan biri,korkunç bir kader yaşadı. Çok nazik ve dürüsttü. Düşüncelerinin saflığı bir doğa sevgisi, bitkiler ile ilişkilendirildi. Onun ikonunun her zaman hayatı boyunca hayran olduğu güzel çiçekler ile süslendiği hiçbir şey için değil. Ve zor anlarda, bize yakın olanların hastalıklarına Matrona Moskovskaya'nın yardımında bulunur. Onun onuruna yapılan Akathist, yumuşak ve güzel sesler çıkarır. Kutsal Ruh'un istekleri ve yüceltilmesi, annesinin, çocuğun yaşaması için ağlayan annelerin ve babaların ruhlarından gelir. Moskova'nın Akathist Matrona'sı evinin duvarları içinde okunabilir ve zor anlarda şefkatli bir bakıcı ve asistan için Rab'e teşekkür eder.

Matron kördü ve doğumundan önce anneAziz, gözleri kapalı bir güvercin kollarında oturduğu bir rüya gördü. Güvercinler Tanrı'nın mesajıdır ve rüya seçilmiş bir Rab'bin doğumundan haberdardır. Matrona, tüm hayatı boyunca körlüğünü sıkıca ve tartışmasız bir şekilde yaşadı. Ailenizdeki diğer çocukların ateizm yandaşları olmasına rağmen, Matron'un Tanrı'ya inandığı ve gerçekte Yaratan'ın adına hizmet ettiği, kulakların savunucularıydı. Moskova'nın Akatçı St. Matrona'sı, Rab'bin kutsal şehitlere bahşettiği bilgelik hakkında kelimeler içeriyor.

Melaylık ve geleceği görmenin sunulması

Kızın sevgisi de ilişkileri etkilediAkranlar, alaycı ve kırgınlığı affetmiş, çocukluğundan itibaren Matron Moskova'nın nezaketi ile ayırt edilmiştir. Akathist ve şöyle diyor: "Sevinçle, Tanrı'dan, yukarıda yerine getirildi".

Moskova'nın akafist matronu

Kız en erken kiliseye gittiÇocukluk, çünkü tapınak evinin yakınındaydı. Ebeveynler dindardı, bütün dini bayramlara saygı duyuyorlardı ve kör kızı Matron Moskova da öyle.

Akathist bazılarının şerefineTanrı'nın kutsal cenneti kulu, ve biz büyük umutla kilise şarkıları yerine getirip Melekler ve Başmelekler'e dua ediyoruz. Ama hatırlatmak ve hastalığın koruyucu azizi hakkında hatırlamak için unutmayın, sözler mutlaka şifa getirecektir.

Gönderilen Kutsal Matron hakkında bir efsane var.ağızdan ağıza inananlar. Çocuk olarak, kör bir vizyonun rüyada “kayıpların idam edilmesi” ikonunu gördüklerini ve gördüklerini anlayabilmek için insanlardan para biriktirmelerini ve sanatçıdan yazmalarını istediklerini söylüyorlar. Resimlerin yazılmasında büyük deneyime sahip olan sanatçı, bir emir veremedi ve Matrona, kendisinin bir günah işlediğini itiraf etmesini ve ifşa etmesini istedi. Sadece kutsallıktan ve açıktan itiraftan sonra sanatçı benzersiz bir ikon yazmayı başardı. Bir adam, Moskova'nın Kutsal Matronu olan kör kızlık hastası tarafından dürüstlüğe geldi. Mübarek için Akathist Kondaks, Simgeler, dualar içerir.

Moskova'nın kutsal matrine akathist

Dua sadece bir talep değil, aynı zamanda bir şükran

Sözlerin, Tanrı'nın nimetini isteyin,Yaratan'a minnettar sözler verin ve Kutsal Patroness'in adını büyütün. Dua et, ruhunu aç ve duaları mümkün olduğunca sık okumayı unutma. İnanın bana, cennetler bizim istekleri duyacaklar ve melekler kurtarılacaklar, aralarında mübarek savunmacı Matrona Moskovskaya'nın güçlü gücü olacak. Sevgili patronluğumuzun vesayet günü - 21 Ağustos, 22 Nisan.

Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 2019

Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 2019

Related news

 • Ağız kanseri nedenleri ve belirtileri
 • Yamalı Çocuk Yeleği Yapımı. 4 .5 Yaş
 • Armut ile aromatik ve basit hamur işi
 • Süpersonik uçak
 • R Harfiyle BaЕџlayan ГњnlГјler
 • İlkbahar Yaz 2019 Saç Renkleri Neler

 • Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 56

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk


  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 67

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 33

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 11

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 7

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 16

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 80

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 87

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 35

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 66

  Matrona Moskova. Akathist saflık ve doğruluk 47