Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 2019

Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 2019

Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 93 08.03.2019, 15:24

Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri

Marion Cotillard ile bir ilişki var mı?Brad Pitt? Bu konu, Angelina Jolie'nin kocasından boşanma hakkındaki ifadesinin hemen ardından ana olmuştur. Medya belli aktör ilgi çok filmi onun ortağına ödendi aralarında samimi hikayeleri, çeşitli atfetmek nedenlerini icat etmeye başladı "müttefikler". Bu çiftle ilgili bilinen tüm gerçekler ve söylentiler makalede toplanmıştır.

Marion Cotillions ve Brad Pitt

Her şey nasıl başladı?

2016 sonbaharında, ilişkiler hakkında söylentiler başladıMarion Cotillard ve Brad Pitt arasında. Bu noktada Angie, kocanın tüm halkı şok eden bir boşanma olduğunu açıkladı. İlk önce, avukatı bunu belirtti ve daha sonra duyuru Hollywood aktörünün kendisi tarafından yapıldı. Adam, bunun ailesinde olduğunu üzülerek dile getirdi. O anda basından baskı altına alınabilecek çocuklar için en çok korkuyordu. Angelina Jolie, bunun nedeninin çiftin geçemediği bazı engeller olduğunu, daha doğrusu hiç kimsenin bir şeyi açıklığa kavuşturmaya başlamadığını söyledi.

Film

Aynı zamanda, Marion Cotillard ve Brad Pitt"Müttefikler" filminde çekildi. Bu kasetin arsası evli bir çift hakkında şunları söyledi: kocası ve eşi casuslardı ve ödevlerden birinde tanıştılar. Bu tiyatro, evlilik hayatlarını anlattı ve karakterler arasında güçlü hisler gösterdi. Harika bir oyun olan Marion ve Brad, aynı zamanda yüksek bir beceri seviyesiyle, birçok insanı bir romantizmin aralarında başlamış olduğu duygusuyla etkilemeyi başardılar.

Medyada başlangıçtanBoşanma muhtemel nedenleri tartışıldı ve sahadaki partneriyle olan ilişki çift bir kuvvetle toplandı. Çoğu zaman, basında Pitt'in yeni duygularına, artık karısının ve diğer birçoklarının depresyonlarına tahammül edemeyeceğini anlattı. Uzun zamandır aktörlerin tepkisi yoktu. Özellikle zor olan, Hollywood'un en çekici çiftlerinden birinin kırıcı olarak maruz kalan Fransız aktrisiydi. Kadın tüm söylentileri yatıştırana kadar, önce bir duraklamaya dayanmış ve daha sonra, mevcut duruma karşı tutumunu açıkladığı yüksek sesli bir ifade vermiştir.

brad pitt ve marion kotileder

Marion Cotillard tarafından yapılan yorumlar

Medya çok düşkün"Kurgu" kurgusal hikayeleri. Ve şimdi gazeteciler, Marion Cotillard ve Brad Pitt hakkında çeşitli varolan olmayan detayları icat ederek izin verilenin sınırlarını aşmaya başladılar. Filmlerde, ana karakterler sevgi oynayabilir ve daha sonra bu duygu gerçek hayata transfer edilir. Bu genellikle olur. Ancak, oyuncu buna dayanamadı ve sosyal ağ sayfasında neler olduğu hakkında yorum yapmaya karar verdi.

Her şeyden önce, bunu içinde yaptığını kaydetti.ilk ve son kez. Üstelik, yazdığı "Allies" filmindeki filmin evdeki zorba ve uzun süreli alkolizm tarihine inanamayacağını yazdı. Marion bir kereden fazla bir süre sonra, Brad'in samimi sahnelerle başa çıkmasına ve korkusunun üstesinden gelmesine yardımcı olan yeteneğinin olduğunu söyledi. İletişimde, kadına göre, her zaman nazik ve nazikti, mümkün olan her şekilde mahkemede olumlu bir tutum sergilemeye çalıştı. Pitt'in atölyesi, gerekli duyguları kendi başına "sıkıştırmak" için yardımcı oldu. Söylentilere gelince, Marion onlara karşı ilgisizliğini dile getirdi, çünkü evli bir çiftin boşanmasıyla ilgisi yok.

brad pitt ve marion cotiller filmleri

Medyadaki bilgiler

Marion Cotillard ve Brad Pitt'in bir romanı olmasaydıBu, birçok kaynak tarafından bildirilmiş olmasına rağmen, o zaman, meşhur bir çiftin uzamış bir evlilik birlikteliğinin boşanma sebebi nedir? Basın durmadı ve gerçeğe ulaşmak için tüm araçları kullandı. Dramayı ihanetle şişirmek için yapılan girişimler başarı ile taçlandırılmamış, ardından Pitt'i eşi ve çocukları ile yaptığı korkunç davranışlarda mahk conm etmeye çalışmıştır. Birçok kaynak, özel bir uçakta yapılan bir aile gezisinde, oyuncunun, annesini kavga etme sürecinde annesini korumaya çalışan oğlunu azarladı. Fiziksel tacizi önlemek için aralarında Angelina'nın olduğu sanılıyor. Brad Pitt ile Marion Cotillard ile ilgili bilgiler gibi bunun doğru olup olmadığı tam olarak bilinmemekle birlikte, aktöre yönelik hiçbir ceza davası açılmamıştır. Ortak bir geziden sonra, her çift bir avukat tuttu ve boşanma süreci başladı. Bu sırada, Angie Malibu bölgesinde çocuklarla bir konak taşındı.

Marion Cotillions ve Brad Pitt romantizm

Diğer gelişmeler

Tüm medya kaynakları devam etmediMarion Cotillard ve Brad Pitt'in "Allies" filminden sonra ortaya çıktığı iddia edilen ilişkiyi geliştir. Bazı gazeteciler olayların daha fazla resmini oluşturmaya çalıştılar. Aktörün şok durumunda olduğu neredeyse kırılmış ailesinin yakın arkadaşlarından öğrenenlerdi. Ağladı ve her şeyi geri döndürmeye çalıştı, çünkü Angie'nin böyle bir adımda karar vereceğini düşünmemişti. Pitt, eski karısı John Wojt'ın babasıyla ilişkisini nasıl kazanacağını anlattı. Bu sırada, Jolie kendini ve dünyayı dış dünyadan kesmiş, Brad'in engellediği mesajlar. Bundan sonra bir duraklama oldu, avukatlar mülkün bölüşümüne katıldılar.

Uzun bir süre için hiçbir bilgi alınmadı. Bu dönemde sadece Pitt'in Wojt'la iletişim kurduğu ve on beş yaşındaki oğlu Maddox'la görüşmeyi başardığı biliniyor. Buna karşılık Jolie, babasının eski kocasıyla yaptığı toplantıya şiddetle tepki gösterdi ve bundan sonra da ona güvenmeyi bıraktı.

brad pitt marion cotillar müttefikler

Çifti yeniden birleştirmek

Sonra filme sürecinde ortaya çıkan bir roman hakkında söylentilerMarion Cotillard ve Brad Pitt arasındaki film uzanıyordu ve aktör Angelina Jolie'nin boşanması zaten herkesin kulağına gitmeyi bıraktı. Aniden yeni ilginç detaylar ortaya çıktı. Jan Galperin ailesinin biyografisi beni şaşırttı. Çiftin yeniden bir araya geldiğini ve şimdi aile terapisi seanslarına katıldığını söyleyen kişi oydu. Yazar, bunu iki sevgili topluluğuna bilinçsizce katkıda bulunan ortak arkadaşlarından öğrenmiştir. Brad ve Angie'nin davet edildiği bir partide oldu. Kazayla çarptılar ve duygularını içeremezlerdi. Oyuncular birbirlerinin kollarına koştular ve herkesin önünde ağladılar. Duyguların saklanma gücü yoktu ve onları görmezden gelmeye devam etmek tamamen yersiz olurdu. Bu tür haberler, sonbaharda 2016 sonbaharında boşanma hakkındaki üzücü haberler yüzünden çok üzülen birkaç hayranı tarafından çok sevindi. Şu anda, aktörlerin varlıkların bölünme sürecini askıya alıp almadıkları bilinmemektedir, fakat hepsi aynı ve ailenin bir araya geldiği görülmektedir.

Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 2019

Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 2019

Related news

 • Ya psikofizyolojik muayeneden geçmeniz gerekiyorsa
 • TIĞ İŞİ LASTİK ÖRNEKLİ BOYUNLUK YAPIMI VİDEOLU
 • Lomber omurga osteokondrosisinin tedavisi
 • Ayakta su içmek zararlı mı
 • Ariadnenin İpliği: Deyimin anlamı, kökeni, örnekleri

 • Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 53

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri


  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 19

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 88

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 80

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 77

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 86

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 37

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 93

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 8

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 52

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 74

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 31

  Marion Cotillard ve Brad Pitt: Bir romanın söylentileri 65