Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019
19.10.2019

Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 60

Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat

Maria Zvonareva genellikle bir oyuncu.Güçlü kadın rolleri içinde, güvenle hedefe ulaşmaya bakın. Seyircilere, en çok yıldızı "Geyik avı", "Kurtların Yazı", "Anna Herman" dizisi hatırladı. Beyaz Melek'in Gizemi. " Ayrıca "Güve Oyunu", "Pavlov Köpeği", "Penceredeki Adam" filmlerinde de görülebilir. Bunun hakkında başka ne biliniyor?

Maria Zvonareva - Voronezh bölgesinden aktris

Rus sinemasının gelecekteki yıldızı ortaya çıktıVoronez bölgesinde bulunan Otradnoe kasabasındaki ışık, Ekim 1974'te gerçekleşti. Maria Zvonareva - erken çocuklukta bile mesleğin seçimi ile belirlenen bir aktris. Okul yıllarında kız, yerel drama çemberinin performanslarının kalıcı yıldızıydı. Sertifikayı alan ilk teşebbüsten Voronez Devlet Sanat Enstitüsüne girdi.

maria bell ringer aktris

Maria Zvonareva şöhretin yolu olan bir aktris.Katedral'deki Ryazan Tiyatrosu'nda çalışmalarla başladı. Kız mezun olduktan hemen sonra bu tiyatro topluluğuna katıldı. 1998'de o zamandan beri değişmemiş olan Ryazan Tiyatrosu'na taşınması yönündeki öneriyi kabul etti. Katýlýmýyla en ünlü prodüksiyonlardan biri, "Handsome man", "İki usta usta", "Cinderella" gibi performanslardan bahsedebilir.

Sinematografik başlangıç

Maria Zvonareva vurulmuş bir oyuncu.2003 yılından bu yana sinema. Genç yeteneklerin ilki, Alexander Proshkin tarafından çekilen "Trio" suç dramasıydı. Komplo merkezinde, karmaşık görevleri yerine getiren ve kişisel hayatlarında düzeni sağlamaya çalışan operatörlerin maceraları yer alıyor. Bu resimdeki rol, Maria onlarca rakibi atlayarak aldı. İlginçtir ki, oyuncu kadrosunda çok soğuk bir hal aldı ancak yönetmenlerin hoşuna gitmesine engel olmadı.

mariya znunareva aktris kişisel hayat

Heroine Zvonareva çalışanlardan biridiryoldan yağmalamaya çalışan bir çeteye gidiyor kolluk organları. Operatörler, kamyoncular taklidi altında çalışmak zorunda kalıyorlar. Yönetmen Proshkin genç filmin oyunuyla ilgili konuşarak filmin inanılırlığını veren karakterinin bu olduğunu söyledi. Maria, yaşamak ve sevmeyi amaçlayan il kızı rolünde mükemmel bir şekilde başa çıkmıştır.

İlginç roller

Maria Zvonareva, rol aldığı bir oyuncuAlexander Proshkin'in bir başka ünlü filmi. Biz filmde bahsediyoruz "güve Oyunu," Oyun içinde o direktör bizzat onun yeteneğinden çok etkilendi önerdi. dram parlak bir kariyer yapmak için bir fırsat kaçırır genç müzisyenin hikayesini anlatıyor. Maria, bu bant Alex Chadov oynadığı aynı karakterde, annesinin genç bir deha imajını yapılandırmıştır.

mariya znonareva oyuncu kocası

Teleprojide çekim "geyik avlamak için" başkaYetenekli bir oyuncunun sahip olabileceği başarı. Maria bu dizide esnek olmayan gazeteci Lida'nın görüntüsünü somutlaştırdı. Sette yer alan meslektaşları Rus sinemasının yıldızlarıydı: Guskov, Baluev ve Guseva.

"Kontrolsüz sürüklenme" başka bir resim, ogöz ardı edilemez, oyuncuların katılımıyla en iyi filmleri ve dizileri listeler. Banttaki Mary George Shengelaya araştırmacı Natasha'nın rolünü aldı. Kahramanı, kendi hisleri ve görevi arasında sürekli olarak parçalanmak zorunda kalıyor. Zvonareva'nın sürekli danıştığı gerçek kadın araştırmacı, yıldızın imajını oluşturmasında yardımcı oldu. Buna ek olarak, rol için aktris at binme hakim oldu, o bir araba sürmeyi öğrendim.

Görülecek başka ne var

Maria Zvonareva - oyuncu, kişisel yaşam vebiyografisi halk tarafından uzun yıllardır işgal edilmiştir. Popülerlik, yıldızın seçmeli olarak rol almasına izin verir, sadece kaliteli filmlerde ve dizilerde çekim yapmaya katılır. Filmografisinin keşfedilmesi çok ilginç değil.

mariya znonareva oyuncu çocuk

Hayranlar oyuncu komedisine dikkat ediyor"Büyük Yoldan İki" oyunundan ödünç alınan "Rascals". "Rogue" Zvonareva'da Mary Makhanko oynadı. “Mavi Geceler” adlı televizyon projesinde gerçekleştirdiği öncü kampın öğretmeni olarak başarılı bir oyuncu rolü. Mutluluğun dışında herşeye sahip olan ünlü aktör hakkında anlatılan "Penceredeki Adam" adlı trajikomiden bahsetmek imkansız. Bu hikayede Maria, Irina Dronova'nın rolünü oynadı.

Sahne Arkasındaki Hayat

Maria Zvonareva kocası olan bir aktrisonun meslektaşı. Oleg Pichurin şimdi de Ryazan Drama Tiyatrosu'nda oynuyor. Ölümcül toplantı, Zvonareva'nın Sobornaya'daki Tiyatronun grubuna katıldığı zaman bile gerçekleşti. Aktrisin röportajından sonra evlilikte kesinlikle mutlu olur. Maria ayrıca Oleg'in kendisinden daha yetenekli bir oyuncu olduğunu iddia ediyor.

Maria Zvonareva, çocukları olan bir aktrisrolü. Maria ve Oleg Pichurin’in varisi, ama mutlu bir çift, görünüşleri için umut etmeyi bırakmıyor. Yıldız, onun ve kocasının, bu konuda ilahi hakka güvenmeyi tercih ettiğini iddia ediyor.

Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Related news

 • İlizyonist Aref ölümle pençeleşiyor
 • Kalem ile dağ külü çizmek nasıl
 • Çocuk Fotoğrafı Nasıl Çekilir 101: Rus Anneden Masal Gibi 23 Kare
 • Vajinada kaşıntı
 • Irmik Helvası Tarifi

 • Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 33

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat


  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 70

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 90

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 97

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 35

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 66

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 58

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 39

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 5

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 100

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 4

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 44

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 13

  Maria Zvonareva, Otradnoe köyünden bir oyuncu. Biyografi, filmografi, kişisel hayat 95