Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 7 15.02.2019, 14:17

Mağazalar ağı "CenterObuv". Misafir Yorumları

Herkes ihtiyacı karşıladıGerekli alımlar için mağazaya gidiyor. Sıklıkla satın almanız, kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız var. Rusya'nın birçok büyük şehrinde mağaza "TsentrObuv" ünlüdür. Şimdi bu konuda yorum ve düşünün.

Ayakkabı "Centro". Müşteri Yorumları

Durumu daha ayrıntılı olarak ele alalım. Değerlendirmeler tamamen çelişkili. Ve üzücü bir ses değil, ama negatif çok daha olumlu. Bu ne olduğundan dolayı?

Bazı insanlar malların kalitesini beğenmiyorlar, şikayet ediyorlar,Bütün ayakkabılar Çin'de üretildi. Ve üç yüz ruble için ne istiyorsun? Yüksek kaliteli doğal deri? Birçok mağazada, örneğin bir çift, sandalet için üç veya beş bin ruble için ayakkabılar vardır ve bunun gerçek bir timsahtan geldiğine ve sizin “emdiğinizi” ve buna göre, empoze edildiğinizi satın aldığına emin olabilirsiniz. Daha sonra, bir ay sonra, kayışlardaki deri kırıklarının kırıldığını, hatta soyulmuş olduklarını, sandaletlerin görünümünü yitirdiğini, artık giyilemeyeceklerini fark ettiniz. Üç veya belki beş bin, rüzgara atılır. Ve bu bin bir örnek.

Ve "CenterObuv" mağazasında, en azından, değilkim saklanmıyor, hepsi deriden. Alıcılar incelemelerde yazdığı gibi: "Ve böyle bir maliyet için çok iyi bir satın alma." Sezon için yeterli olacak, ve o zaman onu atmak için yazık olmaz! ". "Yüksek kaliteli pahalı ayakkabılar markalı bir mağazada bile geliyorsa, o zaman birkaç yıldır sıkıcı olacak, çok fazla zaman için sıkıcı oluyor!"

Salonlarda olduğu gerçeğine dair birçok şikayet var.mağaza her zaman bir karmaşadır, ikinci bir çift ayakkabı bulmak zordur, fiyat etiketleri karıştırılır ve böyle devam eder. Aslında düşün. Mağaza çalışanlarının bu iddialara ihtiyacı var mı? Bu sorunların mağazaya mantıksız ziyaretçiler yüzünden tam olarak ortaya çıktığından daha fazla eminim. Bilindiği gibi yine herkesin yeteneğine sahiptir önce "TsentrObuv" self-servis, herkes yatıyordu kadar dikkatle kendi bulup katalogdan ürünler çalışıyorum, ama yerine koymak için ve olduğu bilinmektedir. Bundan dolayı, salonda bir karışıklık var. Danışmanlar, her şeyden önce, her bir ziyaretçiyi topuklarında yakından takip edemez ve ondan sonra temizleyemez. Daha dikkatli ol ve danışmanların "TsentrObuv" çalışmalarına saygı duy. Yorumlar sonra tamamen farklı ses başlayacak.

Ancak, cesaret verici cevaplar da var. Onları aşağıda ele alalım.

Mağazalar ağı "TsentrObuv". Müşteri Yorumları - Olumlu

Çoğu tüketici şunları not eder:

- Düşük fiyatlar (özellikle öğrenciler gibi).

- Düzenli promosyonlar ve indirimler.

- Geniş bir ürün yelpazesi - ayakkabılar, mücevherler, kıyafetlerin süs eşyaları.

- Ayakkabılar mevsimlerde düzenlenmiştir - ihtiyacınız olanı bulmak kolaydır.

- Şık, şık, parlak modeller. Tam anlamıyla herkes istediği şeyi bulabilir.

Mağazalar ağı "TsentrObuv". Müşteri Yorumları - Negatif

- Kötü kalite.

Yukarıda belirtildiği gibi - böyle bir para için değilen iyisini talep etmeye değer. Üstelik, oldukça nadir de olsa, çok iyi kalitede modellerin olduğu - kimin şanslı olduğu hakkında yorumlar vardı.

- "TsentrObuv" tüm noktalarında pratik olmayan bakım.

Yorumlar burada sadece kesintisiz! Bu bağlamda, bir hak talebi ile derhal yetkililere başvurmanız gerektiğini de ekleyebilirsiniz. Bu, alıcılara karşı böylesine caydırıcı bir tutumu engellemektir. Görünüşe göre, sahibi, ihmali ile çalışmak için kiraladığı satıcıların, müşterileri korkutup, satış rakamlarını azalttığı için mutlu olmayacaktır.

- Ayakkabılarını kesinlikle ovalar. Bazı müşteriler, modellerin rahatlığından memnun olsalar da, birçok müşteri ya nasırda, ya da silinen topuklarda şikayetçidir.

Online mağaza "CenterObuv"

Onunla ilgili yorumlar gelince, birçoğu siteye herhangi bir şey sipariş edilemeyeceğinden şikayet ediyor. Fiyatlar belirtilmemiş. Genel olarak, görünüşe göre, sitenin sonuna kadar oluşmaz. Hala devam et! Bekliyoruz!

Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir YorumlarıFotograf Goruntuler

Related news

 • Doğal zenginlik
 • AMİGURUMİ ÖRGÜ KEÇİ NASIL ÖRÜLÜR
 • Bir dairenin yeniden geliştirilmesi nasıl yasallaştırılır

 • Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 100

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları


  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 38

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 20

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 86

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 40

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 95

  Mağazalar ağı CenterObuv. Misafir Yorumları 47