Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 2019

Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 2019
17.08.2019

Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 16

Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler

Bugün, kesinlikle çok farklıhipertansiyon tedavisi için ilaçlar. Her birinin kendi özellikleri vardır, bu veya diğer hasta kategorileri için tavsiye edilir. Bununla birlikte, uzmanların çeşitli insanlara giderek daha fazla reçete ettiği bir ilaç vardır. Doktorlar bu ilacın kalitesine, geniş uygulama olasılığına güveniyorlar. Bu ilaca "Lozap plus" denir ve kombine bir ilaçtır. Uluslararası farmakolojide, bu ilaç "Losartan + Hydrochlorothiazide" olarak bilinir.

İlaç "Lopaz artı" kullanımı nedir? Talimat, bu ilacın hipertansiyon (yüksek tansiyon) tedavisi için kullanılmasını önerir.

Ajan tablet kaplıKabuk. Aktif maddeleri potasyum losartan ve hidroklorotiyaziddir. Birincisi, anjiyotensin II'nin bir engelleyicisi, ikincisi ise bir diüretiktir. Birlikte, bu maddeler ilacı "Lozap plus" hafif hipotansif (basınç düşürücü) bir ilaç haline getirir. Temel olarak yaşlı hastalara ve sürekli yüksek tansiyona sahip insanlara gösterilmektedir.

En sık önerilen doz bir tablettirgünlük Özellikle ciddi durumlarda, günde iki tablet alabilirsin. İlaç "Lozap plus" talimatının maksimum ve sürdürülen eylemi, sistematik tedavinin başlamasından üç hafta sonra gerçekleşir.

Tüm tabletler gibi, bu ilacın birçokkontrendikasyonlar. "Lozap plus" ilacı, emziren kadınlar, hamile kadınlar, karaciğer veya böbrek bozukluğu olan hastalar için reçete yazmaz. Hipovolemiden (kan hacminde azalma) ve birçok diüretik alan kişilere karşı kontrendikedir. Acı çeken anüri (idrara çıkma eksikliği) de ilacı "Lopaz artı" almaz.

Ilaca talimatlar uyardıTabletler yan etkilere neden olabilir. Yüzde veya boyunda anjiyonörotik bir ödem görülebilir, baş dönmesi, ani basınçta ani bir düşüş olabilir. Belki artan idrara çıkma, taşikardi ortaya çıkması.

Tedavinin yararına ilaç "Lozap artı" ilacın olası yan etkilerini aştı, bu konuda ısrar, bir doktor tavsiyesi olmadan, ilaç alınamaz.

Çünkü ilaç hafifçe hareket eder,yaşlı insanlar bireysel doz seçilir: ilaca talimatlarda genellikle yeterli öneriler. Ayrıca diğer diüretik ve hipotansif ilaçlarla birlikte alınabilir. Ancak, bunu yapmak çok dikkatli. Aynı anda birkaç ilaç almak, özellikle böbrek hastalığı olan kişilerde, plazmadaki üre ve kreatinin miktarını artırabilir. Ek olarak, eklem uygulamasının bir arka planına karşı, kolesterol, hiperürisemi (kanda aşırı ürik asit), gutta bir artış olabilir.

Bu hoş olmayan olaylar bir kez daha ilacın "Lopaz plus" ilacının sadece bir doktor tarafından kapsamlı bir incelemeden sonra alınmasına izin verdiğini doğrulamaktadır.

Genel olarak, bu ilaç kan basıncını iyi bir şekilde azaltır, iyileşme etkisini uzun süre korur.

Üretilen ilaç "Lopaz artı",Çek Cumhuriyeti, analoglar var. Benzer bir etkiye sahip ilaçlar vardır, ama diğer ülkelerde yayınlanan "Gizaar forte" İngiltere'de üretiliyor "Lorista H" - Slovenya'da, "Vazotenz H" - İzlanda.

Bütün bu ilaçların aktif maddesi aynı potasyum losartandır.

Çünkü tüm bu ilaçlar fiyat farklıdır,Büyük şehirlerin eczanelerinde, bir doktor tarafından reçete edilen bir ilaç yerine, daha ucuz bir analog önerilebilir. Prensip olarak, böyle bir değiştirme yasaktır. Ancak, bir yedek veya analog satın almadan önce, en azından telefonla, doktora danışmalıdır.

Yukarıdaki analogların hepsine rağmenilaç "Lopaz artı" yaklaşık olarak aynıdır, onlar farklı "hastalıklar" ile insanlar üzerinde farklı etkileri olabilir. Sadece katılan hekim hastalarının özelliklerini bildiğinden, ilaç seçimindeki son söz onun için kalır.

Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 2019

Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 2019

Related news

 • Kuşların Balkona Gelmemesi İçin Ne Yapılır
 • Kene tedavisi. Kendimizi savunmak
 • Çanakkale Çocuk Bienali Katılımları Devam Ediyor
 • Hollywood Diyeti Nedir Nasıl Yapılır
 • Nakışlı Şık Gelin Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu

 • Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 17

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler


  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 27

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 96

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 90

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 29

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 55

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 25

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 4

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 82

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 24

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 22

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 17

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 17

  Lopaz plus: talimat, analoglar, öneriler 56