Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 2019

Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 2019
19.09.2019

Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 35

"Loewe" (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü

Eğer bir kadın kendisini tek kişi olarak görürse,Benzersiz ve tüm teşebbüslerde birincil yanı sıra, "Loewe" yi (ruhları) tercih ettiğinden şüphe yoktur. Bu markanın alışılmadık parfümü, parlak ve kontrast kokuları enerji katar ve güven verir.

loewe parfüm

"Loewe" - Parfümlü parfümler, sofistike velaik kadınlar. Herhangi bir bayan bu olağanüstü lezzetlerin avantajından yararlanarak cazibeli ve çekici bir denize kavuşacaktır. "Loewe" (parfüm) yetişkin kadınlar ve çok genç kızlar için uygundur. Bugün bu cazibe ve lüksün bir özelliği.

Bu muhteşem marka nasıl ortaya çıktı? Biraz geriye dönelim. "Parfüm" henüz oluşturulmamış olan 1876'da bu şirketin ilk mağazası açıldı ve kadın iç çamaşırı için deri ürünleri satıldı. Yakında bu marka, dünyanın dört bir yanından bayanlar tarafından tanıtıldı. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü mağaza en üst sınıfın ürünlerini sattı. Yavaş yavaş, şirketin çeşitliliği önemli ölçüde genişledi.

Bu moda evi inanılmaz ruhlar üretmeye başladıve çok çeşitli aksesuarlar. Zamanımızda, "Loewe" (parfüm) olağandışı geniş bir aralıkta sunuluyor. Bu parfüm, zerafet ve özel inceltme hakkında yüksek sesle bildiren özel bir ürün.

Parfüm "Loewe" parlak bir şehvettir. Kişi olarak tutulan bir kadın bu kokuyu haysiyetle takdir edecektir. Eğer dışa dönük ve dünyaya açıksanız, en iyi parfümü bulamazsınız! Büyük olasılıkla, "Loevé" (ruhlar) tarafından büyüleniyorsanız, pervasız, emin ve gizemlisiniz. Bu parfümü keşfeden bir kadın fiyatı bilir ve başkalarının görüşleri onu rahatsız etmez çünkü gerçekten bağımsızdır.

Parfüm kokusu

Loewe'dan gelen parfüm kokularının gerçek uzmanları, şık, standart dışı ve statü olarak kabul edilir.

Bu kokuların vatanı - tutkulu ve heyecanlıİspanya. Bu en yüksek sınıfın parfümü. Bu gibi ruhlar, en yüksek kaliteye sahip, eşsiz parfümeri işçiliği ve gerçek lüksü, bir vahşet veya fazlalık hissi olmadan temsil ediyor.

Loewe Parfüm

Ne yazık ki, Rusya'da Loewe markası ortaya çıktıson zamanlarda - sadece 5 yıl önce. Bugün, bu şirketin yeni lezzetlerini satma hakkı için dünyadaki en ünlü butikler rekabet ediyor. Ne yazık ki, bu ruhlar sınırlı miktarda üretilen, bu nedenle herkes bu yüksek sınıf parfüm kendiniz için satın alabilirsiniz. Böyle bir parfüm almak için çok güçlü bir istek bile oldukça zor.

İlk parfüm "L de Loewe" firması piyasaya çıktı1972'de. Bu parfüm, duygusallık, doygunluk ve nezaketsizliği bastırdı. Başarı sadece inanılmazdı! Daha sonra "AGUA DE LOEWE onun için" ve "onun için AGUA DE LOEWE" sevgilisi için düet yapıldı, daha sonra meyve ve çiçek notaları ile yeni tatlar ve daha sonra ahşap ve şarap bardakları vardı. Bu şirketin hangi parfümünün en popüler olduğunu biliyor musunuz?

Çok romantik ve ümit verici kadın parfümükelimenin tam anlamıyla "belki" anlamına gelen "Quizas, Quisaz, Quisaz". Bu çarpıcı markanın lezzetlerinin her biri kendine özgü ve benzersizdir. Bu sofistike ve şık. Ve bunu hak eden sizsiniz!

"Loewe" şirketinden erkek kokusunun bileşimiahşap, oryantal ve fuzhernyh notalarından dokunmuş. Farklı özellikler - kısıtlı cinsellik, erkeklik ve zarif lüks. Bu parfüm hayatı anlayan parlak ve güçlü kişilikler için yaratılmıştır.

Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 2019

Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 2019

Related news

 • PESTO SOS NASIL YAPILIR
 • Herhangi bir maddenin atomu neyi içerir
 • ICloud IPhone kilidini
 • Kızlar için Örgü, ya da Kızından Nasıl Bir Lady Yapılır
 • BEBEK POŞETLİK YAPIMI

 • Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 16

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü


  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 45

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 68

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 44

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 72

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 68

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 67

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 56

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 26

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 82

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 98

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 57

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 35

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 42

  Loewe (parfüm) - lütuf ve cazibe sembolü 20