Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 2019

Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 2019

Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 81 07.02.2019, 11:07

Loader "Amkodor 342B": özellikler ve fotoğraflar

Birçok emek yoğun operasyon zorunludurGüçlü, mobil, kullanımı oldukça basit bir ekipmanın kullanımı, aynı zamanda hala sürdürülebilirlik, birleşme ve dayanıklılık olmalıdır. Yukarıdaki özelliklerin hepsine sahip olan bu makinelerin biri, "Amkodor 342B" yükleyicisidir. Bu makalede tüm tasarım özellikleri ve özellikleri hakkında ayrıntılı olarak konuşacağız.

randevu

"Amkodor 342B" düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.yumrulu ve gevşek malzemelerin hareketi ile ilişkili yükleme, boşaltma işlemleri sırasında mekanizasyon seviyesi. Ayrıca makine, altta yatan yüzeyin ön gevşemesini yapmadan kazı yapmak için kullanılır. Buna ek olarak, yükleyici montaj veya arma çalışmalarının yürütülmesi sırasında yolların yapımında kullanılır.

amcodor 342b

istismar

"Amkodor 342B", hem endüstriyel olarak kullanılırendüstri, inşaat ve hatta tarımda. Makinenin, ortam sıcaklığı aralığının -20 ile +40 santigrat derece arasında olduğu ılıman bir iklimde kullanılmasına izin verilir.

Genel Ayarlar

Ön yükleyici "Amkodor 342B", çok küçük bir zaman aralığı için çok büyük miktarda iş yapmasına izin veren mükemmel çalışma parametreleriyle donatılmıştır.

Makinenin yük derecesi 4ton. Aynı zamanda, kova kapasitesi neredeyse iki buçuk metreküpe ulaşır ve kenarı 2500 mm uzunluğa sahiptir. Yükleyici, sonraki boşaltma için yükü 3,100 mm yüksekliğe kaldırabilir. Ayrıca, boşaltma sırasında, kova 1100 mm'ye kadar bir mesafeye uçacaktır. Devrilme yükü 80 kN'dir. Aracı açmak için 6000 mm'lik bir yarıçap gerektirir. Yırtılma kuvveti 120 kN'yi aşmaz.

forklift amkodor 342v özellikleri

fırsatlar

Etkileyici yük taşıma kapasitesi göz önüne alındığında, "Amkodor342B "Bu kamyon sorun kirleri işlemesini sağlar kova, bir keskin ve oldukça uzun bir kesme kenarı kayda değer istenen bir mesafede büyük yükleri hareket edebilir - .. Rocky ve killi topraklar makine kolayca olduğu koparma kuvveti yeterince büyük olduğu için, aynı zamanda alır toprağın bu tür bulunmaktadır. nedeniyle kepçe yükleyici asansör yüksek irtifa tarafla da yüksek römorklar yükleyebilirsiniz.

boyutlar

Yükleyici "Amkodor 342B", teknikBu makalede ele alınan özellikleri, basit işlevsel özelliklerine rağmen nispeten küçük boyutlara sahiptir.

 • Toplam uzunluk (ana kovanın bıçakları dikkate alınır) - 7500 mm.
 • Makinenin genişliği 2500 mm'dir.
 • Lastik sırtının alt kenarından sürücünün kabin tavanına kadar olan yükseklik 3450 mm'dir.
 • Lastik sırtının alt noktasından yanıp sönen işarete kadar olan yükseklik 3500 mm'dir.

Bu verilere dayanarak yapabilirsinizBenzer performans özelliklerine sahip diğer benzer modellere kıyasla "Amkodor 342B" nin çok kompakt olduğu kesin olmayan bir sonuçtur. Bu, inkar edilemez avantajıdır, çünkü bu yükleyici çok küçük bir garaj veya kutuda bile kolayca yerleştirilebilir.

Makinenin toplam çalışma ağırlığı 11500 kg yeterince etkileyici bir figürdür, ancak bu kitle oldukça mantıklıdır, çünkü kamyon yüksek üretkenliğe ve özel bir tasarıma sahiptir.amcodor 342v kontrolü

Çalışan dişli mekanizmaları

Başka bir ekipmanın bakımında olduğu gibi, onarmaya başlamadan önce ("Amkodor 342B" bazen başarısız olur), performansını detaylı olarak incelemeniz gerekir.

Yükleyici yeterince güvenilir bir kutu ile donatılmıştırhızların değiştirilmesi. Aynı zamanda, çalışması belirli bir özgüllüğe sahip. Örneğin ileriye doğru hareket dört hız ile yapılabilir. İlk viteste araç ikinci viteste 6.6 km / s hızda ilerliyor - 12.2 km / s, üçüncü sırada - 22.6 km / s, dördüncü - 37 km / s.

Geriye doğru hareket etmek ayrıca birinci ve ikinci hızlarda da gerçekleşebilir:

 • İlk transferde - 6.9 km / sa.
 • İkinci viteste - 22.3 km / s.

Makinenin tasarımı sağlarartan sürtünmenin farkı. Engebeli arazide sorun yaşamanıza izin veren odur. Pratik gösterdiği gibi, güçlü çamur bile bu yükleyici için ciddi bir engel teşkil etmez.

Ayrıca, aracın mükemmel açıklığının sırrı, agresif ve çok derin bir koruyucudur ve tekerleklerin sıvı çamurla bile kolayca birleşmesine olanak tanır.

transmisyon

Yükleyici hidromekanik kullanırşanzıman. Otomatik modda motor torkunu ayarlayan kişidir. Özel olarak monte edilen sensörler, gerekli sinyalleri kurulu kontrol ünitesine gönderir, bu da makinenin normal çalışması için yakıt beslemesini kontrol eder.

Tekerlekli yükleyici amkodor 342v

Kamyon doğrudan kontrol edilirHidrolik güçlendirici kullanımı ile. Makinenin hidrolik sistemi, direksiyon simidini döndürmeyi kolaylaştıran, basit bir şekilde, sürücünün üzerinde daha fazla fiziksel çaba gerektirmeyen bir öncelik valfine sahiptir.

yönetim

Bu mekanizma aşağıdaki bileşenlerle tamamlanır:

 • Mafsallı çerçeve.
 • Geri besleme ile hidrolik tahrik.
 • Acil durum pompası.

Tekerlekli yükleyici tekerlekleri ile çelik jantlarTraktörler için standart ölçü lastikler 21,3-24. Doğrudan fabrikada, makine kullanım sürecinde kendini kanıtlamış çok güvenilir lastiklerle donatılmıştır.

Sürüş taksi

Kabin oldukça küçük boyutludur.Bu kadar küçük boyutlarda bile, oldukça kullanışlı ve konforludur. Birçok açıdan bu, sürücü koltuğunun ve mühendislik mühendislerinin tüm kontrollerinin ergonomi gereksinimlerine uygun olarak yerleştirilmiş olmasından kaynaklanmaktadır.

Sandalye yüksekliği ayarlanabilir,Makineyi herhangi bir yükseklikteki bir kişi için kullanmanızı sağlar. Dışarıda, kabin, yükleyiciyi günün herhangi bir saatinde ve hatta şiddetli sisleme koşullarında bile çalıştırmayı mümkün kılan çok sayıda farklı aydınlatma cihazı ile donatılmıştır. Çok kullanışlı ve dikiz aynası, arkadan gelen her şeyi göz önünde bulundurmanıza izin veriyor, çünkü yeterince geniş görüş açısı var.

amkodor 342v özellikleri

Fren sistemi

Frenler özel ilgiyi hak ediyor. "Amkodor 342B", çalışan tekerleklerin göbeklerinde bulunan bir disk fren sistemi ile donatılmıştır. Bu göbeklerin içinde doğrudan bir yağ banyosu bulunur ve bu da, fren elemanlarının ömrünü uzatmanızı sağlar. Yağ, fren sisteminin tüm sürtünme elemanlarından hızlı bir şekilde ısınmayı ortadan kaldırır ve aşırı ısınmasına ve zamanından önce arızalanmasına izin vermez.

Frenler, makinenin her köprüsünün kendi tahrik cihazına sahip olduğu için ayrı bir hidrolik tahrik tarafından çalıştırılır.

Ayrıca, forkliftin özel bir park yeri varFren. Tek bir disk şeklinde ve kuru olarak yapılır. Makine operatörü, kabinde bir çelik kablo ile koluna bağlı sert bir yaydan oluşan mekanik bir tahrik kullanarak çalışır. Bununla birlikte, disinhibisyon bir hidrolik tahrik gerçekleştirir. El ile bu son derece zordur.

motor

"Amkodor 342B", yönetimi halihazırda olduğu gibiYukarıda belirtilen, herhangi bir özel sorunlara neden olmaz, dizel motor D-260.1 ile donatılmıştır. Motorun altı sıralı olduğu durumda, şaft dört vuruşta dönüşünün tam döngüsünü tamamlar.

Motor bir ısı transfer sıvısı kullanılarak soğutulur. Pasif soğutmanın bir çeşidi de sağlanır. Stok gaz türbini basınçlandırması.

Motorun teknik parametreleri:

 • Yanma odasının hacmi 7.12 litredir.
 • Çalışma silindiri 110 mm çapındadır.
 • Piston 125 mm'ye hareket eder.
 • Sıkıştırma oranı 16'dır.
 • Yakıt tüketimi 162 g / l'dir. a. saatte.
 • Normal çalışma için maksimum güç değeri 155 litredir. a.
 • Krank mili 2100 rpm'lik bir frekansta döner.
 • Maksimum tork 622 Nm'dir.
 • Toplam ağırlık 700 kg.
 • Yağ tüketimi - yakıt tüketimi ile ilgili olarak% 1,1.

Motorun kendisi yapılıryüksek mukavemetli malzemeler. Bu, motorun ana yağlama sisteminde mevcut olan büyük basınca dayanabileceğini açıklar:

 • Nominal hız 0.28 ila 0.45 MPa arasındadır.
 • Minimum hız 0,1 MPa'dır.

Genel olarak, "Amkodor 342B" motorunun çok büyük ve neredeyse aşırı koşullarda çalışacak şekilde tasarlandığından, yeterince büyük bir servis ömrü vardır.

Özellikler amcodor 342v

Yakıt ve çalışma sıvıları için konteynerler

Ana yükleyici kepçesi, imalatçı tarafından belirtilen hidrolik çevrimlere sıkı sıkıya bağlı olarak çalışır:

 • Kepçe 5.6 s'de yükselir.
 • Kepçeyi devreden çıkarma (boşaltma) - 1,2 s.
 • Kepçeyi indirme süresi 3,3 saniyedir.

Makinenin yüksek performansı, bu özelliklerle tam olarak sağlanır. "Amkodor 342B" ticari (profesyonel) bir teknik olarak kabul edilir.

Yakıt deposu, makineyi sık sık yakıt ikmali yapmanıza izin veren 215 litrelik bir hacme sahiptir. Hidrolik sistem 110 litre hidrolik sıvı gerektirir.

Değiştirilebilir eklentilerin çeşitleri

Özel, bireysel bir siparişin kaydedilmesi durumunda, yükleyici, bu tür evrensel yük taşıma cihazlarında herhangi bir sorun olmadan donatılabilir:

 • Farklı bir standart kapasiteye sahip olabilen bir kova (1,5 ila 3 metre küp).
 • Küçük yüklerle çalışmak için vinç bomu.
 • Çeneli.
 • Uzamış tipte bir ok.
 • Kavrama "pençe" denir.
 • Yükleme çatalları.
 • İstifleme.
 • Farklı çeşitler.

forklift amkodor 342v

fiyat

Yükleyici "Amkodor 342B", tekniközellikleri çok yüksek bir seviyede olan, 2.1-2.3 milyon ruble aralığında temel konfigürasyonunda bir maliyeti vardır. Bu tutarı ödeyen tüketici, çok sayıda makineyi bir kerede yenileyebilen ve uzun bir süre sürecek çok fonksiyonlu, dayanıklı, yüksek performanslı bir teknik alır ve bu da çalışan personel için yeterli düzeyde güvenlik sağlar.

Bu miktar alıcıya mevcut değilse, o zaman1.5 milyona kadar satın alınabilen bu tipte kullanıma hazır bir yükleyiciye dikkat edilmeli. Nihai maliyet, alıcıya teslim edilmeden önce makinedeki ne tür ekipmanların kullanılacağına bağlıdır.

Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 2019

Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 2019

Related news

 • İlişkilerde Manipülasyon Tekniği Gaslighting
 • Tanem Sivar 7 ayda 12 kilo verdi
 • 2017’yi 365 Gün Dolu Dolu ve Sağlıklı Yaşamanız İçin İşte Size 17 Muhteşem Öneri
 • Intersteno Türkiye İnternet Klavye Şampiyonası 2016
 • Kurutulmuş patlıcan. En iyi tarifler

 • Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 49

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar


  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 62

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 59

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 75

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 33

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 32

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 44

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 97

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 11

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 80

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 87

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 72

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 46

  Loader Amkodor 342B: özellikler ve fotoğraflar 72