Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 2019

Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 2019

Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 27 30.01.2019, 19:16

Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık

Ülke stilinde tasarım giderek daha fazla kazanıyorRusya'da popülerlik. Mutfağı dekore etmek için iyi bir çözüm olarak düşünülebilir. Mutfak eşyaları, yemek stokları ülke stiline mükemmel uyum sağlar. Güvenilirliği, evliliği sembolize eder, kırsaldaki yaşamın ruhunu taşır ve aynı zamanda pratik ve zariftir.ülke mutfak

Ülke mutfağı basit, rahat, sıcak vebiraz naif oda. Bu tarz, fırfırlar ve parlaklıktan uzak, ama aynı zamanda parlak ve yaratıcı. Büyük el yapımı ürünler - nakış, dövme, kovalama, vb. Görünüyor. Ülke mutfağı sadece doğal doğal malzemelerin kullanımını içerir ve doğal dokularını korumak için tercih edilir. Plastik, pürüzsüz yüzeyler bırakmanız gerekir.

Ülke tarzı özellikleri

Ülke mutfağı, diğerlerinde analoglardan farklıdırdoğal ahşaptan yapılmış basit ve hatta biraz kaba mobilyaların her biri. Boyasız veya "leke" ile hafifçe karartılmış olabilir. Ülke mutfakları (bu makalede gördüğünüz fotoğraflar), tekstiller kullanılmadan tamamlanmış bir görünüme sahip olmayacaktır. Bunu yapmak için, ev bezini, tuvali, çuval bezi, ağartılmamış keten kullanmalısınız. Tekstil dantel, nakış, örgü ürünleri süsleyin.

Ülke mutfağı fotoğraf

Detayların önemi

Odanın iç kısmına birkaç öğe ekleyinVines - lambalar, sepetler, dekoratif masa örtüsü için abajurlar. Bütün bunlar orijinal ve eşsiz bir ülke çevreleri yaratacaktır. Duvarlarda veya mobilyalarda gereksiz ve boya yapmayın. Sadece ağaçlar ve çiçekler, hayvanlar ve kuşlar değil, aynı zamanda geometrik desenler de olabilir.

Yemekleri seçin

Ülke mutfak özel mutfak eşyaları ve bir mutfak ihtiyacımutfak eşyaları. Aynı zamanda pratiklik ve dekoratifliği birleştirmek gereklidir. Her şeyden önce seramikle ilgilenmelisiniz - sürahiler, tabaklar, kaplar, kupalar ve siyah veya kırmızı kilden yapılmış çanaklar. Ayrıca uygun tahta spatula ve kaşıklar, çatal bıçak takımı olacak.

Dekoratif bitkiler

Iç tarzı gerekli ekÜlke süs ve iç mekan bitkileri - sardunyalar, menekşeler. Pencere pervazında yeşillikler ile temiz kutular koyabilirsiniz. Etkili bak ve kurutulmuş dallar, çiçekler. Tahıllar, çeşnileri sakladığınız kavanozlarla duvar raflarına yerleştirin. Ve tüm bu malzemeleri tuval çantalarında, işlemeli yazıtlarla saklayabilirsiniz.

Beyaz mutfak

Ülke mutfak beyazı özel ilgiyi hak ediyor. Bu yüzden, çoğu zaman İskandinav ülkelerinde bir oda oluşturur. Hafif ahşap - kayın, huş ağacı, çam, çok beyaz renk, iç mekanı çok etkili kılar. Kullanılan tüm tonlar tutulur ve soğutulur. Işığı çok iyi yansıtıyorlar.

ülke mutfak beyaz

Dekorasyon için kırmızı tonlarıve mavi. İskandinav mutfağının mobilyaları çok kullanışlı olsa da, belki de dekoratif elementten yoksundur - tüm uçaklar kesinlikle basit ve hatta. Çalışma tablası kural olarak ahşapla emprenye edilmiş. Tüm mobilyaların hoşnutsuzluğu yok - hantal portallar, büyük davlumbazlar yok. Ancak, mutfakta çok fazla değil.

İçişleri Zhivosti ve renk tekstil ekler. Bu bir hücre, basit bir bitki deseni, bir şerit.

Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 2019

Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 2019

Related news

 • Napolyon pastasını evde pişiriyoruz
 • Uykunun Bilimi
 • Oktay Usta Şekerpare Tarifi
 • Ensar el Tevhid

 • Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 17

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık


  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 49

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 14

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 61

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 36

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 10

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 85

  Ülke mutfağı - basitlik ve doğallık 90