Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır 2019

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır 2019 Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Üçlü saç örgü modeliyapımı sayfası ile örgü teknikleri hakkında bilgiler öğrendiğimiz sayfalarımıza bu kezüçlü saç örgüsü nasıl yapılırisimli bu sayfamızdaaçıklamalışekildevideo anlatımlıolarak örgü tekniklerinden birisi olanüçlü saç örgü modeli yapılışı nasıl olur bunu izleyerek öğrenmeye çalışacağız. Örgü galeri olarak her zaman en güzel örgü modellerini sizler için bir araya getirmenin yanında örgüye yeni başlayanlar için örgü tekniklerini ve örgü yapımını anlatanvideolu anlatımsayfaları ile örgü öğrenmek isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şimdiki sayfamızda örgüde sık sık kullanılan saç örgünün üçlü versiyonu olan üçlü saç örgü nasıl yapılırbunu öğrenmeye çalışacağız. 

Örgü işinde tecrübeli örgü severler tarafından sık sık uygulanan tekniklerden olansaç örgü modeliile ilgili çeşitli sayfalar ile bu örgü modeli hakkında bilgiler edinmiştik. Tekli saç örgü yapılışı ve çift burgulu saç örgüsü yapımı gibi diğer saç örgü modellerinin yapılışlarını daha önceki sayfalarımızda öğrenmiştik. Şimdi iseüçlü saç örgü modeli yapılışıile örgüde üçlü burgu diye de geçenüçlü saç örgü nasıl yapılırsorusuna açıklamalı vevideo anlatımlıolarak cevap aramaya çalışalım.

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Video Anlatımlı

Üçlü Saç Örgü Modeli Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Örgü tekniklerinden sıkça karşımıza çıkan saç örgüsününüçlü burguluolarak da tabir edilenüçlü saç örgüsü nasıl yapılır?bu soruya cevap alabildiniz mi?Üçlü saç örneğiyani bir başka deyişleüçlü burgulu örgü modeliyapımı bir çok kıyafet örerken karşımıza çıkar. Bunlardan en çok kullanılanları örgü kazaklar, süveterler, bereler, atkıların orta kısmında baştan sona kadarüçlü saç örgüsü modelikullanılabilir. Görünüm olarak güzel bir görüntü oluşturur. Zaten videoda gördüğünüz gibi yetişkin beresine tek sıra halindeüçlü saç örgüsü modeliişlenmiş. Dileyen bunu sadece bereler için değil, istediği her tür kıyafet için uygulayabilir. Bu sizin yeteneğinize kalmış

Örgüye yeni başlayanlar direkt üçlü saç örgüsünden değil, sırası ile önce tekli saç örgüsü, sonra çiftli olan saç örgüsünü öğrendikten sonra üçlü saç örgüsüne geçmeleri daha sağlıklı olacaktır. Zaten ilk başta tekli saç örgüsünü kavradıktan sonra diğerlerini uygulamak çok da zor değildir. Tekli ve çift saç örgünün nasıl yapıldığını daha önceki sayfalarımızda yayınlamıştık. Bunlardan tekli saç örgüsü nasıl yapılır isimli bu sayfada tekli, çift saç örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamızda ise çift burgulu saç örneği yapılışı ile birlikte olmuştuk. Diğer örneklerin yapılışlarını bahsettiğimiz bu sayfalar ilevideolu anlatımlıolarak bulabilirsiniz.

Üçlü Saç Örgü Nasıl Yapılır? Bunu Öğrendik Mi?

Tekli, çift burgulu veüçlü saç örgüsü nasıl yapılır? Bu soruların cevabını öğrendikten sonra sizleri en güzel örgü modellerinin bulunduğu galerili sayfalarımıza bekliyoruz. Ne tür bir kıyafetteüçlü saç örgüsü tekniğini uygulamak isterseniz o kategoride en güzel modeller yer almaktadır.Üçlü saç örgünün en çok kullanıldığı kıyafetlerden olan örgü kazak modelleri için “Kazaklar” kategorisinde bulunun değişik modelde olan kazaklardan beğendiğiniz bir modeli seçip bunaüçlü saç örgüsü tekniğiniuygulayabilirsiniz. Aynı şekilde süveter modelleri için “Süveterler”, atkı modelleri için “Atkılar”, hırka modelleri için “Hırkalar”, Örgü yelek modelleri için ise “Yelekler” bölümünde aradığınız bir modele mutlaka rastlayacaksınız. 

Üçlü saç örgünün nasıl yapıldığını videolu açıklamalı anlatmaya çalıştığımız üçlüsaç örgüsü nasıl yapılırisimli bu sayfamızdaüçlü saç örgü modeli yapılışını öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi bu tekniği uygulayarak bir kıyafet veya aksesuar örmeye başlayabilirsiniz. Hangi modelde örmek istediğinizi düşünmenize gerek yok! Sitemizde her biri en az 100 adet olan çok geniş yelpazeli örgü modelleri galerileri sayfaları bulunuyor. Sadece hangi tür kıyafet örmek isterseniz o kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacak. Ördüğünüz ürünü bizimle paylaşırsanız bizler de burada yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Tekli ve Çift Saç Örgüsü Yapılışlarını Da İzlemenizi Tavsiye Ederiz

Daha önceki sayfalarımızda tekli saç örgüsünün nasıl yapıldığını anlatan bir videolu anlatım ile çift burgulu saç örgünün nasıl yapıldığını anlatan sayfalar yayınlamıştık. Bu sayfamız ile yakından alakalı olan o sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz. Saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda tekli saç örgünün yapılışını, çift saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda da çift saç örgünün yapılışınıvideolu açıklamalıolarak öğrenebilirsiniz. Şimdiüçlü saç örgünün yapılışını izleyelim. Hemen hemen her yerde kullanılan saç örgüleri sık sık karşımıza çıkan bir örgü tekniğidir. En çok kullanım yerlerini sayacak olursak videoda gösterildiği gibi örgü bereler, atkılar, kazaklar, süveterler, hırkalar ve yelekler gibi örgü kıyafetlerdeüçlü saç örgüsüuygulanabilir. Hatta atkının tam ortasında olacak şekilde baştan sona kadar üçlü saç örgüsü tekniği yapılabilir.

üçlü saç örgüsü nasıl yapılırüçlü saç örgüsü nasıl yapılır

Üçlü saç örgüsü uygulayabileceğiniz başlıca sayfalarımızı sıralarsak,

Konu İle İlgili Diğer Sayfalar;

 • Tekli Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım
 • Çift Saç Örgü Nasıl Yapılır?
 • Diğer Örgü Teknikleri Yapılışları
 • Diğer Videolu Anlatımlı Sayfaları
 • Örgü Kazak Modelleri ve Yapılışları
 • Örgü Bere Modelleri
 • Hırka Modelleri
 • Süveter Modelleri
 • Yelek Modelleri
 • Diğer Örgü Modelleri ve Yapılışları

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır 2019

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır 2019

Related news

 • 2017de Kullanmaya Doyamadığımız En İyi 17 Mobil Uygulama
 • Etek ile dikiş dikmek nasıl
 • İzmir Cuma namazı saat kaçta 11 Ocak Diyanet İzmir Cuma namaz saati
 • Komedi Kulübünün yanı sıra kimlerin oluşması. Oyuncular Komedi Kulübü
 • Neden erkekler değişiyor Erkek ihanetinin sebepleri

 • Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır


  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

  Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır