Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 2019

Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 2019

Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 36 05.02.2019, 16:51

Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim?

İnternetin gelişimi ile bir bütün vardıelektronik ödeme sistemi. İnsanlar masasından kalkmadan sanal para kazanır ve harcarlar. En popüler servislerden biri Webmoney. Bu, esas olarak böyle bir cüzdanın elde edilmesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, arayüzü yeni başlayanlar için bile sezgiseldir. Bununla birlikte, bazen, kullanıcıların Webmoney çantasının sayısını nasıl öğrenecekleri ile ilgili sorular vardır.

Webmoney çanta numarasını nasıl bulabilirim?Bu sadece sorulabilir ki dikkatBu açıdan oldukça tecrübesiz kullanıcı. Elektronik ödemeleri uzun süre kullananlar için çoğu zaman bu bir problem değildir. Çoğu zaman kalp tarafından elektronik cüzdan Webmoney sayısını bile biliyorlar. Ama ilk kez, bu hizmetle yüz yüze geldiğinde, birçok kişi WMID, WMR ve WMZ'yi karıştırıyor. Bu nedenle, bu terminolojiyi ilk önce anlamak gerekir.

Temel kavramlar

Servis ile kayıt yaparken, her kullanıcıKişisel kimlik numarası Webmoney (veya WMID) atanır. Sadece sayılardan oluşur ve her zaman onikidir. Bir kullanıcıyı diğerinden ayırt etmek için gereklidir. Kişisel hesabınızı girmek için kullanabilirsiniz. Ve hatırlanmalı ve onu yazmak daha iyidir. Ancak, WMID kaybedilirse, e-posta veya cep telefonu kullanılarak geri yüklenebilir.

Webmoney elektronik cüzdan numarası

Ve sadece kayıt olduktan sonra kullanıcı verilirSadece bir tane değil, cüzdanınızı alma fırsatı. Ruble (WMR), dolar (WMZ) ve diğer daha az popüler para birimlerinde olabilir. Bu sayılar genellikle uygun harfle başlar ve ayrıca 12 hane içerir. Yani, ruble elektronik çanta formu R ************, nerede * - numaraları olacaktır. Benzer görünüm ve diğerleri. İnternette hesaplama için kullanılırlar. Ve kişisel hesabıma giderek Webmoney çanta numarasını nereden bulabilirim? Ve yine de kullanıcının kullandığı sistemin hangi sürümüne bağlı olacaktır.

Webmoney Keeper Mini

Müşterileri için servis iki versiyon sunuyorelektronik para yönetimi için. Bu Webmoney Keeper Mini ve Webmoney Keeper Classic. Öncelikle, herkes ilkini kullanır. Uygulamayı bilgisayarınıza yüklemeden ve m-cüzdanınızdaki bakiyeyi takip etmeden İnternette ödeme yapmanızı sağlar. Ve burada bu sistemde, Webmoney çanta numarasını nasıl bulacağınız her zaman açık değildir. Özellikle de tek bir çantanız yoksa.

Bunu oluşturmak için ana sayfaya ihtiyacınız varkullanıcı "Cüzdan" sekmesini seçin. Ve zaten bu bölümde, mavi tuşa basarak büyük tuşa tıklayın. Gerekli tüm verileri girdikten sonra, kullanıcı, çoğu zaman WMR veya WMZ olan ilk cüzdanı olan Webmoney'in numarasını alacaktır. Rusya'da yaşayanlar için her ikisine de sahip olmak arzu edilir. Bu hesaplamalar için çok uygundur. Webmoney çanta numarasını nasıl öğreneceğimiz sorusunun, onların WMID'lerini hatırlayanlara ilgisinin olmadığını anlamak önemlidir. Sadece içeri gir ve gör. Ama ya her iki sayı da kaybolursa?

Webmoney Keeper Klasik

Webmoney çanta numarasını nerede bulabilirim

Tabii ki, tam bir kurmak için arzu edilirişletim sistemi sürümü - Webmoney Keeper Classic. Anahtarlar ile çok önemli bir dosya ile geliyor. Programın kendisinden ayrı olarak depolanmalıdır. Sonra, bir bilgisayar hatası veya kimlik kaybı durumunda onların cüzdan Webmoney yeniden erişim elde edebilir. Bu uygulama sayesinde, herhangi uygun bir zamanda cüzdan sayısını görmek için şimdiden mümkün.

Ama bazen Webmoney çanta numarasını bulabildiğin içinDiğer tüm özelliklerin tamamen kaybedilmesi ile gerekli olan servis masası bu durumda yardımcı olmaya hazırdır. Ancak, onlarla iletişim kurduğunuzda, maksimum bilgi miktarını göndermeniz gerekir: telefon numaranızdan ve e-posta adresinizden pasaport bilgilerinizin bir kopyasına, ancak elbette, cüzdan numaranızı kaybetmemek daha iyidir.

Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 2019

Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 2019

Related news

 • Yumurtaların aşırı uyarılma hastalığı OHSS
 • DÖKÜMLÜ ÖRNEKLİ KIRMIZI BEBEK YELEK AÇIKLAMASI
 • Emisyon seviyesi
 • En Güzel Trend Saç Aksesuarları
 • Şehriyeli Pirinç Pilavı Tarifi Videosu

 • Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 87

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim


  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 49

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 90

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 52

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 68

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 69

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 58

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 45

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 58

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 85

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 63

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 14

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 63

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 57

  Kullanım kılavuzu. Webmoney cüzdan sayısını nasıl bulabilirim 59