Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 2019

Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 2019

Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 58 26.02.2019, 05:33

Krem-emülsiyon "Mustela Stelatopia": yorumlar

Hamileler ve yeni doğmuş bebekler içinözellikle önemli olan hassas cilt bakımıdır. Araçlar mümkün olduğunca güvenli olmalı, çabuk hareket etmeli ve cildinizi niteliksel olarak yumuşatmalı ve nemlendirmelidir. Krem-emülsiyon "Mustela Stelatopia" yeni doğanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır, onlar hayat bebeğinin ilk günlerinde yanı sıra hamileliğin herhangi bir zamanda gelecekteki anneler kullanılabilir.

Aracın açıklaması

"Mustela Stelatopia" hattının kozmetik araçları küratiftir. Doğum ve hamile kadınlar, yeni doğmuş bebekler cildine bakım yapmak için Expanscience (Fransa) laboratuvarında geliştirildi.

Bir dizi ürün, yıkama kremi, banyo yağı ve krema emülsiyonu "Mustela Stelatopia" içerir.

krem, emülsiyon, stelatopia

Nasıl çalışır?

Emülsiyon krem ​​arttırılmış kuruluk için kullanılıryüz ve vücut derisi. Bebeğin iyi hissetmesini engelleyen rahatsızlığı hızlı bir şekilde giderebiliyor. "Mustela Stelatopia" (krem emülsiyonu), kuru ve hasarlı epidermisin yapısını restore etmek için, mikrofloranın korunmasını teşvik etmek için ihale bebek cildinin bakımını yapabilir.

Bu ajan hızla en derin deriye nüfuz eder, daha aktif lipit biyosentezini destekler, hücreler arası maddeyi ve koruyucu deri bariyerini geri yükler.

Cildin dış tabakalarında emülsiyon kremi de aktiftir.çalışır: aktif maddeleri sayesinde, epidermis nemlendirilir, yumuşar. "Mustela Stelatopia", cildi geri yükler, aşırı kurumadan korur, normal su dengesini korur.

Stelatopia krem ​​emülsiyonu

Ne için kullanılır?

Çocuklar için bir seri "Mustela Stelatopia"Dermatitin kompleks tedavisi ve derinin kuruluğu için tasarlanmıştır. Çocuk doktorları, tüm araç yelpazesini uygulamak için daha hızlı ve daha iyi bir sonuç önermektedir:

Yıkama kremi, yeni doğan bebeklerin ve yaşlıların günlük hijyeninde, hamile ve kadınları doğururken, hassas ve kuru ciltli kişilerde kullanılır.

Banyo yağı cildi mükemmel şekilde yumuşatır, aşırı kurumaya engel olur.

Krem-emülsiyon "Mustela Stelatopia", yıkandıktan ve banyo yaptıktan sonra hassas cildi nemlendirmek ve korumak için kullanılır.

Birlikte, bu fonlar dikkatle ilgilenirEpidermis, kuruluk ve alerji eğilimli dermatit ve egzama eğilimli. Ancak, dizinin tamamını değil, tek tek ürünleri de kullanabilirsiniz. Daha popüler olan emülsiyon.

Stelatopia krem ​​emülsiyonu

"Mustela Stelatopia": kompozisyon

Bu seri özelliklehassas bebek cildi. Bu özel olarak kabul edilir ve sadece kozmetik ve dermatit alerjik reaksiyonları olan çocuklar için değil, aynı zamanda mükemmel sağlıklı çocuklar için uygundur.

Cilt bakım ürününün ana bileşeni, özel bir şekilde işlenen ve yaratıcı laboratuar tarafından patentlendirilen normal ayçiçek yağıdır.

"Mustela Stelatopia" (krema emülsiyonu) ek olarak bu tür maddeleri içerir:

 • gliserol;
 • petrol jölesi;
 • erik tohumu özü;
 • candelilla balmumu.

Bu ürün su dengesini mükemmel şekilde korur, cildi aşırı kurumaya karşı korur, nemi içeride tutar.

Yıkama için krem ​​ayrıca bileşenlerle zenginleştirilmiştir:

 • glisin;
 • gliserol;
 • hint yağı.

Bu ürün yıkamak için idealdir, sıkışma hissini ve rahatsızlık hissini önler, kirletici maddelerin derisini mükemmel bir şekilde temizler.

Banyo yağı içerir:

 • serisinin diğer ürünlerinden daha büyük miktarda ayçiçek yağı;
 • badem yağı;
 • papatya roma özü;
 • sıvı parafin;
 • lesitin;
 • E vitamini

Emülsiyon kremasının "Mustela" olduğunu belirtmek isterimStelatopia "ve bu serinin diğer ürünleri parfümler, boyalar ve diğer zararlı kimyasalları içermez, bu yüzden birçok anne bu kozmetiklere sevdikleri hassas cildi emanet etmiştir.

Stelatopia krem ​​emülsiyonu talimatı

"Mustela Stelatopia", emülsiyon kremi: kullanım talimatları

Ürünü bebeğin cildine uygulamadan önce,su ile iyice temizleyin. Aynı serideki yıkama veya banyo yağı için krem ​​kullanılması tavsiye edilir. Birlikte, bu fonlar daha iyi bir sonuç verecektir.

Yıkandıktan sonra, cilt iyi kurutulmalıdır. Cildin yüzeyine az miktarda emülsiyon uygulanır ve daha hızlı emilim için dairesel hareketlerle hafifçe ovulur.

En kuru bölgelere daha fazla krem ​​sürmeniz tavsiye edilir, ürün tamamen emilene kadar ovalayın.

Hiçbir durumda krem ​​emülsiyonu olmamalıegzama orada ağlayan bir cildin bu alanlarda başvurmuştur. Bu yalnızca sorunu daha da artıracak. Bu alanda, orada alamadım en küçük parçası eşitlemek için bebek pudrası uygulayın.

Ortamın iyi ıslanmasına izin verin ve sadece o zamançocuk giymek Bu arada, hava banyosuna girmesine izin verin (tabi ki odadaki sıcaklık rahatsa), bebeği bir masaj yapın, onunla oynayın.

Stelatopia krem ​​emülsiyonu 200ml

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

Yaş kısıtlamaları olduğu gibi, kullanım için kontrendikasyon yoktur. Çözümün herhangi bir bileşenine aşırı duyarlılık varsa, bunu kullanmamak en iyisidir.

Ebeveynlerin fark ettiği bir durum yoktu.Krem, banyo yağı ve krema emülsiyonunun yan etkileri olabilir. Belki de ilacın içeriğine bir alerjik reaksiyonun görünümü. Stelatopia Mustal'ın bir veya daha fazlasının kullanımı sonrasında cilt durumunun kötüleştiğini fark ederseniz, uygulama kesilmelidir.

Ne kadar ve nerede satın alınır?

"Mustela Stelatopia" (krema emülsiyonu, 200ml)yaklaşık bir buçuk bin ruble. Bir tüp uzun süre yeterlidir. Kıvamı yağlı olduğundan, bir kerelik kullanım için çok fazla para almaz.

Kremayı bir eczanede, özel bir kozmetik mağazasında veya çevrimiçi mağazada satın alabilirsiniz. Reçetesiz olarak alınabilir.

sterelopia krem ​​emülsiyon kullanım kılavuzu

"Mustela Stelatopia", emülsiyon kremi: yorumlar

Birçok kadın bu kozmetik serisini zaten kullanıyor. Şimdiye kadar hiçbir kötü yorum bulunamamış, bunların gerçekten iyi kremler olduğunu yazıyorlar.

Emülsiyon kreminin sadece bebeklerin cildi için iyi olmadığı, ancak yetişkinlerin de bunu takdir ettiği yönünde yorumlar vardır. Cildin mükemmelleştiğini, kuruluk kaşıntısının, rahatsızlığın durduğunu yazıyorlar.

"Stelatopia Mustela" nın tüketicilerine çok benziyor- krem ​​emülsiyonu, kullanım talimatları, maddenin tanımı ve kullanımları bu makalede ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Yorumlarda, kadınların bu aracı bebekler için ve kendi cildini nemlendirmek için kullandıkları gösterilmiştir. Yapay renk ve tatların olmadığı krem ​​bileşimini not edin.

Bu çare kurtarmada bulunan kozmetik alerjisi olan kadınlar bulundu. Lekeleri ve döküntüleri olduğu için başka bir kremin uygun olmadığını yazıyorlar ve bu ideal çözümdür.

Söylemeye gerek yok, çoğu insan gibi doğal bileşenlerden yapılmış ürünler? "Mustela Stelatopia" cildinize ve bebeklerin derisine özen gösterir.

Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 2019

Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 2019

Related news

 • Spa kapsülü: dinlenme, kurtarma, gençleştirme
 • AHŞAP VE DERİ İLE HARİKA GAZETELİK
 • Sera yetiştiriciliği ve tımar yetiştiriciliği
 • Peynir Topları Ve Domates Sos
 • Baklava Yufkasından Patatesli Kıymalı Börek Tarifi Videosu

 • Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 32

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar


  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 61

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 58

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 83

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 51

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 60

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 99

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 16

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 68

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 40

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 50

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 46

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 4

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 36

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 5

  Krem-emülsiyon Mustela Stelatopia: yorumlar 7