Koridorda tamirKoridorda tamir
Koridorda tamir

Koridorda tamir

Zorunda olmayan böyle bir kişi yokapartmanda tamir etmek. Elbette, sürecin kendisi biraz çaba ve sabır gerektiriyor. Ama sonra yapılan işten çok olumlu duygular alabilirsiniz.

Koridoru tamir etmeye başlamak en iyisidir, çünkü sahiplerinin günlük ruh halini yaratır. Güncellenmiş bir görünüm vermek, oturma odası veya mutfaktan çok daha kolay.

Duvarlara özellikle dikkat edilmelidir.İlk bakışta tam olarak onlara düşer. Akrilik su bazlı boyalarla yenileyebilirsiniz. Bu materyallerin birtakım avantajları vardır. Yüzey işleminde kolaylık, toksisite ve koku eksikliği ile karakterizedirler. Boya, bir astar ile önceden işlenmiş alçı veya sıva üzerine uygulanabilir. Eski duvar kağıdı bile iki katmanla kaplanabilir.

Koridorda tamir, belirli bir seçim gerektirirboya renkleri. Tipik olarak, içlerindeki ışık çok parlak değil, bu yüzden daha açık bir ton seçmelisiniz. Bu arada, beyaz boyayı hoşunuza giden başka bir renkle karıştırarak kendinize gölge katabilirsiniz. Ve ek bir karıştırma ile kıtlık durumunda, orijinal gölgeyi tekrarlamak çok zordur çünkü tahmini miktardan biraz daha seyreltilmelidir. Kalan ürün herhangi bir son işlem için faydalıdır.

Eğer onarım yapmak için özel bir istek yok iseSalon, başka bir seçenek - boyama kullanarak, tercihen kapı çerçevesinin üzerinde bir astar ile dikmek için. Bunun avantajı, yaklaşık beş santimetre kadar çıkıntı yapmasıdır ve bu, küçük süslemelerin yerleştirilmesinin yanı sıra küçük üçlemelerin saklanması için ek bir yer olarak da kullanılabilir.

Koridorun uzun ve dar olması durumundaGöze çarpmayan ve yetenekli mezzaninleri donatmak. Bunu yapmak için, kaburgaları kapının hemen üzerindeki duvarlara tutturup, üzerine bir sunta veya kontrplak levha yerleştirmelisiniz. Açıklığı bir perde veya kapı ile kapatabilirsiniz. Asma kattaki koridorda dağınık olan tüm ekstra şeyler gizlenir. Bu daha geniş ve düzenli hale getirecek.

Zemini güncellemeden, hiçbir onarım yapılmayacaktır.koridor. Birçok yolu en hızlı şekilde kullanmaktadır - linolyumdan kendinden yapışkanlı fayanslar. Ancak son serme işleminden önce, çizim hakkında fikir sahibi olmak için önce bunları zemin üzerine parçalamanız gerekir.

Herhangi bir koridorun kendi tadı olmalıdır. Bu yeniden eğitim ve bazı karmaşık mat için alışılmadık bir Osmanlı formu olabilir. Bu tür yemekler çok daha rahat ve çekici hale getirir.

Bazı çabalar koridorda onarım gerektirecektir.Kruşçev. Zorluk, böyle bir odanın minyatürüyle dikkat çekmesi gerçeğinde yatmaktadır, bu yüzden herşeyi en küçük ayrıntıya kadar düşünmelisiniz, böylece bir şekilde kendi alanını görsel olarak arttırın.

Ön kapağı ayarlayarak onarımı başlatabilirsiniz. Seçtiğinizde, sahip olduğu tüm fonksiyonları hesaba katmanız gerekir. Bu ses ve ısı yalıtımı, kaliteli bağlantı elemanları ve güvenilir kilitler (en az iki adet olmalı). Ayrıca kapının görünüşüne dikkat etmelisiniz. Dairenin genel izlenim çekiciliğine bağlıdır. Biraz gözüm olmalı.

Şimdi yere gidebilirsin. En başta, önceki kapağı sökmeniz gerekir. Levhaların derzlerinde, takviye ile takviye edilmesi gereken büyük yarıklar olabilir. Bundan sonra su yalıtımı yapan bir polimer sızdırmazlık maddesi uygulanır. Daha sonra beton bir şap üretilir. Mümkün olduğunca sorunsuz yapılmalıdır. Yüzey tamamen kuruduktan sonra fayans döşemeye başlayabilirsiniz. Temel özellikleri, mukavemet ve yüksek aşınma direnci olmalıdır.

Tavanı başlatmadan önce buna ihtiyacın var.nasıl hizalanır. Bir kusur bulunursa, macununa başvurmak gerekir. Bu sadece tavana değil, aynı zamanda duvarlara da uygulanır. Son aşama duvar kağıdının duvar kağıdını içerir. Tavan monofonik ve hafif olmalıdır. Duvarlarda, aşınmaya dayanıklı duvar kağıtları, sığ ve yumuşak bir desenle seçilir.

Tabii ki, önemli malzeme maliyetleri ve büyükçabalar dairelerin tamir edilmesini gerektiriyor, koridor dikkatten yoksun bırakılmamalıdır. Ne de olsa herkes, "aynı şekilde bir tiyatroyla başlıyor" biliyor ve daire koridorla başlıyor.

Koridorda tamirKoridorda tamir

Related news

 • Sivilceler Sağlığınız Hakkında Ne Anlatıyor
 • Pavshinodaki Nikolo-Bogolyubsky Tapınağı: Tarih ve Modern Devlet
 • Ağız Kokusu Nasıl Geçer: Ağız Kokusuna Doğal Çözümler
 • Bellek nasıl geri yüklenir ve geliştirilir
 • Regaip kandili ile ilgili hadisler facebook

 • Koridorda tamir

  Koridorda tamir


  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir

  Koridorda tamir