Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019
19.09.2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 53

Kore usulü bir balıktan Xe'yi nasıl pişirirsiniz?

Kore geleneksel mutfağı, büyük birtüm çanak çömleklerde pratik olarak bulunan çeşitli baharatların miktarı ve onlara Asya esans ve keskin lezzet verir. Ev yemeklerinde aynı zamanda bu yemek tarifleri ve hazırlanma yöntemleri pratik olarak kullanılmaz. Fakat Korece balık ve havuçtan Hye gibi yemekler, yurttaşlarımızın masallarında atıştırmalıklar ve salatalar olarak bulunur.Balıktan ayrılmış

Daha yakın zamanlarda pişirme yöntemleriKoreli yiyecekler gizli tutuldu, onları diğer uluslara devretmek kabul edilmedi. Ancak bugün, bilen İnternet sayesinde balıktan Xe hazırlama reçetesi tüm katılımcılar tarafından kullanılabilir hale geldi. Aynı zamanda, çoğu ev hanımı, kendi eklemelerini ve Kore mutfağında neredeyse hiç kullanılmayan diğer malzemeleri hazırlamaya başladı.

Balık Xe'nin hazırlanması için,doğal olarak balıkların kendisi veya daha doğrusu filetosu. Bu durumda balık tamamen farklı olabilir, ancak ana şey bazı ev hanımlarının bazen ihmal ettiği kemikleri tamamen çıkarmaktır. Bu yemeği hazırlamak için bir kilogram balık filetosu kemiksiz gerekir.Salata o

Sonra, salata Xe'yi neyin yarattığına ihtiyacınız varKoreli ve bu mutfağın tüm yemekleri unutulmaz bir aroma verir. Bu kırmızı biber ve kişniş, Kore mutfağının hemen hemen tüm yemeklerinde bulunur. Soya sosu (100-150 mg miktarında) ve bir st olmadan yapamazsınız. soya fasulyesi kaşığı kaşık. Hala bir ampul, 5 diş sarımsak ve sanat almanız gerekir. kaşık sirke. Salantro ve diğer şifalı bitkiler tadına bakılır.

Balık filetosu küçük olarak kesilmelidirBir santimetre kalınlığında dilimler. Bundan sonra, onları sirke ile doldurun ve tuz ile uyuun, ancak sıvıyı boşaltmak için eğimli olarak kapalı bir kapta bırakın. Bu işlem, Xe'yi balıktan hazırlamanın temel işlemidir ve birçok ev hanımı filetoyu belirgin bir "Yushka" ya bırakmak veya çok büyük parçalara ayırmakla hata yapmaktadır.

Sonra, özel bir marine hazırlamanız gerekirSoya sosuna dayalı. Bunu yapmak için, soya fasulyesi hamurunu çözdük, kişnişi içeriye atıp tuz ekleyin. Heh balık şey kızartmak tereyağında sarımsak ve kişniş ile ince doğranmış kırmızı biber ihtiyaç hazırlamak için, daha sonra sosun içine karışımı ekleyin.Yemek pişirmek için tarif

O andan beri saat geçtiğindebalık sirke içinde bıraktı, onu alabilirsiniz ve sonuçta ortaya çıkan "Yushka" süzülmelidir. Zaten iyi değil, bu yüzden Xe'yi balıktan hazırlamak için kullanmayın.

Balık sirkeden alındıktan sonra, gerekliDaha önce yarım halkalara kesilmiş soğanla doldurun. Bu formda, marul yaklaşık 15 dakika yaşlandırılır. Daha sonra pişirilmiş sos ekleyin ve mutfak başyapıtı bir kapakla kaplıdır.

Balıkların Xe bir saat içinde hazır olacak. Bu yemeğin özel bir saklama yolu gerektirmez. o kadar uzun sosların hazırlanması ısrar edecektir, bu yüzden tatları da daha zengin tadacaktır ve bu nedenle xe olacak.

Bu tarif Kore mutfağının bir standardı haline gelmiyormuş gibi davranmaz, ancak bu ulusun birçok temsilcisi bu şekilde yemek pişirir, ancak bazen çarpıcı yorumlar vardır.

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Related news

 • Bebeklere ıhlamur verilmeli mi
 • Kuzu Pirzola Izgara Videosu
 • Putin ve Erdoğan, Tahrandaki görüşme sonrasında diyaloğu sürdürme konusunda anlaştı
 • KÜRDANLA LİMON ÇEKİRDEKLİ TIĞ OYASI YAPILIŞI
 • Bağırsaklarda artan gaz üretimi: nasıl şişkinlikten kaçınılması

 • Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 48

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz


  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 34

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 96

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 57

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 57

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 11

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 36

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 54

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 75

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 44

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 70