Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019
16.07.2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 79

Kore usulü bir balıktan Xe'yi nasıl pişirirsiniz?

Kore geleneksel mutfağı, büyük birtüm çanak çömleklerde pratik olarak bulunan çeşitli baharatların miktarı ve onlara Asya esans ve keskin lezzet verir. Ev yemeklerinde aynı zamanda bu yemek tarifleri ve hazırlanma yöntemleri pratik olarak kullanılmaz. Fakat Korece balık ve havuçtan Hye gibi yemekler, yurttaşlarımızın masallarında atıştırmalıklar ve salatalar olarak bulunur.Balıktan ayrılmış

Daha yakın zamanlarda pişirme yöntemleriKoreli yiyecekler gizli tutuldu, onları diğer uluslara devretmek kabul edilmedi. Ancak bugün, bilen İnternet sayesinde balıktan Xe hazırlama reçetesi tüm katılımcılar tarafından kullanılabilir hale geldi. Aynı zamanda, çoğu ev hanımı, kendi eklemelerini ve Kore mutfağında neredeyse hiç kullanılmayan diğer malzemeleri hazırlamaya başladı.

Balık Xe'nin hazırlanması için,doğal olarak balıkların kendisi veya daha doğrusu filetosu. Bu durumda balık tamamen farklı olabilir, ancak ana şey bazı ev hanımlarının bazen ihmal ettiği kemikleri tamamen çıkarmaktır. Bu yemeği hazırlamak için bir kilogram balık filetosu kemiksiz gerekir.Salata o

Sonra, salata Xe'yi neyin yarattığına ihtiyacınız varKoreli ve bu mutfağın tüm yemekleri unutulmaz bir aroma verir. Bu kırmızı biber ve kişniş, Kore mutfağının hemen hemen tüm yemeklerinde bulunur. Soya sosu (100-150 mg miktarında) ve bir st olmadan yapamazsınız. soya fasulyesi kaşığı kaşık. Hala bir ampul, 5 diş sarımsak ve sanat almanız gerekir. kaşık sirke. Salantro ve diğer şifalı bitkiler tadına bakılır.

Balık filetosu küçük olarak kesilmelidirBir santimetre kalınlığında dilimler. Bundan sonra, onları sirke ile doldurun ve tuz ile uyuun, ancak sıvıyı boşaltmak için eğimli olarak kapalı bir kapta bırakın. Bu işlem, Xe'yi balıktan hazırlamanın temel işlemidir ve birçok ev hanımı filetoyu belirgin bir "Yushka" ya bırakmak veya çok büyük parçalara ayırmakla hata yapmaktadır.

Sonra, özel bir marine hazırlamanız gerekirSoya sosuna dayalı. Bunu yapmak için, soya fasulyesi hamurunu çözdük, kişnişi içeriye atıp tuz ekleyin. Heh balık şey kızartmak tereyağında sarımsak ve kişniş ile ince doğranmış kırmızı biber ihtiyaç hazırlamak için, daha sonra sosun içine karışımı ekleyin.Yemek pişirmek için tarif

O andan beri saat geçtiğindebalık sirke içinde bıraktı, onu alabilirsiniz ve sonuçta ortaya çıkan "Yushka" süzülmelidir. Zaten iyi değil, bu yüzden Xe'yi balıktan hazırlamak için kullanmayın.

Balık sirkeden alındıktan sonra, gerekliDaha önce yarım halkalara kesilmiş soğanla doldurun. Bu formda, marul yaklaşık 15 dakika yaşlandırılır. Daha sonra pişirilmiş sos ekleyin ve mutfak başyapıtı bir kapakla kaplıdır.

Balıkların Xe bir saat içinde hazır olacak. Bu yemeğin özel bir saklama yolu gerektirmez. o kadar uzun sosların hazırlanması ısrar edecektir, bu yüzden tatları da daha zengin tadacaktır ve bu nedenle xe olacak.

Bu tarif Kore mutfağının bir standardı haline gelmiyormuş gibi davranmaz, ancak bu ulusun birçok temsilcisi bu şekilde yemek pişirir, ancak bazen çarpıcı yorumlar vardır.

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 2019

Related news

 • Semizotlu Tavuklu Salata
 • Yeni Yılda SSK ve Bağ-Kur Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapılacak İşte 2019 Emekli Maaşları
 • Batman: Başlangıç. Aktörler ve arsa. Batman Kendisi Nasıl Oldu
 • Türkiye Küresel Barış Endeksinde Üç Sıra Geriledi ve 163 Ülke Arasında 149. Oldu
 • UAZ Patriot Diesel: kir tankları korkmaz

 • Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 75

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz


  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 97

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 50

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 42

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 52

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 19

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 14

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 27

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 76

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 41

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 27

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 81

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 23

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 46

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 94

  Kore usulü bir balıktan Xeyi nasıl pişirirsiniz 57