Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 2019

Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 2019

Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 34 10.02.2019, 07:17

Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler

Birçok kişi ev yapımı keklerinzorunlu olarak uzun ve çok zor ve pişirme turtaları - bir yıldan fazla öğrenmesi gereken bir sanat. Aslında bu tam olarak doğru değildir ve çabuk pişirilen turta için çok sayıda tarif vardır, pişirme pişirme sadece minimum zaman almaz, ancak herkes için oldukça hesaplıdır. Elbette ki klasik bir örnek, charlotte'dur: maksimum bir saate kadar hazırlanır ve sonuç her zaman tat ve aromasıyla memnun olur.

Charlottes hazırlamak için bir bardak almalısın.un, bir bardak şeker, 2-4 yumurta ve birkaç elma. İnce kıyılmış elmalar, yağlanmış bir fırın tepsisine veya bir fırın kabına konur ve bir hamurun içine döküldü. Hamur aşağıdaki gibi hazırlanır: yumurtalar şeker ile karıştırılır ve elenmiş eldivenlerine kademeli olarak ilave edilir - tutarlı bir şekilde kalın ekşi krema benzeri olması gerekir. Hamurda, tuz ekleyebilirsiniz - bu nedenle tat daha doymuş olacak ve vanilya şekeri. Charlotte, pastanın tüm yüzeyi üzerinde üniform bir karamel rengi görünene kadar 180 ° C'de yaklaşık yarım saatte pişirilir. Elmalarla birlikte charlottes'e ek olarak, bu tarif, diğer tatlı kekleri aceleyle hazırlamak için kullanılabilir, örneğin, elmalar yerine, özellikle kirazlardan herhangi bir meyve alırsanız, çok lezzetlidir.

Bir charlotte da kullanılarak hazırlanabilir.bisküvi veya manki - bu da oldukça basit ve hızlı. bir çift yumurta, şeker yarım fincan ekleyin, biraz süt biraz sıkmak ıslatın bisküvi 250 gram almak Bunu yapmak için, ince doğranmış elma, yağlanmış fırın kabına şeyi koymak ve 180 ısıtılmış fırında - yaklaşık yarım saat 200 derece fırında. Bu tarif sadece hızlı bir muamele ile sorunu çözmeye yardımcı değil, aynı zamanda bayat ve hatta çok kuru ekmek kullanmak bulamazlar. Onun için yalnızca beyaz değil, aynı zamanda siyah ekmek de mükemmel.

Ek olarak, turta için başka tarifler de vardıracele et. Örneğin, çok lezzetli bir lokum pastası. Bir buçuk fincan un, yarım fincan şeker, yarım fincan tereyağı, biraz pişirme tozu - hamur için bu malzemeler gereklidir. Yağ, yumuşak, ancak sıvı halde değil ısıtılmalı ve un ve kabartma tozu ile ovulmalıdır. Hamurun işe yaramayacağı konusunda endişelenmeyin - kırıntı şeklinde olmalıdır. Daha sonra yarım kg peynir ekşi krema, şekerli üç yumurta (yarım bardak kadar, ama kendi tatınıza göre hazırlayabilirsiniz) ile iyice karıştırılır. Ayrıca vanilya ve / veya kurutulmuş meyveleri ve meyveleri de ekleyebilirsiniz. Hamur bir fırın tepsisine veya ön yağlamanız gereken bir fırın tabağına dökülür, tepsi dolguyu dışarı atar ve pasta fırında 180 derece yarım saat pişirilir.

Ateşte börek için böyle tarifler var,çok çabuk pişirilebilen ve hiç de zor olmayan, kendileri için kullanılan malzemeler her zaman neredeyse tüm buzdolabında bulunur. Bir bardak ekşi krema ya da yağlı yoğurt, bir buçuk bardak un, iki yumurta ve bir bardak şeker acele lezzetli pasta elde edilir. Ek bir fırın tozu, tuz, vanilya, kakao ilave edebilir ve şekeri herhangi bir reçel veya bal ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca çok sulu bir dolumu ve kuru meyveleri de kullanabilirsiniz - çok lezzetli olduğu ortaya çıkıyor. Böyle bir pastayı 180 derecelik bir sıcaklıkta önceki otuz dakika gibi pişirin.

Gördüğümüz gibi, bütün turta tarifleri aceleyleyürütülmesi son derece basittir ve mutfak hazırlıklarının uzun süren hazırlık ve başarıya ulaşmasını gerektirmez - hepsi çok hızlı ve basittir. Bu turta her zaman uygun olacaktır - ve bütün aile için bir aperitif olarak ve beklenmedik bir şekilde bakan konuklara çay için bir muamele olarak. Acele edinen bu oldukça basit pie tarifleri, yeni başlayan bir mutfak uzmanı da dahil olmak üzere, herkes böyle pie'leri pişirebileceğinden, pişirmeyi daha yeni öğrenenler için mükemmel olacak.

Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 2019

Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 2019

Related news

 • İğne oyası yazma örnekleri
 • Bilişsel süreçler: tanımlama ve geliştirme
 • Kırmızı Lahana Salatası Videosu

 • Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 16

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler


  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 16

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 69

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 72

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 53

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 70

  Konuklar beklenmedik bir şekilde gelirse: acele ette turtalar için tarifler 48