17.05.2019

Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 90

Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf)

Diva, efsane inanamıyorumSovyet aşaması, birkaç yıl önce 60 yıllık çizgiyi aştı. Zamanın akışı onun görünümünü bozmadı. Ancak yaş, karakterini hiç değiştirmedi. Kocalar Pugacheva, yıllar içinde daha çekici ve akıllı bir hale geldiğini iddia ediyor.

Alla onu kim tanıyanlarla aynı kaldıSovyet döneminde doğdu - enerjik, eşsiz ve hayranları hayran. Onlar için, ünlü şarkıcı, yıllar önce hala genç ve yaramaz. Diğerinin hayal etmesi zor. "Şarkı söyleyen kadın" ın doygun kişisel hayatı, onun şiddetli yaratıcılığının bir yansıması ya da devamıdır.

Kocalar korkuttu

Böyle popüler Alla!

Uzun arkadaşları Alla Pugacheva,özellikle, çocukluk döneminde genellikle liderleri olarak algılanan erkekler tarafından sevilip saygı duyulmaktadır. Onunla aynı sınıfta okuyanların hatıraları, televizyon hikayelerinin temelini oluşturuyor. Şimdi yetişkinlik dönemindeler ve sonra sınıf arkadaşlarının ve kız arkadaşlarının gelecekteki yıldız olduğunu hayal bile edemiyorlardı.

Her yıl Alla Pugacheva daha popüler oldu ve özellikle erkekler arasında hayranların sayısı arttı.

Öyle ki sakinler çok ilgilendiDiva gibi büyüklükteki kişiliklerin kişisel yaşamı. Sevdi ve Alla Pugacheva tarafından sevildi. Kızkardeşlerin kocaları Muse'larını ve sadece güzel bir kadını ısıtırlar.

Mykolas Edmundas Orbakas

İlk kez Alla Pugacheva 1969'da evlendi.rafine tavırlarla aristokratik Litvanyalı - Mykolas Edmundas Orbakas. Tarihlerinin tarihçesi aşağıdaki gibidir. Daha sonra kırmızı saçlı, yeşil gözlü kız, kuyruklu dallara örgülü, sadece Müzik Koleji'nden mezun oldu. Ippolitova-Ivanov.

Yaz dönemi için tur sirkindesadece şarkıcılar şarkı söyleyen ortaya çıktı. Ve sonra Alla seçmelere geldi. Doğal olarak, mevcut erkekleri kayıtsız bırakamazdı. Bir sıska, adil, göze çarpan bir arkadaş, ama bir beyefendinin zarif bir tavırla, 18 yaşındaki başörtüsü, büyüleyici bir gülümsemeyle de büyülendi. Alla'nın bu özel öğrenciye Circus Koleji'nde tercih ettiği gerçeği açıklamak zor. Tüm kocalar Pugacheva özel bir çekicilik vardı. Erkeklerin listesi anlamlı çıktı, ancak ilk şarkıcı kendi kendine özel bir anı bıraktı.

alla pugacheva kocaları

Kızı Christina Orbakaite, aynı şekilde doğduBeyaz saçları, babası Mykolas gibi. Aynı dönemde, Pugacheva, daha sonra popüler hale gelen son derece popüler şarkı "Harlequin" i gerçekleştirdi. Ne yazık ki, sürekli turlar evliliğin çökmesine yol açtı - yeni adamı sevdi.

Bu kadere rağmen, MykolasDiva yaşamı ile eklemin son derece iyi hatıraları kaldı. Bütün eşleri Pugacheva Christina'yı aldı ve şarkıcıya saygı duydu.

Alexander Stefanovich

1971'den beri, kişisel olarak kısa bir evliliğin ardındanAlla Pugacheva'nın hayatı 5 yıllık sakin bir dönem geçirdi, bu sırada hangi arkadaşlarının arkadaşı olabileceğine karar veremedi. Adaylar Konstantin Orbelyan, Pavel Slobodkin, Vitaly Kritsyuk idi. Ama Alla Pugacheva acelesi yoktu. Kocalar (bu makalede sunulan erkeklerin fotoğrafları), ilk bakışta bu kadına aşık olduklarını iddia ediyorlar.

Bu 1976'ya kadar devam etti, en sonunda,Leningrad'dan ünlü yönetmen Alexander Stefanovich ile tanışmadı, daha doğrusu ünlü besteci Alexander Zatsepin tanışmaya katkıda bulundu. Yönetmen, çok sayıda belgeselin yazarıdır. Stefanovich, ülkede ilk defa müzik videoları çekmeye başladı. Sovyet izleyicileri, "Sevgili Çocuk" adlı ilk kinomik filmi görmekten dolayı bu yönetmene minnettar olmalıdırlar.

kocalar pugachevoy listesi

Yeni eş, Pugacheva'ya ulaştıdonatmak için üstlendiği prestijli bir daire sağladı. Fakat 1980 yılında, boşanmaya geldiğinde, aile malları bölümünün ikinci ikinci kocası son ayrıntıya çok titizlikle üretti. Aleksandr Stefanovich ile evlilik dönemi için, Pugacheva'nın "The Mirror of Soul" adlı müzikal albümü ortaya çıkıyor ve bu da en iyilerinden biri. Alla Pugacheva, her erkeğin çalışmasına katkıda bulundu. Kocası zevkle ona yardım etti ve yapabildikleri her şeyi yaptı.

Eugene Boldin

Üçüncü gelecek kocasıyla birlikte - Eugene Boldin -Hâlâ Stefanoviç ile evlilik iken Primadonna araya geldi. Hatta bir ömür boyu Boldin hatırlanacak olayın kesin tarih da bilinir. Bu May 26, 1978. Onun kostüm, müzisyenler, ses ve diğerleri - Bu o Rosconcert festivali programı departmanında yönetici pozisyonunda, popüler şarkıcı almak zorunda verilen her şeyi kaplar gerçeği minnettar olmalı Alla Pugacheva oldu.

Uzun zamandır yayınlanmaksızın birlikte yaşadılarilişkisi. Önceleri sadece yaratıcılık ile bağlıydılar, ama sonra patron ve altçap, genelde olduğu gibi, yakınlaştılar. Sovyet vatandaşlarının bu tartışmasız gerçeği ilçe komitesi memurları tarafından görmezden gelinmiş olsaydı, evlilik sertifikasında bir işaret olmadan 13 yıl boyunca böyle yaşayacaklardı. Beş yıllık evlilikten sonra sevenler imzaladı. Ama bu roman sona ermiştir. 1993'te meydana gelen ilişkilerde yaşanan kırılma, Alla Pugacheva'nın "Güçlü Kadın" adlı şarkısının yazılmasına yol açmıştı. Bu da Boldin'in ruhuna dokundu ve gözyaşı bile düşürdü. Pugacheva'nın kocaları, "şarkı söyleyen kadını" takdir eden ve seven değerli insanlardı.

pugacheva kocaları fotoğraf

Philip Kirkorov

Bulgar Philip Kirkorov ile evlenmeden 15 önce1994 yılının Mart ayında, Diva Rus sanatının ünlü temsilcilerinden V. Kuzmin, R. Pauls, A. Rosenbaum, S. Chelobanov, I. Talkov. Pek çok taraftar ve yetenek uzmanı, Kirillov'un yaşça dikkat çekici ve sıra dışı farklılığına rağmen, sevgilisini nasıl etkilediğini hatırlıyor. Genç kocalar Pugacheva oldu. Genç adamların listesi Philip ile başladı.

Her gün adam Alla'ya bir buket gül verdi veHer seferinde renk sayısı iki artar. Altındaki araba da bir sevgilinin kafasını çevirmeye yardım edemezdi. Ancak, bu eylemi yakından takip eden birçok kişi, bunun bir reklam hilesinden başka bir şey olmadığından şüphe ediyordu. 15 Mayıs 1994'te, Alla ve Philip İsrail'de evlendi.

pugacheva biyografi kocaları

Maxim Galkin

Genç kocalar Pugacheva şokhalk, ama Alla dedikodulara dikkat etmedi. Son olarak, 2011 yılı, 23 Aralık'ta, henüz çözülmemiş bir ittifak olan mizahi bir parodist Maxim Galkin ile evlendiği gerçeğiyle dikkat çekiyor. Neredeyse on yıl boyunca olan ilişkileri, taraftarların meraklı görüşlerinden gizlenmiştir.

Kocalar korkuttu

Ziyafet salonunda ünlü düğünün sponsoruciddi olayın özel fotoğraflarını çeken parlak bir baskı oldu. Ünlü Pugacheva, sevgi dolu bir kişi tarafından hatırlanacak. Biyografi, kocalar ve çocuklar - hepsi içte ruhun içinde olduğu şarkılarıyla iç içe.Related news

 • Erken gebelikte toksisite
 • Makyaj yapmanın püf noktaları doğru makyaj nasıl yapılır
 • ÇOCUKLARA YAPRAK SEFASI BERE MODELİNİN ÖRELİM Mİ
 • Endoskopik Yüz Germe Facelift: Endoskopik Yüz Germe Ameliyatı
 • Evlilikte Burç Uyumu Balık

 • Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 76

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf)


  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 4

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 78

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 59

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 12

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 59

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 98

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 3

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 43

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 51

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 56

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 16

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 28

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 10

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 45

  Kocalar Pugacheva: liste (fotoğraf) 98