Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 20 15.02.2019, 06:12

Kim çok yuvalıyı yutar? Nedir o kimdir?

Modern dünyada, dil öğrenimi konusuinanılmaz derecede alakalı. Günümüzde, bilgi ve seyahat için sınırsız erişim olduğunda, birinin bilgisi ve birkaç yabancı dilden daha iyi, bir sürü kapıyı açan bir anahtarla karşılaştırılabilir. Bu anahtarların bir poliglot var. Bunun için ne yapıyor?

İngilizce sınır değil

Poliglotlara, bilen insanlar denir.Birkaç yabancı dil. Genellikle en az beş bilgi anlamına gelir. Bir poliglotun kaç dilde bilmeli tek bir standart yoktur. Onun için beş dil nedir? Artık birkaç dili bilmek o kadar da nadir değildir. Saygın bir çok dilli nokta 10 veya daha fazla dile sahip olur. Ve hepsi de öğretim materyalleri artık eskisi gibi mevcut olduğundan. İnternet'e bağlanmak yeterlidir ve filmler, videolar izleyebilir, yabancı dilde kitap okuyabilir, dünyanın en uzak köşelerinden insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

nedir poliglot

Bununla birlikte, poliglotlar sıradan insanlardır ve değilsüper. Çoğu çok dilli nokta, bazı dilde akıcı konuşabilir, ancak mutlaka yeterince iyi bilmiyor ve birkaç dilde okuduklarında iyi konuşamıyorlar.

Ünlü Poliglotlar

Antik çağlardan beri yabancı dillerin sahibi eğitimli ve kültürlü insanların ayırt edici bir özelliği olarak görülüyordu. Bilinen tarihsel figürlerin çoğunun çeşitli dilleri var.

Bilinen ilk poliglot Mitridat Evpator idi,Pontus krallığının hükümdarı. Çağdaşlar 22 dili bildiğini iddia ettiler. Farklı uluslardan gelen orduyu ve konularını yönetmesine yardımcı oldu.

Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın güzelliği ve roman değil, aynı zamanda akıllı ve eğitimli bir kadın, parlak bir diplomat ve hatip olarak sadece bilinmektedir. On dilde konuştu.

Vatikan Kütüphanesi bakanı Giuseppe Mezzofanti 60 dilde okumuş ve konuşmuş ve 50 kişiye şiir yazmıştır. Bazı haberlere göre, 80 dilde çalışıyordu.

Kato Lomb, Macar bir yazardünyadaki ilk tercümanlardan biri oldu. Okulda çok geç kalmış bir öğrenci olduğu ilginçtir. Sonra bağımsız olarak 16 dilde hakim oldu ve hatta kendi dil öğrenme metoduyla ilgili bir kitap da yazdı. En ünlüsü poliglot. İngilizce, Macarca, Rusça, Fransızca, Almanca, Çince - başarılarının eksik bir listesi.

polyglot İngilizce

Birçok insan yüzyıllardır gurur duyduğu bir poliglot unvanına sahipti. Bu insanlar hakkında çok özel olan neydi? Muhtemelen bunlardan biri olabilirsiniz.

Poliglot nasıl olunur

Dil öğrenmek için özel bir yeteneğe ihtiyacınız olduğuna dair bir görüş var. Bununla birlikte, poliklotlar, yeteneklerin, potansiyel başarının sadece küçük bir kısmını oluşturduğunu söyler.

Sahip olduğu özel nitelikler var mıbirçok dili? Çoğu insandan daha iyi bildikleri tam olarak ne gibi bir azim ve motivasyon. İlk yabancı dili öğrenmek çok zor, gelecekte daha kolay verilecek ve daha hızlı olacak. İngilizce ve Almanca, İspanyolca ve İtalyanca gibi bir grubun birkaç dilini öğrenmek en kolay olanıdır.Related news

 • Sağlık için bal ile masaj yapın
 • Hamile kalmayı kolaylaştıran öneriler
 • Soğan kürü ibrahim saraçoğlu ile Etiketlenen Konular
 • Ofiste güzel görünün
 • Bayan Yelek Yapımı Detaylı Anlatımlı Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Penguen için dalgıç kıyafeti diktiler

 • Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 45

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir


  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 15

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 45

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 75

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 29

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 51

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 35

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 71

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 41

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 40

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 47

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 42

  Kim çok yuvalıyı yutar Nedir o kimdir 69