Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeriKevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri


Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 66 12.02.2019, 15:52

Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova "Dynamo" eski kaptanının kariyeri

Kevin Kuranyi 2 Mart 1982'de Brezilya'da (Rio de Janeiro) doğdu. Bu oyuncunun oldukça ilginç bir kariyeri ve kişisel biyografisi var. Bu nedenle, bu konu daha ayrıntılı olarak tartışılmalıdır.

Kevin Kurany

Biyografi hakkında kısaca

Kevin Kuranyi çok varlıklı bir ailede doğdu. Panama'da büyüdü. Yeterince “zengin” milliyetine sahip. Kevin'ın babası Alman-Macar kökenli, anne Panama'nın yerli bir sakini. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, futbolcu Kevin Kuranyi'nin kendisi bugün bir ya da iki ülke vatandaşı değil. Üç eyaletten bir pasaportu var. Tahmin edebileceğiniz gibi Brezilya, Panama ve Almanya.

Şimdi Kevin Kuranyi, Victoria Pelichich adında parlak bir sarışınla evli. Hırvat milliyetinin bir kızı, ama aynı zamanda akıcı bir şekilde Rusça konuşuyor. Çiftin iki çocuğu var.

Futbol Kevin altı yıl içinde yer almaya başladı,FC "Serrano Petropolis" sporun sanatını öğrenmek. Orada o "Las Promesas" götürüldü bundan sonra 1993 yılına kadar çalıştı. Daha bir yıldan Kuranyi "Las Promesas" geri ardından "Sporting" olacak, takımda kalmak ve vermedi. 1996'dan 1997-th Kevin onun ilk komutu ( "Serrano") oynadığı ve sonra onun gerçek, profesyonel kariyerine başladı hangi ile "Stuttgart", taşındı.

 Kevin Kurany'nin oynadığı yer

Moskova'da Kariyer

Belki bir oyuncunun hayatındaki en çarpıcı dönemMoskova "Dinamo" için oynadığı zamandır. Kevin Kuranyi kendini düşünüyor. Bu yılki geçişinden sonra, 2015, "Hoffenheim" yılında, o sonsuza kadar bir "Dinamo" hayranı olduğunu söyledi. Moskova takımı için beş yıl oynadı (2019'dan 2015'e kadar), 123 kez sahaya çıkıp elli gol attı.

Genel olarak, Ruslarla bir sözleşme yapmadan önce2019 yılında, Kevin Kuranyi'nin hepsi birkaç kez tartıldı. Ve görüşüne göre doğru kararı aldı. Daha sonra birçok kişi Kevin Kuranyi'nin oynadığı yer hakkında en son bilgilerle şaşırdı.

Ama "Dinamo" futbolcu iyi görünüyordu - bu iletartışamazsın. Zaten 2019'un sonunda hayranları kulübün en iyi oyuncusu olarak kabul edildi. Sahaya 16 kez gitti ve 9 gol attı. Takip eden sezonda, kendini ilk turda da ayırt etti. Forvet mükemmel oynadı, bu yüzden 2012 yılında klübün kaptanlığına atandı. Ancak, önümüzdeki sezon, 2013/14, sakatlık nedeniyle özlemişti.

futbol oyuncusu kevin kurany

Uluslararası kariyer ve başarılar

Kevin Kuranyi, çeşitli konuşmaların yanı sıraKulüpler ( "Stuttgart", "Schalke 04", "Dinamo" vs.) ve Alman milli takımında kariyerinin tanınır. O 2004 yılında bu ekibin bir parçası olarak yaptı - 2004 yılı Avrupa Şampiyonası'na eleme turnuvası gerçekleşti bir maç olunca.

2003 yılında 11 Ekim'deilk gol Böylece Kevin, İzlanda'ya karşı düzenlenen maçta kazanan skoru güvence altına aldı. Oyunun sonunda, çetele 3: 0 sayılarını yakar. Böylece Almanya Euro 2004'e gitti.

Ama ev Dünya Kupası oyuncu için uygulamadadahil değildir. 2008 yılında Rus takımına karşı oyunun ana takımında olduğu gibi. Bundan sonra Kevin evine gitti ve teknik direktör - Joachim Loew - Kuranyi'nin artık takımlara çağrılmayacağını söyledi.

Ancak Kevin, Premier League'in en iyi 33 oyuncusu ve Avrupa Şampiyonası 2008 ve Konfederasyon Kupası 2005'in gümüş ve bronz madalyalarından biridir.

Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeriKevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri

Related news

 • Mısırın antik tapınakları. Mısırın görülecek yerler: tapınaklar, saraylar, kale
 • Hastalığı tekrarlar mı
 • Ağaçsız Dağ Gözyaşı Kek Tarifi
 • Kolay Ve Şık Bebek Yeleği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Çok İzlenen Videolar

 • Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 32

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri


  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 29

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 68

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 21

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 87

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 65

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 42

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 93

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 12

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 10

  Kevin Kuranyi: biyografi ve Moskova Dynamo eski kaptanının kariyeri 28